Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz szepi79 #1973 üzenetére

    Szerintem így is érthető volt, de akinek nem, attól bocs...

    A mentőautó az orvossal, a betegszállítóval, a sofőrrel, a nővérrel és egy gyakorlaton lévő diákkal épp beteghez robog. Egyszer csak váratlanul a mentőautó vezetője elengedi a kormányt, fuldokolva a torkához kap. Szemei kikerekednek, nem kap levegőt. A nővérke rendíthetetlen nyugalommal az elsősegély doboz után nyúl, s jól fejenvágja vele. A vezető erre azonnal megnyugszik, megfogja a kormányt, s vezet tovább. Hirtelen a betegszállító lesz rosszul. Fuldokolva a torkához kap, leesik a padlóra, vonaglik, rángatózik. A nővér dühösen őt is fejbevágja a dobozzal. Ettől az azonnal magához tér, leül, mintha mi sem történt volna. Néhány perc múlva ugyanez történik az orvossal is. Nem kap levegőt, sípol, vergődik, görcsösen rángatózik. A nővér ingerülten, hirtelen mozdulattal őt is fejbevágja, amitől ő is magához tér. A diák, aki korábban kővéválva a döbbenettől meg sem tudott szólalni, most az orvoshoz fordulván megkérdezi:
    - Harmadéves orvostanhallgató vagyok, a tudásom csupán elméleti. Még soha nem hallottam ilyen szimptómákról. A gyógymód pedig annyira szokatlan, hogy teljesen össze vagyok zavarodva. Nem magyarázná el nekem?
    - Ne is törődj vele! A nővér férje tegnap felakasztotta magát. Csak ugratjuk...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Xantomas #1982 üzenetére

    Végülis igaza van, csak a stílusa nem éppen szalonképes... :DDD :D

    Meghal az ürge, és a pokolba kerül. Mendegél szomorúan, amikor találkozik az Ördöggel.
    - Te meg mér' lógatod ennyire az orrod?
    - Hát, mégiscsak a pokolba kerültem...!
    - Ugyan! Szeretsz inni?
    - Háát, igen.
    - Akkor a hétfőket nagyon bírni fogod! Egész nap csak iszunk, sör, bor, pálinka, amit akarsz. Ájulásig vedelünk, meg még egy kicsit utána is. És mondd csak, dohányzol?
    - Igen.
    - A keddeket imádni fogod! Kubai szivarok, cigaretta hegyek, pipázás, minden, a szerencsejátékkal hogy állsz?
    - Néha, ritkán...
    - A szerdákat nagyon szeretni fogod! Rulett, póker, ulti, 21, kockázás egész nap! A drogokkal hogy állsz?
    - Hát, jöhet.
    - A csütörtököket is nagyon fogod bírni. Kokain, heroin, crack, akkora jointokat tekerünk, mint egy hegy, reggeltől estig! És mondd csak, buzi vagy?
    - Háát, nem.
    - Húú, akkor péntekenként nehéz napod lesz!

    A koncentrációs táborban így szól Hitler a zsidókhoz:
    - Akartok gokartozni?
    - Igen! - felelik örömmel a zsidók.
    - Menjetek be abba a házba. Majd Ti adjátok a hangot, Én pedig a gázt.

    A cápa helyettesiti az aranyhalat. Másnap az aranyhal kérdezi a cápát hogy mi történt. A cápa mondja:
    - Kifogtak, de én azt mondtam, ha visszadobnak, teljesítem három kívánságukat. Egy hapsi azt kívánta, érjen a farka a földig.
    Az aranyhal erre:
    - És mit csináltál ?
    A cápa:
    - Leharaptam mindkét lábát!

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A halálraítélt cellájába belép a pap.
    - Azért jöttem, hogy a kivégzésed előtt közvetítsem neked az Isten igéjét.
    Mire a rab:
    - Minek kellesz Te ahhoz? Fél óra múlva úgy is találkozom a főnököddel.

    - Mi kell a babázáshoz?
    - ???
    - Bab és víz.

    Két részeg támasztja a kocsma pultját.
    - Látom, üres a poharad. Kérsz még egyet?
    - Hülye vagy? Mit kezdjek Én két üres pohárral?

    - Mi az? Négy lába van és egy keze?
    - ???
    - A pitbull hazajött a játszótérről.

    - Miért tudnak a nők jobban spárgázni, mint a férfiak?
    - ???
    - Olyanok mint a könyv, ott nyílnak ki, ahol sokat használják Őket.

    13 éves lány odamegy az anyjához:
    -Anya, elhúzok a diszkóba!
    Mire az anyja:
    -Szép, 13 évesen diszkóba jár! De azt elfelejti, hogy ma van a 26. születésnapom!

    Hülyegyerek megy az erdőben, meglát egy gombát.
    - GOMBAAAA!
    - Nem... -szól a gomba. - Én egy varázsgomba vagyok. Lehet három kívánságod!
    - Jó! Legyek okos!
    *puff*
    - Jé, okos lettem, ezt a beszarást!
    *puff*
    - Uff, beszartam, ebbe bele kell őrülni!
    *puff*
    - GOMBAAAA!

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A nõ bemegy a szõnyegkereskedésbe, sokáig válogat, majd ahogy lehajol, hogy megtapintsa az egyik szõnyeget, pukizik egy jó nagyot. Derékig elvörösödve megkérdezi az eladót:
    - Ne haragudjon, mennyibe kerül ez a szõnyeg?
    Mire az eladó:
    - Hát asszonyom, ha az érintésétõl elfingotta magát, az árától be fog sz@rni!

    A medikusok amputálni tanulnak a kórházban. A professzor megy velük végig a kórtermen, mondja mit kell vágni, a medikus vágja, a prof meg osztályoz. Odaérnek az elsõ beteghez és a professzor megszólal:
    - Jobb kéz!
    SUTTY!
    - Ötös! - Mondja a prof.
    Következõ beteg, következõ medikus, prof megszólal:
    - Bal láb!
    SUTTY!
    - Ötös!
    Újabb beteg, újabb medikus, prof szól:
    - Bal kéz!
    SUTTY!
    - Mondom, bal!!!
    SUTTY!
    - MONDOM, KÉZ!!!!!
    SUTTY!

    - Honnan tudja a vak ejtõernyõs hogy közeledik a föld?
    - ???
    - Lazul a kutyán a póráz.

    Nénike az orvosi vizsgalat után:
    - Doktor úr, mondja, mi lett az eredmény?
    - Sajnálom, assznonyom, de Ön halálos beteg.
    - És mennyi időm van még hátra?
    - 5...
    - 5 mi? Év, hónap?
    - 4... 3...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Hujikolp #1989 üzenetére

    Két informatikus beszélget:
    -Neked mi volt eddig a legkomolyabb kapcsolatod?
    -Egy négy megás ADSL!

    Két ördög találkozik. Az egyik vidám, a másik szomorú. A vidám megkérdezi a szomorút:
    - Miért vagy szomorú?
    - Az utóbbi időben sok gondot okoznak nekünk a felvételnél a programozók.
    - Miféle gondokat?
    - Például tegnap az egyik motorfűrésszel a fél részleget likvidálta, mire sikerült neki megmagyarázni, hogy ez nem a DOOM folytatása!

    Egy amerikai vizsgálatban egy nőkből és egy férfiakból álló csoportnak azt kellett megmondania, hogy milyen nemű a számítógép, és négy érvvel kellett alátámasztaniuk álláspontjukat.
    A női szakértőcsoport hímneműnek ítélte a számítógépet, a következő alapon:
    1) Előbb be kell kapcsolni, hogy aztán odafigyeljen az emberre.
    2) Tele van információval, de nincs fantáziája,.
    3) Arra lenne, hogy segítse az embert, de az idő nagy részében maga A probléma.
    4) Mihelyt az embernek van egy, rögtön rájön, hogy ha várt volna még egy kicsit, jóval nagyobb teljesítményű modellt vehetett volna.
    A férfi szakértők szerint a számítógép nőnemű, mert :
    1) Csak a teremtője érti a belső logikáját.
    2) Az a nyelv, amelyen egy másik számítógéppel beszél, teljesen érthetetlen.
    3) A legkisebb hibát is eltárolja a memóriájában, hogy aztán a legalkalmatlanabb pillanatban hívja elő.
    4) Mihelyt az embernek van egy, rájön, hogy a keresetének felét kiegészítőkre kénytelen költeni.

    - Miért nem csinál a Microsoft vírusokat ?
    - Mert 40MB túl feltűnő lenne...

    Új 7-es BMW-be beleszalad hátulról egy Trabant. A BMW fedélzeti computerén a következő felirat jelenik meg:
    Új Plug&Play eszköz csatlakozva. Telepíti most a szükséges drivereket?

    Közvélemény kutatók faggatják az embereket a virtuális szexről. Megkérdezik az utca emberét:
    - Magának mi a véleménye a virtuális szexről?
    - A milyen szexről?
    Aztán megkérdeznek egy programozót:
    - Magának mi a véleménye a virtuális szexről?
    - A virtuális micsodáról?

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Csengetnek. A házigazda ajtót nyit. A küszöbön egy kicsike halál áll.
    Úgy 20 centi az egész, különben minden stimmel : csuklya, kasza, csontváz...
    A házigazda elkezd pánikolni:
    - Jaj Istenem, jaj, jaj !
    Mire a halál:
    - Nem kell besz@rni ! A tengerimalacért jöttem.

    Nyuszika bemegy a háztartási boltba.
    - Jó napot, kérek egy ecetet!
    - De Nyuszika, ez festékbolt...
    - Jó, akkor máshogy mondom: kérek egy pamacot...

    Fiatal házasok. Kérdi az ifjú férj:
    -Szivecském, MIVEL töltötted meg ezt a csirkét?!
    -Miért kellett volna megtölteni? Nem volt üres!

    Egy fiú meg egy lány csókolózik. Azt mondja a fiú a lánynak:
    - Bocs, lenyeltem a rágód!
    - Á nem, csak náthás vagyok...

    A kis Zolika rohan az apukájához:
    - Apa, Apa!! Anya felakasztotta magát a padláson!!!
    Felmennek megnézni.
    - De itt nincs senki!
    - Tudom. ÁPRILIS BOLONDJA!!! A pincében van...

    Megérkeznek az amerikai katonák Taszárra.
    Mariska néni nézi az egyik néger katonát:
    -Jé, majom!
    Mire az egyik magyar katona gyorsan rászól:
    -Dehát Mariska néni, ne sértegesse azt a
    néger katonát, mert ő fog megvédeni minket!
    -Bo-bo-bocsánat -dadog a néni.
    -Oh, never mind, never mind! -szól a néger.
    Mire Mariska néni:
    -Jé, beszél!

    A pedofil lát két 12 éves kislányt sétálni az erdőben, odamegy hozzájuk és azt mondja:
    - Kaptok két cukorkát, ha megsimogathatom a hajatokat!
    Összenéz a két lány és azt mondják jó. Megkapják a cukrot, megsimogatja a hajukat.
    - Kaptok még két cukrot, ha megsimogathatom a vállatokat!
    Összenéz a két lány és azt mondják jó, megkapják a cukrot és megsimogatja a vállukat.
    - Kaptok még két cukrot, ha megsimogathatom a hátatokat!
    Összenéz a két lány és így szól az egyik a másikhoz:
    - Te, mire ez megdug minket, biztos cukorbetegek leszünk!!!

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Az orvos bemegy a diliházba, és kérdi az egyik beteget:
    - Ön hogyan bolondult meg?
    - Hát, elmentem egy nőhöz, közben hazajött a férje, én kirohantam az erkélyre, és megkapaszkodtam a korlátban...
    - Akkor bolondult meg?
    - Nem. Hozott egy kalpácsot, össze-vissza verte a kezemet, ordítottam, de nem engedtem el....
    - Akkor dilizett be?
    - Nem. Hozott kést, össze-vissza vágta a kezemet, ordítottam, de nem engedtem el....
    - Akkor dilizett be?
    - Nem. Hozott sót, behintette a kezemet, ordítottam, de nem engedtem el....
    - Akkor dilizett be?
    - Nem. Reggel amikor rájöttem, hogy a földszinten vagyunk...

    A gyermeket váró házaspár kérdezi az orvostól:
    - A terhesség alatt milyen pózokban lehet csinálni?
    - A terhesség első szakaszában a férfi válassza a misszionárius pózt, a második szakaszban a kutyapózt, a harmadik szakaszban pedig a farkaspózt.
    - Az milyen?!
    - Ül a lyuk mellett, és vonyít!

    A csúnya lánynak a faluban nem akad szerető, ezért vesz magának egy vibrátort. Éppen azzal játszik, amikor az apja rányit.
    - Hát te, lányom, mit csinálsz?
    - Tudja apuka, milyen csúnya vagyok, nekem nem jut szerető, hát ezzel a kis eszközzel teszek kedvemre magamnak.
    Az öreg hümmög, de tudja, nagy dolog a vágy, nem szól semmit, elmegy.
    Másnap a csúnya lány jön haza munkából, látja, hogy apja ül a konyhában, az asztalon előtte van két üveg sör, meg a vibrátor.
    - Apuka, mit tetszik itt csinálni?
    - Hát, csak megihatok egy sört a vejemmel!?

    Szilvapálinka, IT style
    0,1 l - Demo
    0,25 l - Trial version
    0,5 l - Personal edition
    0,7 l - Professional edition
    1,0 l - Network edition
    1,75 l - Enterprise edition
    3 l - Small business edition
    5 l - Corporate edition
    Házi pálinka - Home edition
    Sörhöz feles - Service pack
    Reggeli feles - Recovery tool
    Sör - Patch
    Coca-cola, Fanta, 7-up... - Trojan viruses

    Egy utasszállító gép a város felett iszonyatosan nagy ködbe kerül, a tájékozódás szinte lehetetlen. A pilóta nagy bravúrral egy, a ködből kilátszó felhőkarcoló nyitott ablakához kormányozza a gépet és bekiált:
    - Hol vagyok?
    Bentről, egy íróasztal mögül fiatal hang kiabál vissza:
    - A gépben, uram!
    A pilóta arca felderül, megköszöni, és a sűrű ködben elnavigálja a gépet a reptérre. Landolás után kérdezi az irányító:
    - Hogy találtál ide ebben az istentelen ködben?
    - Egyszerű volt: a felhőkarcolónál a tag egy egyszerű kérdésre adott egy egyszerű, érthető, de teljesen használhatatlan választ. Ebből rögtön tudtam, hogy ez a Microsoft Helpdeskje, amiről meg azt tudtam, hogy melyik épületben van, tehát volt egy fix pontom, ahonnan már be tudtam lőni a repülőteret.

    Miatyánk:
    Miatyánk Microsoft, aki a merevlemezen vagy,
    szenteltessék meg a Te Windows-od,
    jöjjön el a Te frissítésed,
    legyen meg a Te javítókészleted,
    miképpen a Windows-on, azonképpen az Office-ban is.
    Mindennapi MSN-ünket add meg nekünk ma,
    és bocsásd meg a mi kalózmásolatainkat,
    miképpen mi is megbocsátunk a INVITEL-nek.
    és ne vigyél minket az IBM-hez,
    de szabadíts meg a baciktol,
    mert Tiéd a Dos, a Windows XP,
    mindörökké,
    ENTER.

    Bill Gates földi pályafutását befejezve a Pokolra kerül. Az ördög azt mondja neki:
    - Mutatok neked három helyet. Ezek közül te választhatod ki azt, ahol az örökké tartó bűnhődést fogod eltölteni.
    Elsőként egy lángoló tavat mutat neki, ahol milliónyi elkárhozott lélek szenved mindenféle szörnyű kínzás közepette.
    A második hely egy hatalmas aréna, ahol több ezer embert üldöznek kiéhezett oroszlánok. Végül a harmadik hely egy kis szoba, ahol az asztalon egy üveg bor, a sarokban pedig egy számítógép található.
    Gates gondolkodás nélkül ezt választja.
    Az ördög betessékeli, majd rázárja az ajtót. Ahogy megfordul, beleütközik Luciferbe, aki dühösen mondja neki:
    - De hát ez Bill Gates volt. Emberek milliói köszönhetik neki a nyomorúságukat, te meg a legjobb helyre zárod?
    - Mindenki ezt gondolja - kuncog az ördög. - De a borosüvegen nincsen lyuk...
    - És a számítógép?
    - Az a legjobb - nevet hangosan az ördög. - Windows 95 van rá telepítve, és a billentyűzetről hiányzik 3 gomb.
    - Melyik az a három?
    - A CTRL, ALT és a DEL...

    - Mi a software?
    - A számítógép azon része, amelyet szidni lehet.
    - és mi a hardware?
    - A számítógép azon része, amelyet viszont rugdosni is lehet.

    Microsoft programozó hazajön az üdülésből.
    - Van valami hír?
    - Nincs semmi új.
    - Semmi? Valami mindig van.
    - Hát kaptál egy új PC-t.
    - Minek?
    - A régi már nem müködik.
    De miért?
    - Tele volt vírussal.
    - De én mindig használtam vírusírtót!
    - Az Interneten keresztül vírustámadás érte az NT-hálózatunkat. Minden gép összeomlott.
    - De hogy csinálták?
    - Valaki felfedezett egy lyukat a Windows NT védelmi rendszerén.
    - Hát az a lyuk nem új dolog.
    - Mondtam, hogy nincs semmi új.

    Szóval a hétvégén bütyköltük faterom számítógépét. Telepíti rá az öregem a win98-at, majd egyszer csak így szól:
    - Na mindjárt azt mondja a vindóz, hogy új, ismeretlen hardvert talált.
    - Merthogy?
    - Benne hagytam a csavarhúzót hogy a fene enné meg!

    A nagy informatikai recesszió rákényszerítette a szoftvergyártókat, hogy alternatív termékekkel jelenjenek meg a piacon. Így a Sun, a SCO-Unix és a Microsoft is nekiállt gumióvszert gyártani.
    A Sun-féle Java-kondom, a SCO-KondomX és az MS-Kondom egyidőben került a piacra.
    Hamarosan egy felhasználó jelentkezett a Sun-nál, hogy az általa vásárolt Java-kondom majdhogynem használhatatlan, mivel az nem húzható rá arra a bizonyos testrészre.
    A Sun megvizsgálta a problémát, és azt válaszolta, hogy a felhasználó sajnos nem ISO szabványú szerszámmal rendelkezik, egyébként teljesen kompatibilis lenne a Java-kondommal.
    Ekkor a felhasználó megvásárolta a KondomX-et.
    Amikor este a feleségével megkísérelte felhasználni az eszközt, egy több száz oldalas kézikönyvvel találta magát szembe. Miután végigolvasta, azt tapasztalta, hogy a felesége már régen alszik, ő pedig el is felejtette, miért kezdte elolvasni a kézikönyvet.
    A felhasználó megvásárolta az MS-kondomot.
    Minden tökéletes volt, az óvszer mérete éppen megfelelő volt, könnyű volt használni, ám a felhasználó felesége hamarosan teherbe esett. Mikor emberünk reklamált, a következő üzenetet kapta a technikai támogatás részlegtől:
    ''A hibáról tudunk, a javítás nemsokára letölthető lesz weboldalunkról!''

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Cigány házaspár takarít az Operaházban:
    - Asszony, aida a dellát!
    - A nagy faust!
    - Akkor lesz verdi!
    - Akkor viszont nem lesz tosca!

    Egy cigány és egy csinos nő egymással szemben utaznak a vonaton. A nő miniszoknyában van, nincs rajta bugyi és tetoválások vannak a lábán.
    - Ki ez a szíp ember odatetoválva a bokájára? - kérdezi a cigány.
    - Kádár.
    - Jáj de szíp hád csókújjam már meg !
    - Jól van.
    A cigány nézi tovább a nő lábát, lát a combján is tetoválást.
    - És áz ki?
    - Kruscsov !
    - Jéj de szíp hád csókújjam már meg !
    - Jól van.
    A cigány nézi tovább, benéz a szoknya alá és megszólal.
    - Ki áz á csúnyá fekete szőrös ember?
    - Fidel Castro!
    - Ó de utálom, hogy verjem á fászom a szájábá!

    Két dolog van, amit utálok: az egyik a fajgyűlölet, a másik a cigányok.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Jégkrémet visz haza a férj, és kérdi az asszonytól:
    - Na, kérsz belőle?
    - Persze, de nem túl olvadt? Nem kellene kicsit betenni a hűtőbe, hogy keményebb legyen?
    - Hohó, kemény ez, mint a farkam - mondja a férj.
    - Akkor jó, önts nekem is egy pohárral.

    Egy apáca beül egy taxiba és bemondja a címet. Elindulnak, de a taxis gyakran néz rá kacéran. Végül az apáca nem bírja tovább, és megszólítja:
    - Gyermekem! Miért bámulsz rám ilyen forró és kéjes tekintettel? Mondd csak el bátran, mire gondolsz!
    - Bocsásson meg érte, anyám! Egész életemben arra vágytam, hogy orálisan kielégítsen egy apáca.
    - Fiam! Berta nővér vagyok, és azt hiszem, segíthetek a problémádon. Mi a neved?
    - Karcsi.
    - Nős vagy?
    - Nem!
    - Akkor rendben.
    Azzal megesik az aktus. Miután végeztek:
    - Ez isteni volt - lelkendezik a taxis, majd sírva fakad.
    - Hazudtam, anyám! Nem Karcsinak hívnak, nős vagyok, van három gyerekem.
    - Semmi gond, én Gábor vagyok. De most már kapcsolj rá, mert lemaradok a melegek álarcosbáljáról!

    A lány mondja a fiúnak:
    - Ha Te egy igazi úriember volnál, nem csinálnál velem ilyet a hátsó ülésen!
    Erre a fiú:
    - Ha Te pedig úrileány volnál, akkor nem beszélnél teli szájjal!

    Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit.
    - Matula bácsi, mi van a horgodon?
    - Kukac.
    Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi sorra fogja a halakat.
    - Matula bácsi, mivel horgászol?
    - Kukoricával.
    Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, Matula bácsi megint sorban
    szedi ki a halakat.
    - Matula bácsi, ma mi van a horgodon?
    - Kukac.
    - Mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap mi a csali?
    - Felkelek reggel, ha balra dűl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor
    kukorica.
    - De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek.
    - Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni!

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Kanczy #2015 üzenetére

    Sorry, annyi viccet kopiztam be mostanában, hogy nem emlékeztem rá. Pedig úgy általában emlékszem egy viccre, hogy hallottam-e már? :B

    Mégegyszer bocs. Nem volt szándékos... :R

    A nyuszika bemegy a patikába, és így szól:
    - Kábítószer van?
    - De nyuszika, nem tartunk kábítószert! - válaszolja szelíden a patikus.
    Másnap megint bemegy, és így szól:
    - Kábítószer van?
    - Mindtam már hogy nincs! - jön a válasz.
    A patikus nagyon megsajnálja a nyuszika sóvárgó tekintetét, és elhatározza hogy harmadnapra csinál neki egy adag kábítószert. Bemegy harmadnap a nyuszika:
    - Kábítószer van?
    - Igen nyuszika, tessék!
    Mire a nyuszika előveszi az igazolványát:
    - Állami rendőrség.

    Két orvostanhallgató sétál az utcán. Megy előttük egy ember, aki nagyon húzza a lábát.
    - Szerintem bokasüllyedés. - mondja az egyik.
    - Szerintem meg csípőficam.
    - Kérdezzük meg! - mondja az egyik és oda megy az emberhez.
    - Elnézést! A barátom azt mondja, hogy magának csípőficama van. Én azt mondom, hogy bokasüllyedés. Megmondaná melyikünknek van igaza?
    - Hát a barátja téved, ment nincs csípőficamom. De maga is téved, mert bokasüllyedésem sincs. De én tévedtem a legnagyobbat, mert azt hittem, hogy fingani fogok és közben beszartam.

    Miért van sötétség Magyarországon?
    - ???
    - Mert a törökök elvitték a holdat, a Parlamentben pedig lopják a napot.

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz vancha2 #2019 üzenetére

    Nemtom, nem Én találtam ki... (Sajnos).

    Orvos a beteghez:
    – Nagyon sajnálom, de ez a röntgenfelvétel nem ígér sok jót.
    – De hát doktor úr, nincs valami, amivel mégis tudna segíteni a dolgon?
    – Ha gondolja, próbálkozhatunk Photoshoppal...

    Székelybácsi és a felesége ül kint a tornácon békességben, mikor a néni megfogja a seprűt és irgalmatlan nagyot rávág az öregre, hogy az felbukik székestül. Felordít:
    – Asszony, megőrültél? Miért kaptam?
    – Azon gondolkoztam, hogy ötven éve együtt élünk és miattad még egyszer sem szexeltünk egy jót!
    Szép csendben üldögélnek vagy öt percig, mikor Székelybácsi feláll és kegyetlenül
    hátbarúgja a nénit, hogy az legurul a tornácról. A feleség felül a muskátlik között és rábődül az öregre:
    – Hát ezt most miért kaptam?
    – Honnan tudod te, hogy milyen a jó szex?!

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Bush elnök az egyik Mississippi környéki látogatása során a helyi kormányzó társaságában helikopterrel szeretné megszemlélni a folyót és a környező ültetvényeket. A folyó fölé érve látja, amint egy motorcsónak, két fehér férfival a fedélzeten egy vízisielő néger férfit húz maga után. Int a helikoter pilótájának, hogy ereszkedjen közel hozzájuk, mivel beszélni szeretne a férfiakkal:
    - Ez az fiúk! - mondja Bush. - Ezt a fajta összefogást hangsúlyozom én is, ahol fehérek és feketék békésen egymás mellett és együtt élnek faji ellentétek nélkül!
    A helikopter távozása után a két fehér összenéz, majd az öregebb megszólal:
    - Okos ember a mi elnökünk, de hogy nem ért a krokodilvadászathoz, az tuti!

    - Mit csinál a rendszergazda az új titkárnőnél?
    - ???
    - Egy új felhasználót!!!

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Kovács anyósát megrúgja a ló, és az öregasszony belehal a sérülésbe. A temetésre nagyon sokan elmennek, még a környező falvakból is.
    - Mennyi ember ! - csodálkozik Kovács barátja - Ennyire szerették az anyósodat?
    - Ugyan! Mind a lovamat akarja megvenni.

    A pesti férj táviratot kap a felesége vidéken élő családjától:
    - Anyósod nagyon beteg. Stop. Az orvosok feladták. Stop.
    A férj választávirata:
    - Remélem, nem a mi címünkre. Stop.

    Bemegy a döglégy a vendéglőbe:
    - Jó napot! Kérek egy tányér szart hagymával.
    A légy megeszi a szart, fizet és elmegy. Ez így megy napokig. A hetedik nap ismét bemegy, mikor a pincér így szól hozzá:
    - Jó napot kívánok! Hozom máris a tányér szart hagymával.
    - Köszönöm, de ma hagyjuk a hagymát, mert randevúra megyek.

    A baromfiudvarban fél kilós tojást tojik az egyik tyúk. Egy riporter megkérdezi tőle:
    - Megmondaná, hogy hogyan sikerült?
    - Ez családi titok.
    - Tervei a jövőre nézve?
    - Egykilós tojásokat tojni.
    A riporter faggatja a sikeres kakast is:
    - Megmondaná, hogy hogyan sikerült?
    - Ez családi titok.
    - Tervei a jövőre nézve?
    - Szétverem a strucc pofáját!

    Az öreg macska mondja a fiatalnak:
    - Na fiam, ma elmegyünk kefélni. Ha mindig azt csinálod, amit én, akkor nem lesz semmi baj.
    Elindulnak. Mennek a háztetőn, ám elkezd esni az eső. Az öreg macska megcsúszik, és legurul. A szélén valahogy megkapaszkodik a csatornában. A fiatal csak nézi, hogy az apja ott lóg. Fogja magát, legurul, és ő is elkezd lógni. Lóg tíz percet, fél órát, majd megszólal:
    - Apám, én még tíz percet kefélek, aztán hazamegyek!

    Kovács sorkatona anyja meghal, és felkérik az őrmestert, hogy közölje vele tapintatosan a rossz hírt. Az őrmester kimegy, és sorakozót rendel el.
    - Lépjenek ki az árvák! - ordítja - Maga is Kovács!

    Sorozáson:
    - Mondja a nevét, kérem!
    - Céjna Géza - mondja halkan és szerényen a kérdezett.
    - Mondja mérgesebben! - kiált rá a sorozó parancsnok.
    - Céjna Géza, ilgum bulgum!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    - Ki találta ki a triatlont?
    - A Gazsi! Azt mondta egyszer a feleségének: - Dikmá te Sári! Elszaladok a strandra, úszom egyet és hazajövök biciklivel!

    Cigányasszony viszi a gyerekét a karjaiban, elejti, felkiált:
    - Hoppá!
    A skinhead egy cigielnyomó mozdulattal:
    - Nincs többé hoppá...

    A kocsmába betér egy cigány, a vállán egy rettenetesen ronda papagájjal. Leül egy asztalhoz, italt rendel és jól elvan. Egyszer csak odalép hozzá egy skinhead és megkérdi:
    - Honnan szerezted ezt az ocsmány dögöt?
    Mire megszólal a papagáj:
    - Van ezekből Mátészalkán és környékén éppen elég!

    A cigány kihívja a bábaasszonyt a feleségéhez. A putriban nincs villany, a
    bábaasszony, hogy lásson valamit, megkéri a cigányt, hogy pedálozzon a biciklin, úgy világítson neki.
    Megszületik az első gyerek. Gazsi pattanna le a bicikliről, de a bábaasszony int neki:
    - Pedálozzon csak tovább Gazsikám, van itt bent még gyerek!
    Gazsi pedálozik.
    Megszületik a második gyerek is. Gazsi megint leszállna, de a bábaasszony megint rászól:
    - Tekerjen csak tovább, még mindig van gyerek!
    Gazsiról már szakad a víz, alig bírja. Megszületik a harmadik gyerek is. Gazsi
    ugrana le a bicikliről, de a bábaasszony még mindig nem engedi:
    - Pedálozzon csak, még mindig van gyerek.
    Gazsinak elege van, leszáll a bicikliről és mérgesen odaszól a bábaasszonynak:
    - Pedig én má' nem pedálozok többet! Nem látja, hogy a fényre gyünnek?

    A cigányprímás elmegy a kontráshoz.
    - Te Gázsi! Én megbásztám a feleséged.
    - Nem báj, a bándába márád.
    - De Gázsi, én áttám neki ötven forintot is.
    - Nem báj, gázdág a bándá.
    - De Gázsi, lápostetüt káptám tőle!
    - Mit ákársz ötven forinté', szentjánosbogárát?

    A cigánypurdé a skinheadhez:
    - Szkinhedbáci, szkinhedbáci...
    - Pszt!
    - Szkinhedbáci, szkinhedbáci...
    - Pszt!
    - De, szkinhedbáci, szkinhedbáci...
    - Psssssszt! (Ez gázspray volt...)

    Bemegy a cigány az orvoshoz:
    - Doktor úr! Vizsgáljon meg, mert nem érzem jól magam.
    A vizsgálat után az orvos így szól a cigányhoz:
    - Sajnálom, de maga AIDS-es.
    - A kurva életbe! Már az anyjában sem bízhat az ember??!!

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz lenox #2052 üzenetére

    Így egy fokkal durvább, de a vicc ugyanaz.

    Egy fickó meg szeretett volna házasodni, de mivel három olyan lány is akadt, aki tetszett neki, egy módszerre volt szüksége, amivel eldönthette, hogy melyikük lesz az ideális pár. Így aztán mindhármuknak adott ezer–ezer dollárt, és figyelte, hogy mi lesz a reakciójuk.

    Az első lány fodrászhoz, kozmetikushoz, meg egyéb szépítkezésre specializálódott szakemberhez ment, majd azt mondta: Lám. Mennyire szeretlek azt akartam, hogy a lehető legszebbnek láss engem.

    A második horgászfelszerelést, nagy színes tévét, videót, és egy teljes hónapra elegendő sörkészletet vásárolt, mondván: Nagyon szeretlek, és azt szeretnem, ha te mindennél és mindenkivel jobban érezd magad.

    A harmadik befektette a tőzsdén a maga ezer dollárját, Matáv, meg egyéb részvényeket adott és vett, opciós meg egyéb határidős ügyleteket kötött, és megsokszorozta az eredeti összeget: A pénzt a közös jövőnk megalapozására fordítjuk majd, és hosszú, boldog házasságunk lesz.

    A srácot teljesen lenyűgözték a lányok, és csak nagyon nehezen tudott választani közülük. Végül, hosszas gondolkodás és elemzés után a legnagyobb mellűt választotta.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Józsi bácsi, a TSZ állatgondozója nagyon jó szakember, csak kicsit csúnyán beszél. Egyszer, amikor az elnök az istállónál jár, Józsi bácsi odakiállt neki:
    - Elnök elvtárs, a bika megbaszta a fehér tehenet!
    Az elnök rá se legyint. Másnap, amikor az elnök az istállónál jár, Józsi bácsi odakiállt neki:
    - Elnök elvtárs, a bika megbaszta a fehér tehenet!
    Az elnök rászól, hogy beszéljen szebben. Igen ám, de az elnök megtudta, hogy holnap érkezik Rákosi elvtárs. Fut azonnal Józsi bácsihoz, és mondja neki:
    - Józsi bácsi! Holnap jön Rákosi elvtárs. Nekem nehogy valami csúnya szót halljak, mert akkor oda az egész TSZ becsülete. Ha a bika hm-hm a fehér tehenet, akkor maga azt mondja nekem, hogy: elnök elvtárs, a bika meglepte a fehér tehenet.
    Másnap meg is jön Rákosi elvtárs és a sleppje. Az elnök kalauzolja őket. Amikor az istállónál járnak, Józsi bácsi odakiállt nekik:
    - Elnök elvtárs, meglepetés érte a fehér tehenet! A bika a tarkát baszta meg!

    Három intézeti lányt szabadulásuk előtt az igazgatónő búcsúztat:
    - Nagy veszély vár rátok odakint. Vannak férfiak, aki felcsalják szegény kislányokat a lakásukra, hogy megdugják őket. Aztán kezükbe nyomnak vacak kétszáz forintot, és mehetnek az utcára.
    Felcsillan a legkisebb lány szeme, majd így szól:
    - Kétszáz forint? Az azért nem semmi. A maga férje csak egy-egy almát szokott adni nekünk.

    - Nézd, szívem - magyarázza a rajtakapott, hűtlen férj a feleségének -, ezt meg kell értened. Olyan ez, mint a gramofon, néha lemezt kell cserélni.
    - Elhiszem - feleli az asszony -, csak azt nem értem, hogy akkor te miért őrjöngsz, ha én meg tűt akarok cserélni?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A férfi elmegy a nudista strandra. Kifekszik napozni. Egyszer csak megjelenik elötte egy kislány.
    - Bácsi, mi az ott a lába között?
    - Egy madárka.
    - Játszhatok vele?
    - Persze.
    Azután az élvezettől elaludt. Amikor felébredt, egy mentőautóban találta magát. Miután felépült, elment újra a strandra. Találkozott a kislánnyal, és mekérdezte, hogy mi történt miután elaludt. A kislány így felelt:
    - Én játszottam a madárkával, de Ő leköpött, ezért megvertem, öszetörtem a tojásait és felgyújtottam a fészkét.

    Fizikai kérdés:
    Ha egy Dual-Core proci 250W-ot eszik átlagosan, Pistikének 4 procis alaplapja van (és 400 FPS-el dúmhármazik), akkor bootolás (20 másodperc az asztalig) előtti 18°C-os, 20 m^3-es szobában mennyi idő után hal meg Pistike (65 kg), ha a a bútorok, a számítógép és Pistike térfogata, valamint Pistike hődisszipációja elhanyagolható, valamint a falak ideális hőszigetelők? Pistike kemény gyerek, dúmhármazást semmiképp se hagyja abba, a fulladás sem akadály, így halála csak akkor áll be, miután teljesen kiszáradt. A kérdés hát: a power gomb megnyomása után mennyi idővel áll be Pistike halála?
    Válaszát kérjük indokolja!

    Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is. Ahogy hazafelé botladoznak részegen, hirtelen mindkettejükre rájön a pisilhetnék. Mivel éppen egy temető mellett vannak, bemennek a sírokhoz, a bokrok közé. Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy nincs semmi, amivel megtörölhetnék magukat. Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot. A másiknak jobb ötlete támad, a mellette lévő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet. Másnap az egyikük férje szomorúan mondja a haverjának:
    - Te, komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza!
    - Az semmi! - mondja a másik. - Te még szerencsés vagy, az enyémnek a seggén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy ''Sosem felejtünk el, a helyi Tűzoltóőrs!''

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A férj csak hajnalban ér haza. A neje vészjósló hangsúllyal kérdezi:
    - Hol voltál egész éjszaka?
    - Képzeld, drágám, az új titkárnőm munkaidő végén behozott nekem egy kávét, sejtelmesen rámmosolygott, majd amikor lerakta a kávét az asztalra, szétnyílt a blúza, én nem bírtam visszafogni magam, és belecsókoltam a nyakába, erre ő teljesen megvadult, egymásnak estünk, elvesztettük a fejünket, végül a lakásán kötöttünk ki, és egész éjjel szeretkeztünk.
    - Hazudsz! Fogadjunk, hogy már megint azt a qrva Windowst akartad felinstallálni a gépedre!

    - Mi 8 hobbit?
    - ???
    - Egy hobbájt.

    A nem túl távoli jövőben elkészül az első, teljesen számítógép vezérelte repülőgép. Elérkezik az első próbaút ideje.
    A repülőgép a korszerű, grafikus felületű operációs rendszere által vezérelve odagördül az utaskapuhoz. Az utasok beszállnak, majd az ajtók automatikusan bezáródnak. Ezután a gép lassan odagördül a felszállópályára és kis idő múlva elkezdi a felszállást. Egy mesterséges hang megszólal a hangosbeszélőben:
    - Hölgyeim és uraim! Önök a világ első automata repülőgépén utaznak, amelyen minden feladatot számítógépek látnak el. Gépünk hamarosan felemelkedik a földről, és megkezdi útját... és megkezdi útját... és megkezdi útját... és megkezdi útját...

    Egy nap az indián harcos meglátogatta a törzsfőnököt kérdésével:
    - Mondd, törzsfőnök, hogy kapjuk nevünket?
    A törzsfőnök leül a tűzhöz, és beszélni kezd:
    - Az nagyon egyszerű. Mikor gyerek megszületik, törzsfőnök kijön kunyhóból és szétnéz a prérin. Amit törzsfőnök lát, gyerek neve lesz. Ha törzsfőnök kinéz és futó szarvast lát, gyereket hívni Futó Szarvasnak. Ha törzsfőnök szétnéz prérin és lát zuhanó sólymot, gyereket hívni Zuhanó Sólyomnak. De mondd, Két Kutya Baszik, miért kérded?

    Egy idős úr felül egy buszra, ám mivel nagy a tömeg, ő is gyűrődik a többi utassal együtt. Végül egy gyerek mellé kerül, aki az ülésben ül. Az öreg idegességében elkezdi kopogtatni a botját, mire a gyerek megszólítja:
    - Bácsi, miért nem húz gumit a bot végére, hogy ne kopogjon úgy?
    Erre az öreg mérgesen rászól a gyerekre:
    - Húzott volna gumit az apád, akkor most én ülnék!

    Egyik délután II. János Pál leül keresztrejtvényt fejteni. Rágcsája a ceruza végét, csak nem tud mit kezdeni az egyik feladvánnyal, odafordul a szobában tartózkodó egyik bíborosához:
    - Segíts kérlek. Mi az, négy betű, ''ina'' a vége és nőt is lehet így hívni.
    A bíboros hosszas gondolkodás után:
    - Tina!
    - Ühüm... Te, van egy radírod?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Kisfiú kérdezi az anyukáját:
    - Anyu, a mi családunkban miért hal meg mindenki olyan hirtelen?
    - .. Anyu? ANNNNNYUUUUU!

    Tisztelt Kívánságműsor! Hétfőn a házában égett az anyósom. Neki kérném a Romantic együttes ''Szeretem a bőröd illatát'' című számot!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #19617792 #2117 üzenetére

    Az elvtárs-osat ismerem, Hofi mondta egyik előadásán.

    A fökönyvelő elmegy az igazgatóhoz, és így szól:
    - Add, kérlek, kölcsön a titkárnődet, mert az enyém tegnap megbetegedett!
    - Nagyon szívesen! Jól gépel, nézd milyen szép, és van valami, amit sokkal jobban tud, mint a feleségem - kacsint az igazgató.
    Három nap múlva a főkönyvelő visszakíséri a kölcsönkapott hölgyet:
    - Köszönöm a szívességedet! Tényleg nagyon jól gépel, gyönyörű is, de azt a valamit szerintem nem tudja jobban mint a feleséged! - vigyorog a fokönyvelő.

    Egy ifjú a barátnője háta mögé lopakodik, és befogja a szemét.
    - Hármat találhatsz, hogy ki vagyok. Ha nem találod el, most azonnal így hátulról az enyém leszel.
    - Ki is lehetsz? Szent István?
    - Nem.
    - Kossuth Lajos?
    - Nem.
    - Megvan! Khomeini Ajatollah!

    Egy fiatal házaspár nászútra megy. Már a szállodában vannak, de a fiú nem tudja, hogyan kell kefélni. Felhívja telefonon az anyósát.
    - Anyuka, baj van, nem tudom hogyan kell házaséletet élni!
    - Fiam! Ami neked a legkeményebb, azt tedd oda, ahol a feleséged pisil.
    Öt perc múlva újra szól a telefon az anyósnál. Most a lánya hívja.
    - Anyuka baj van! A Józsi feje beleszorult a WC kagylóba.

    A vasúti híd alatt kefél egy szerelmes pár, de a fiút roppantul zavarja a felettük robogó vonat.
    - Még mindig nem ért át? - kérdezi a lánytól.
    A lány a feneke alá nyúl és így válaszol:
    - Nyomjad csak, drágám, még nem.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Vizsgázik a rendőr. A vizsgáztató kérdezi:
    - Mi a neve a hazánk fővárosát átszelő folyónak?
    - Passz!
    - Legalább azt mondja meg, hogyan nevezik fővárosunkat!
    - Passz!
    - Jó, mivel nem akarunk rosszat magának, jöjjön a mentő kérdés. A fociban hogyan nevezik azt, amikor az egyik játékos a másiknak adja a labdát?
    - Nem tudom.

    Három bolha belebújik egy nőbe. Az egyik a hajába, a másik a fülébe, a harmadik a lába közé. Másnap találkoznak. Aki a hajában volt azt mondja:
    - Engem egész este símogattak.
    Aki a fülében volt azt mondja:
    - Nekem meg egész este szép szavakat suttogtak.
    Azt mondja a harmadik:
    - Velem meg nem történt semmi egész nap, este viszont bejött egy kopasz fazon és szembeköpött.

    Pistike és a nagyapja eső után kint vannak az udvaron. Pistike látja, hogy egy nagy giliszta bújik ki a földből. Mondja a nagyapjának:
    - Nagypapa, fogadjunk egy százasba, hogy a gilisztát visszadugom a földbe!
    - Ne hülyéskedjél már, Pistike, hogy tudnád visszadugni?
    Pistike beszalad a kamrába, kihoz egy sprét, ráfúj a gilisztára, az megkeményedik, és visszadugja a földbe. A nagyapja odaadja a százast. Másnap a nagypapa így szól Pistikének:
    - Pistike, itt egy százas.
    - De nagypapa, tegnap már megadtad a százast.
    - Ne törődj vele, kisfiam, tedd el nyugodtan, ezt nagymamád küldi.

    Két heregolyó beszélget:
    - Azt hiszem, dolgunk lesz.
    - Honnan tudod?
    - Felállt a főnök.

    Egy fiatal nő és egy férfi beszorulnak a liftbe. Egy idő után megszólal a nő:
    - Uram, nekem az az érzésem, hogy tisztességtelen szándékai vannak irányomban.
    A férfi meglepődik, és közli, hogy ilyenről szó sincs. A nő azonban felcsattan:
    - Hajlandó tenni valamit, hogy elmúljon ez a nyomasztó érzés, vagy fejezzem ki magam világosabban? Baszni akarok!

    Hajótörést szenved egy hajó. Egyedül egy fiatal első tiszt és harminc nő marad életben. Kiúsznak a szigetre, de egy hét múlva a férfi nem bírja, és úgy dönt, hogy vízbe fojtja magát. El is indul, amikor a a tenger partra vet még egy férfit. Elkezd ordítani:
    - Ember! Ez a sziget tele van bombanőkkel! És mind a magáé lehet! Mindet megkaphatja! Mire a férfi elmosolyodik, és kilibbent egy hajtincset a szeméből:
    - De szépen lebarnultál, szivi.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Hujikolp #2133 üzenetére

    Ha már Palik:

    ''Hová tűnt Damon Hill?''

    ''A jobb kezük felé, ha szemben ülnek a televízióval...''

    ''A McLaren és a Mercedes technikailag eléggé közel állnak egymáshoz. ''

    ''Schumacher jön ki az alagútból... bocs, közben itt belerúgtam Daniba...''

    ''Az élen haladt mikor kiesett a 4 helyrol.''

    ''Az előzés közben Coulthard behúzott farokkal visszazárt''

    ''És, a versenyzők a kanyarodó egyenesbe értek.''

    ''Nigel Mansell az utolsó, eltekintve attól az 5 embertől, aki előtte van.''

    ''A versenyzőknek nagyon le kell lassítani ennél a 90 fokos, majdnem derékszögű kanyarnál.''

    ''És mintha vörös lángnyelvek csapnának ki a Ferrari hátsó részéből! Valójában az csak a hátsó lámpa lesz.''

    ''És Schuminak kigyulladt a benzintartálya! És fújják az oltóval! De jó neki!''

    :C :DD :))

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Móricka és a nagyanyja sétálnak az állatkertben. Meglátnak két majmot amint éppen kefélnek. Megkérdi Móricka:
    - Mit csinálnak azok a majmok ott?
    - Tortát sütnek. - feleli a nagyi.
    Másnap reggel azt mondja Móricka a nagyanyjának:
    - Apu és anyu tegnap este tortát sütöttek.
    - Honnan tudod Móricka? - kérdi a nagyanyja.
    - Onnan, hogy lenyaltam a cukormázat a kanapéról.

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Az autószerelő kérdezi a kuncsafttól:
    - Hogy tudott ennyire tönkremenni a gumija?
    - Ráhajtottam egy borosüvegre.
    - Nem vette észre, hogy ott egy üveg?
    - Hogyan? Egy részeg ember zsebében volt.

    Egy ifjú hölgy a kocsijával két autó közé szeretne beállni. Nehezen megy neki a bonyolult művelet, előbb a mögötte álló kocsinak koccan, majd az előtte álló autót sikerül meglöknie. Egy rendőr mosolyogva nézi, majd így szól hozzá:
    - Hölgyem, ön most parkolni szeretne, vagy csak billiárdozik?

    Késő éjszaka nagy sebességgel behajt egy kocsi az egyirányú utcába a forgalommal szemben. A rendőr észreveszi és megállítja. Éppen kezdené a mondókáját, mikor észreveszi, hogy az ülésen a saját főkapitánya foglal helyet. A rendőr tiszteleg, majd így szól:
    - Mit szól hozzá főkapitány úr? Már megint rosszul rakták ki ezeket a hülye táblákat!

    A skót elmegy a koporsókészítőhöz. A tulajdonos ajánlgatja a koporsókat.
    - Tessék parancsolni, itt egy lakkfekete koporsó cirádákkal, aranyozott betűkkel a halott nevével, csak 3000 font.
    - Nem lehetne valami egyszerűbbet? - szól a skót. - Nem olyan nagy a mi halottunk.
    - Akkor itt van egy matt fekete, kevés cirádával, ezüst betűkkel a halott nevével, 2000 fontért.
    - Nem lehetne valami egyszerűbbet, nem olyan nagy a mi halottunk - alkudozik a skót.
    - Akkor itt van egy gyalult deszkakoporsó ciráda nélkül, a halott nevével, csak 1000 font.
    - Nem lehetne valami egyszerűbbet? Nem olyan nagy a mi halottunk.
    - De uram, mégis, kije magának a halott?
    - Az anyósom.
    - De kedves uram, miért nem ezzel kezdte? Hozza be az anyósát, és szögelünk rá négy fogantyút.

    Sétál a skót meg a fia a piacon. Megszólal a fiú:
    - Apa! Vegyél nekem egy dinnyét!
    - Ugyan fiam!
    - De apa! Legalább egy fél dinnyét vegyél!
    - Semmit!
    - Akkor csak egy szelettel!
    A skót beleegyezik és vesz egy szelet dinnyét a fiának. Tíz év múlva ismét sétálnak ugyanazon a piacon. Megint megszólal a fiú:
    - Apa, vegyél nekem egy sört!
    - Ugyan már, fiam! Dinnyére sört?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A szõke már két órája ül a szobájában, és valamin erősen gondolkozik.
    Egyszer csak bekiabál az Anyja:
    - Andi! Telefonon keresnek!
    Erre a szõke:
    - Megvan! Andi!

    Megy haza a szõke nõ az ötödik autóvezetõi vizsga után. A férje gúnyosan kérdi:
    - Na, meghúztak?
    - Hárman is, de legalább megvan a jogsim.

    Szõke nõ elmegy a fogorvoshoz.
    - Nyissa ki a száját!
    - ...
    - De ne térdeljen le!!!!!!!!

    Egy szõke nõ megy a kocsijával a búzamezõ mellett. Egyszer oldalra pillant, és látja, hogy egy másik szõke nõ ül a búzamezõ közepén egy csónakban és evez. Odakiált a kocsis szõke nõ:
    - Most már tudom, hogy miért vannak a szõke nõs viccek! Ha tudnék úszni, most odaúsznék hozzád és megcibálnám a hajadat!

    Szõke lány kérdezi az anyjától:
    - Anya, hol jön ki a nõbõl a kisbaba?
    - Ejnye lányom, hát ott, ahova a férfiak beteszik a szerszámukat...
    - Ó! És a baba nem rúgja ki a fogaimat?

    Két kisfiú vitatkozik:
    - Az én apukám sokkal jobb, mint a tiéd! - mondja az egyik.
    - Nem igaz, az enyém a jobb! - vág vissza a másik.
    - Az én bátyám sokkal jobb, mint a tiéd! - mondja az első.
    - Nem, az én bátyám a jobb!
    - Az én anyukám jobb, mint a tiéd! - mondja megint az első.
    - Na, ez kivételesen igaz, ezt apukám is így mondta.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A nyuszika sétál az erdőben, majd egy tisztáshoz ér, ahol talál egy ötujjas kesztyűt. Felveszi és továbbmegy. A következő tisztáson legelésző tehenekkel találkozik, és a kesztyűt lobogtatva odakiált nekik:
    - Hé csajok! Melyikőtök vesztette el a melltartóját?

    Az oroszlán békésen sétál az erdőben. Egyszer csak szembe jön vele a nyuszika. Az oroszlán eléurgik és így szól:
    - Ki a legerősebb az erdőben?
    - Hát te! - válaszolja megszeppenve a nyuszika.
    Az oroszlán kihúzza magát és elégedetten megy tovább. Pár perc múlva szembe jön vele az őzike.
    - Ki a legerősebb állat az erdőben?
    - Természetesen te! - válaszolja az őzike halálsápadtan.
    Az oroszlán örül, hogy mindenki fél tőle. Félóra múlva találkozik az elefánttal.
    - Ki a legerősebb állat az erdőben?
    Az elefánt szó nélkül megragadja az oroszlánt, és egy fához csapja. Az oroszlán nyögve tápászkodik fel, miközben így szól:
    - Micsoda világ, már nem is kérdezhet az ember.

    A nyuszika talál egy puskát a bokor alatt. Nagyon megörül neki, mivel most már móresre taníthat bárkit. Elso útja Róka Rudi lyukához vezet.
    - Rudi gyere ki! - kiált be neki.
    - Nem megyek! - válaszolja a róka.
    - De Rudi gyere ki mert agyonlőlek!
    A róka kimászik és megijed, látva hogy tényleg agyon lesz lőve.
    - Rudi szarj ide! - mondja a nyuszika.
    - Nyuszika én szívesen de tudod az nem úgy megy. - szabadkozik a róka.
    - Rudi szarj ide mert agyonlőlek! - fenyegetőzik a nyuszika.
    A róka nagy nehezen termel egy adagot a földre.
    - Rudi, edd meg!
    - Nyuszika! Ha te most agyonlősz én akkor sem fogom ezt megtenni! - mondja a róka.
    - Na jó! - szól a nyuszika és elsüti a puskát de az csütörtököt mond.
    Óvatosan leteszi a földre és a rókára sandítva megkérdi:
    - Rudolf kérlek, elfogyasszam?

    A róka meg a nyuszika bandukolnak az erdőben, amikor meglátnak egy tündért az ágak közé gabalyodva. Kiszabadítják, mire a tündér felajálja nekik, hogy három kívánságukat teljesíti.
    - Én egy zöld szemű, szőke rókakislányt szeretnék! - szól a róka.
    A következő pillanatban máris ott termett a kívánt rókalány.
    - Én egy szuper motort szeretnék! -szól a nyuszika, és máris ott termett egy gyönyörű Harley Davidson.
    - Most egy barna rókalányt akarok! -szólt a róka.
    - Én pedig azt szeretném, hogy soha ne fogyjon ki a benzin a motorból, és ne kelljen javíttatni! -így a nyuszika.
    - Végül egy vörös rókalányt akarok! -szól a róka.
    Mikor ezt is megkapta, már neki is készülődött, hogy magáévá teszi a három rókalányt. A nyuszika nem szól semmit, csak felül a motorjára, bepöccenti, egy kicsit túráztatja, egyesbe kapcsol, majd megszólal:
    - Utoljára azt kívánom, hogy legyen a róka impotens!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Oroszlán: Csináljunk bulit!
    Béka: IIIgen-iigen! Lesz bulíii!
    Krokodil: Hozok kaját!
    Béka: Yesss! Lesz buliii, lesz kajaaa!
    Oroszlán: Hozok piát!
    Béka: Micsoda party! Lesz kaja, piaaaa!!
    Krokodil: Hozok nőket!
    Béka: Yesss!! Lesz buli, kaja, pia és nőők!!!
    Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk.
    Béka: És nem jön a krokodil!!!! Yessssss!!!!

    Egy kórházban odalép a doktor a beteghez.
    - Uram, van egy jó és egy rossz hírem. melyikkel kezdjem?
    - A rosszal.
    - Maga gyógyíthatatlan halálos beteg, még két hete van hátra aztán iszonyú kínok között sokáig szenvedve fog meghalni.
    A beteg sír, majd elhaló hangon megkérdezi:
    - És mi a jó hír, doktor úr?
    - Látja azt a szőke hosszúcombú ápolónőt? Ma reggel megdugtam.

    Fülészeten:
    - Milyen a hallása?
    - Római katolikus.

    Száguld egy ember az országúton, majd hirtelen az árokba borul. Meghal, és feljut a mennyekbe, ahol találkozik Szent Péterrel.
    - Én szeretnék még élni, mert nagyon szeretek autózni! - mondja a férfi.
    - Ezt már nem lehet visszacsinálni! De azért itt egy autó, amivel 60-nal mehetsz. De nem gyorsabban! - mondja Szent Péter.
    El is indul a férfi. Egyszer csak elhúz mellette egy autó, legalább 200-zal. Visszamegy reklamálni Szent Péterhez:
    - Képzeld, elhúzott mellettem egy Maserati 200-zal!
    - Az nem Maserati, hanem Názáreti, és Ő az Öreg fia. Neki szabad!

    A paraszt szánt a földjén.Arra megy a barátja.
    - Hé, Jóska, meghalt az anyósod.
    A paraszt nem válaszol.
    - Hé, Jóska, süket vagy?
    - Nem, csak előbb a munka, aztán a szórakozás!

    - Kérek egy jegyet Nápolyba.
    - Csak egyet?
    - Igen, mert az anyósomnak veszem, aki tegnap azt mondta: ''Nápolyt látni és meghalni...''

    Férj siet a feleséghez:
    - Drágám, az anyád alig fél órája kiesett az erkélyről.
    - És csak most szólsz???
    - Eddig nem bírtam megszólalni a röhögéstől...

    - Apu, Apu!!! A nagymama ki akar ugrani az ablakon!!!
    - Hú kisfiam jó hogy szoltál!!! De most nagyon figyelj!!! Hozz széket, kamerát, és egy doboz sört!!!

    Két rab beszélget:
    - Téged miért ítéltek el?
    - Szerelmes lett belém az anyósom.
    - És?
    - Elcsavartam a fejét.

    Az apa azt mondja a leányának:
    - Tegnap járt nálam a Feri, és megkérte a kezedet. Én természetesen igent mondtam neki.
    - De papa! - könyörög a lány. Én nem akarom itt hagyni a mamát!
    - Ugyan kislányom, ki mondta, hogy hagyd itt? Nyugodtan magaddal viheted!

    Egy nő magyarázgatja a temetkezési vállakozónak, hogy sötétkék öltönyben szeretné eltemetni a férjét.
    - Nem lenne egyszerűbb abban a fekete öltönyben eltemetni, ami most is rajta van?
    - Nem, ez nekem nagyon fontos - és ezzel ad egy kitöltetlen csekket a pasinak, hogy vegyen egy sötétkék öltönyt.
    Amikor másnap visszamegy, látja ám, hogy a volt férjén egy remekbe szabott kék öltöny van. Érdeklődik, hogy mégis mennyibe került.
    - Nos, ez teljesen ingyenes volt. Nagyon vicces a dolog: rögtön azután, hogy elment, hoztak egy másik hullát is, amelyen egy sötétkék öltöny volt. Amint láttam, hogy nagyjából azonos méretűek, megkérdeztem a feleségét, hogy nem
    bánná-e, ha fekete öltönyben temetnénk el az urát. Mivel neki nem volt kifogása, hát egyszerűen kicseréltem a fejüket.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A skót rosszkor megy haza. A felesége ágyban bujálkodik egy férfival. A skót pisztolyt ránt, beletölt egy golyót és azt mondja:
    - Te cafka! Állj szorosan a szeretőd mögé! Le akarlak lőni benneteket!

    A skót maga elé tesz egy képeslapot, amelyen egy gyönyörű meztelen nő van. Ábrándozva nézegeti, és iszik egy kis szódavizet, aztán észbekap:
    - Ez nem mehet így tovább! Minden pénzemet nőkre és italra költöm!

    Skóciában a túristák találnak egy hatalmas barlangot, amely a térképeken nincs is jelölve.
    - Ez meg hogy lehet? - kérdezik a vezetőt.
    - Tulajdonképpen ez nem barlang. Eredetileg egy egérlyuk volt, de egyszer a szomszédom beleejtett a lyukba egy pennyt, és azóta keresi.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Rendőr igazoltatja a csavargót:
    - Milyen iskolai végzettsége van?
    - Semmi. Analfabéta vagyok.
    - Mi maga?
    - Analfabéta.
    - Betűzze, kérem!

    Tegnap voltam házibuliban. Barátnőm hullarészegen bevonul egy szobába. Én be utána, és úgy megk*rtam, mint még soha. Reggel kérdezem, hogy hogyan aludt. Erre azt mondja szarul, mert szar volt a fotelben aludni, és éjjel bejött egy pasi, és nagyon durván megk*rta az ágyon fekvő másik csajt.

    A szőke nő és a barátja elmegy horgászni. Bérelnek horgászfelszerelést, egy motorcsónakot és kiváltják a napijegyet. Egész nap ülnek a csónakban, de összesen egy kis keszeget sikerül fogniuk. Megszólal a barát:
    - A francba, ez a nyamvadt kis keszeg 20000 forintunkba került!
    Mire a barátnő:
    - Jujj, akkor még jó, hogy csak egyet fogtunk belőle!

    Pistike egy nagy egyessel megy haza az iskolából. Az anyja kérdőre vonja:
    - Hogy lehet, hogy ilyen rossz jegyet kaptál?
    - Egy sajnálatos hiányzás miatt.
    - De hát nem is hiányoztál a suliból!
    - Én nem, de a padtársam igen.

    Régimódi apuka dicsekszik az eladó lányával egy társaságban:
    - Az én Marikámnak kétmillió forint a hozománya.
    Mire valaki megjegyzi:
    - Az nem hozomány, hanem kártérítés.

    Korán reggel egy autó beragad az országút közepén egy sáros gödörbe. Arra jön egy gazda a lovaskocsijával, és megszólítja a sofőrt:
    - Látom, elakadt. Várjon, majd én segítek.
    Kivontatja az autót, a vezető hálából ad neki egy ezrest. A gazda megköszöni, és elégedetten elteszi.
    - Tegnap este óta ez a huszadik autó, amit kihúztam - mondja.
    - Hogy-hogy? Maga még éjjel is erre jár?
    - Igen, akkor hordom a gödörbe a vizet.

    Reggel a férj kérdezi a feleségét:
    - Remélem, drágám, semmi rosszra nem gondoltál tegnap éjszaka, amikor részegen, monoklival a szemem alatt bedőltem az ágyba.
    - Nem gondoltam, de amikor bedőltél az ágyba, még nem volt monokli a szemed alatt.

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Figyelem!
    A következő linken egy kicsit durva animáció van. Rajzolt, de elég durva.
    Ilyen, amikor a PC-t üti valaki, és kicsit eltúlozza. [link]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Az újgazdag elmegy Afrikába a feleségével vadászni. A nőnél van éppen a puska, amikor egy hatalmas oroszlán ront rájuk. Az újgazdag kétségbeesetten üvölti:
    - Lőj már, lőj már!
    - Oké, de ígérd meg, hogy nem nevetsz ki, ha eltévesztem!

    Nászéjszaka után, reggel kétségbeesetten ül a friss férj a bárpultnál.
    - Mi bajod? - kérdezi a barátja.
    - Szörnyű dolog történt! Reggel felkeltem, és még félálomban egy tízezrest hagytam az éjjeliszekrényen...
    - Tudjuk, hogy korábban kurvákhoz jártál, de hátha az asszony nem is vett észre semmit.
    - Dehogynem! Ő is még félálomban volt, elvette, és visszaadott egy ötezrest.

    Pistike édesapja felakasztja magát. Az édesanyja elküldi a paphoz a temetés ügyében, de ne mondja azt hogy öngyilkos lett.
    - Csókolom papbácsi, édesapam meghalt.
    - Rendben, szóval az édesapádat magához hívta az Úr? - kérdezte a pap.
    - Nem, hanem lasszóval fogta meg.

    A rendőr karján két fekete karszalag van.
    - Miért van rajtad a karszalag?
    - Mert meghalt az apám.
    - Részvétem. De miért kettő?
    - Mert most telefonált az öcsém, és az ő apja is meghalt.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Egy ember felszáll a vonatra, de mielőtt végleg nyugovóra térne, megkéri a kalauzt:
    - Volna oly szíves felébreszteni, ha Linzbe érünk?
    - Természetesen! - válaszolja készségesen a kalauz.
    - De én hajnalban sajnos egy kicsit morcos vagyok, de ne törődjön velem. - mondja a férfi és aludni tér.
    Másnap délben arra ébred, hogy a vonat Bécsben vesztegel. Azonnal megkeresi a kalauzt, és ordítva támad rá:
    - Mit képzel maga nyomorult disznó? Miért nem keltett fel maga büdös csirkefogó?
    A kalauz a sértésekre nem válaszol, hanem bunbánóan néz a férfire. A férfi lehiggad, elszégyelli magát, és elnézést kér, amiért így kiborult.
    - Sose mentegetőzzék uram! - feleli a kalauz - Már megszoktam az ilyesmit! Hallotta csak volna miket vágott a fejemhez az az utas, akit Linzben Ön helyett leszállítottam!

    Egy nyugdíjas nénike bemegy a zöldségeshez:
    - Tulajdonképpen öt kiló krumplit szeretnék venni - mondja tétován -, de attól tartok, nem bírom el..
    - Sose aggódjék, néni! Majd úgy mérem, hogy elbírja!

    Egy fura Úr bemegy a zöldségeshez:
    - Tessék mondani, alma van?
    - Igen, nagyon szép, friss almánk van.
    - Kérek tíz darabot, de kérem, mindegyiket csomagolja be, külön papírba... Köszönöm..., És őszibarack van-e?
    - Gyönyörű őszink van...
    - Kérek belőle huszonöt darabot, de mindegyiket külön papírba csomagolva kérem... Köszönöm, így gondoltam... És mák van-e?
    - Van, de nem eladó!

    - A lámpa dzsinnje vagyok! Parancsoljon asszonyom.
    - Ó dzsinn, szeretnék ebben a pillanatban boldog lenni!
    - Akkor miért a lámpát dörgölöd, te kis csacsi?

    Agresszív kismalac találkozik a jótündérrel.
    - Malacka, teljesítem három kívánságodat!
    - Hajolj le, told hátra a farod és mozogjá, vazzeg...

    Az öreg halász kifogja az aranyhalat.
    Mondja az aranyhal:
    - Ha visszadobsz, teljesítem három kívánságodat.
    A halász visszadobja, és azt kívánja hogy:
    - Háromszor azt kívánom, hogy amikor azt mondom ''hopp'', akkor álljon fel, és amikor azt mondom ''pssz'', kókadjon le!
    Ki is próbálja a halász, hogy működik e: azt mondja: ''hopp'' és feláll neki, azt mondja: ''pssz'' és lekókad.
    Megy haza, úgy gondolja még egyszer kipróbálja, minden simán is megy. Bemegy az asszonyhoz és megszólal:
    - Figyelj, asszony! Hopp!!!!
    Erre az asszony:
    - Pssz, alszik a gyerek!!!

    Etióp kisgyerek kifogja az aranyhalat. Az aranyhal megszólal:
    - Van három...
    - nyam-nyam-nyam-nyam...

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz poffsoft #2236 üzenetére

    Én ezt így ismertem, hogy:

    Etióp gyerekek bújócskáznak.
    - Ipiapacs, ott vagy a seprűnyél mögött!
    - Ez nem ér! A dagi kilökött... :DDD

    Nyuszika vagányul sétál az erdőben, mindkét vállán egy-egy UZI-val.
    Találkozik a farkassal.
    - Hé, farkas! Én most ideszarok a földre - Ratatata... - enged egy sorozatot a levegőbe -, Te pedig felnyalod, mert ha nem... - Ratatata...
    A farkas mit tehetne, felnyalja.
    Megy tovább a nyuszika, találkozik a rókával.
    - Hé, róka! Én most ideszarok a földre - Ratatata... -, Te pedig felnyalod, mert ha nem... - Ratatata...
    A róka is felnyalja, mit tehetne?
    A nyuszika keménykedve megy tovább, és találkozik a medvével.
    - Hé, medve! Én most ideszarok a földre - Ratatata... -, Te pedig felnyalod, mert ha nem... - klikk... klikk... klikk... -, akkor majd felnyalom Én...

    Az állatok erdei tornapályát építenek, társadalmi munkában.
    A Nyuszi talicskázza a sódert, a Róka vizet hord, a Farkas keveri a betont, a Medve döngöli az alapot, a Sün támasztja a zsalufákat, amiket a Bagoly szögez össze.
    Egyedül a Ló fekszik egész nap egy fa alatt.
    Az állatok felháborodva reklamálnak:
    - Idefigyelj, Ló! Ez mindnyájunk ügye, te miért nem veszel részt a munkában ?
    - Mert amit ti ezért kaptok, az nekem már rég itt van a lábam között...

    Az újgazdag horgászik a Balatonnál, suhogó joggingban, karján-nyakán vastag aranylánc, szuper Shakespeare-horgászcuccok.
    Kifog egy aranyhalat, megnézi, majd fitymálva visszadobja a Balatonba.
    Az aranyhal bosszankodva dugja ki a fejét a vízből:
    - És mi van a mesebeli három kívánsággal?
    A vállalkozó fölényesen:
    - Na jó, mondjad...

    Egy fiatal buzgó mócsing APEH ellenőr egy rabbihoz érkezett ellenőrzés céljából. Elhatározta, hogy megtréfálja az idős rabbit es a következő kérdést tette fel:
    - Rabbi, mit csinálsz a gyertyákból lecsöpögő viasszal?
    - Összegyüjtjük és elküldjük a gyertyagyárnak. A gyár küld néha egy kis gyertyát cserébe - felelte a rabbi.
    - És mit csinálsz az asztalon lévő maradék morzsákkal? - kérdi az ifjú ellenőr.
    - Összegyüjtjük őket, elküldjük a maceszgombóc gyárnak és néha kapunk egy kis doboz macesz gombócot - válaszolt a rabbi.
    - És mit csinálsz a körülmetélésnél levágott húsdarabokkal? - jött a következő kérdés.
    A rabbi habozás nélkül válaszolt:
    - Elküldjük őket az APEH-nek, és ők néha elküldenek egy kis pöcsöt...

    Kovács bemegy az APEH-hoz, és azt mondja:
    - Kérem szépen, én holnaptól szeretném kivenni a rendes évi szabadságomat...
    - Na és? Miért ide jön ezzel a kéréssel?
    - Hát hová menjek, amikor egész évben maguknak dolgoztam?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Két frissen hantolt sír a temetőben, pontosan egymás mellett. Mindkettőnél gyászruhás férfi áll. Egyszer csak az egyik halkan átszól a másiknak:
    - Feleség?
    - Anyós...
    - Az se rossz...

    Icipici autó behajt a benzinkúthoz. Kihajol a sofőr:
    - 2 deci benzint kérek!
    Erre a kutas:
    - A gumikat ne fingjam föl?

    Megy a nő kocsival a sivatagban, de lerobban a kocsija. Szerencsére arra megy egy indián, és elviszi a nőt a legközelebbi benzinkútig. Az indián közben nagyokat ujjongat. Amikor odaérnek a benzinkúthoz és leszáll a nő, az indián bedob egy ''juhét'', és a benzinkutas megkérdezi, hogy miért ujjongatott az indián. A nő azt mondja:
    - Nem tudom, én nem csináltam semmit, csak ültem, és a nyereg szarvába kapaszkodtam.
    Erre a benzinkutas azt mondja:
    - Hölgyem tudta, hogy az indiánok nem használnak nyerget?

    Szőke nő a benzinkútnál:
    - Ne haragudjon, nem tudna adni egy drótszálat, mert becsukódott a kocsim ajtaja, és nem tudom kinyitni?
    - mondja a benzinkutasnak.
    - Persze, adok, de csak azzal a feltétellel, hogy amikor végzett, hozza vissza.
    Elmegy a szőke nő;
    eltelik 5 perc ... semmi
    eltelik 10 perc ... semmi
    eltelik 15 perc ... semmi
    A benzinkutas már unja a várakozást, kimegy és megnézi, ott van e még a szőke nő. Látja ott van, és próbálkozik az ajtó kinyitásával, a kocsiban meg ott ül a másik szőke, és irányítja:
    - Kicsit jobbra, kicsit balra, most lejjebb ...

    Az egyik utas megkérdi a kalauzt a vonaton:
    - Elnézést, meg tudná nekem mondani, mikor érünk a Victoria állomásra?
    - Egy óra múlva, de sajnos a vonat nem áll meg ott! - mondja a kalauz.
    - Úristen! Pedig nekem nagyon fontos ügyem van Victoriában, muszáj ott leszállnom!
    A kalauz gondolkodik, majd előáll egy javaslattal:
    - Nézze uram! Sajnos nem állíthatom meg a vonatot bárhol, de tudok szólni a vezetőnek, hogy lassítson le. Ketten kilógatjuk, ekkor maga elkezd szaladni a levegőben. Amikor már elég gyorsan fut, akkor letesszük, így nem fogja magát megütni, mert a sebessége akkora lesz, mint a vonaté.
    Így is tesznek. Amikor a vonat Victoria állomáshoz ér, lelassítanak, kitartják az utast, aki elkezd futni a levegőben. Ekkor lerakják, emberünk cipői füstölnek, de nem esik el. Elkezdi a lassítást, ám az utolsó kocsiból kinyúl egy vaskos kéz és felrántja, a következő szavak kíséretében:
    - Ember, marha nagy szerencséje van, hogy itt vagyok! Nem tudta, hogy a vonat nem áll meg Victoriában?

    - Mi a hasonlóság a selyemfiú és a kenguru között?
    - Mindkettő a farkára támaszkodik, ha üres az erszénye.

    A gyerek rányit szeretkezés közben a szüleire és megkérdezi az apját:
    - Apu, mit csináltok?
    - Tudod kisfiam, idén a Balatonhoz megyünk nyaralni, és felpumpálom a mamit, hogy el ne süllyedjen.
    - Jé, milyen érdekes: tegnap a postás bácsi is felpumpálta a mamit, sőt ha jól láttam, még a szelepet is megnyálazta!

    Intézetben így szól az igazgatónő a lányokhoz:
    - Lányok... van két hírem, egy jó és egy rossz. Melyiket akarjátok hallani előbb?
    - Először a jót!
    - Holnap sárgarépát kaptok vacsorára.
    - És mi a rossz?
    - Reszelve.

    Jancsi és Juliska sétálnak az erdőben. Jancsira hirtelen rájön a kefélhetnék, de ezt Juliska nem akarja. Jancsi addig próbálkozik, amíg Juliska is rááll a dologra. Amikor végeztek, Jancsi megszólal:
    - Ha kilenc hónap múlva észreveszel valami különöset, akkor azt nevezd el Jancsinak.
    Mire Juliska:
    - És ha te is észreveszel valami különöset két hét múlva, akkor azt nevezd el trippernek.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A férj és a feleség veszekszik. Majd a férj, sértésképpen odaveti a feleségének, hogy:
    - Neked meg akkora feneked van, mint egy betonkeverőnek!
    Másnap este a férj békülne, és simogatja a feleségét. Mire az megszólal:
    - Csak nem képzeled, hogy azért a két kis kavicsért beindítom a gépezetet!?

    Milliomos férj a feleségének:
    - Drágám, az utóbbi időben nem megy túl jól az üzlet. Meg kell, hogy tanulj főzni, így el tudnánk bocsátani a szakácsnőt.
    - Persze Édesem! Brilliáns ötlet. Miért nem tanulsz meg te is kefélni, így elbocsáthatnánk a sofőrt is!

    Újságírók kérdezik egy kínos ügyről az elnökjelöltet:
    - A volt titkárnője azt terjeszti Önről, hogy... hogy is mondjam... szóval, hgy az Ön férfiassága nagyon kis méretű. Mi erről a véleménye?
    - Semmi, nem kell törődni vele. A volt titkárnőmnek túl nagy a szája, ennyi az egész.

    A hálószobában a testépítő férj a tükör előtt forgolódva csodálja saját izmos testét, majd odaszól a feleségének:
    - Látod édesem ezt a 90 kg dinamitot?!
    Mire a feleség:
    - Látom, de mit érek vele, ha a gyújtózsinór csak 4 centis...

    - Juliska, én platói szerelmet szeretnék veled létesíteni!
    - Hát az meg milyen?
    - Felfekszel a platóra én meg megduglak.

    A ifjú feleség mondja a férjének:
    - Drágám, beszéljük meg a szexuális szokásainkat. Szóval ha hazajössz és azt látod, hogy a frizurám rendezett, akkor tudd, hogy nem akarom a szexet. Ha azt látod, hogy kicsit kócos vagyok, akkor lehet, hogy akarom, lehet, hogy nem. Ha pedig azt látod, hogy kócos vagyok, akkor biztosan akarom.
    - Jó drágám, akkor most én is elmondom, hogy én hogyan gondolom. Ha hazajövök és nem iszom semmit, akkor nem akarom a szexet. Ha iszom egy-két pohárral, akkor vagy akarom, vagy nem, ha pedig sokat iszom, akkor kurvára nem érdekel, hogy milyen a frizurád.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Apa, anya és a kislányuk ülnek a fűrdőkádban.
    - Papa, mikor lesz nekem is olyan a két lábam között, mint neked ?
    - Majd ha anyád kimegy.

    Kannibálok beszélgetnek:
    - Hol van anyád ?
    - Mögöttem.
    - Mögötted ?
    - Mög.

    Az unoka megkérdezi a kedvenc nagyapját, hogy a gyerekcsinálás munka-e, vagy szórakozás?
    - Biztos, hogy szórakozás, mert ha munka lenne, akkor apádék azt is velem csináltatnák.

    - Ismeritek már a kijelentő és a felszólító mód közötti különbséget. Most mondjunk rá példát. ''A szekér elindul''. Hogy van ez, István, felszólító módban?
    - Gyí, te!

    Pistike egy nagyon élethű legyet rajzol az iskolában az asztalra. A tanitó odamegy, ráüt és nagyon fáj a keze.
    Behívja Pistike apukáját és panaszkodik:
    - A fia egy olyan élethű legyet rajzolt az asztalra, hogy ráütöttem és eltört a kezem.
    Erre az apa:
    - Nekem mondja, egyszer egy olyan élethű p*nát rajzolt az ajtóra, hogy azóta is szálkás a f*szom.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    - Mit csinálsz, ha már huszadszor fagy le a rendszer?
    - Control + Alt + Cipőtalp...

    Ha Bill Gates csak 1 centet kapna minden Windows rendszerösszeomláskor...
    Úristen! Ezek szerint tényleg kap!

    - Miért teszi ki az informatikus a romlandó kaját az ablakok alá?
    - Mert a Windows alatt minden lefagy.

    Egy amerikai és egy orosz birkózó birkózik. Az orosznak van egy speciális fogása, amiből még senki sem tudott kiszabadulni. Az amerikai edző figyelmezteti birkózóját, hogy nagyon vigyázzon, nehogy őt is meg tudja úgy fogni.
    Zajlik a meccs... egyszer csak az orosz sikeresen alkalmazza azt a bizonyos fogást. Az amerikai edző elfordul és elindul az öltöző felé, hiszen a mérkőzést úgy is elvesztették, amikor egy hatalmas üvöltést hall és az ő versenyzőjét hirdetik ki győztesnek.
    Az öltözőben kérdezi a birkózót, hogy mi történt?
    - Hát.. ahogy megfogott, nem tudtam szabadulni, de pont előttem volt a nadrágja... Kinyújtottam a nyakamat és én bizony beleharaptam. A fene gondolta, hogy ilyen erőt ad, ha az ember tökön harapja saját magát!

    Első közös éjszaka után kérdi a nő:
    - Tulajdonkeppen mi a foglalkozásod?
    - Anaszteziológus.
    - Aha. Tudhattam volna, semmit nem éreztem.

    Orvos méri az etióp gyerekek súlyát:
    - Hm, ez igen, 40 kiló! Kérem a következő osztályt!

    Mi a nők 4 csoportja?
    1. Hülye.
    2. K*rva.
    3. Hülye K*rva.
    4. K*rva hülye.

    A csatár sorozatban hagyja ki a jobbnál jobb helyzeteket. Amikor már huszadszor lő az üres kapu fölé két lépésről, szomorúan fordul a játékostársához:
    - Úgy látszik, ma nincs szerencsém!
    - Dehogy nincs, ez a mi kapunk!

    Egy nő elmegy a fogorvoshoz. Amikor beül a székbe, megmarkolja a doki férfiasságát.
    - De hölgyem, ön a nemi szervemet fogja!
    - Így van, és most mindketten nagyon óvatosak leszünk, hogy ne okozzunk fájdalmat a másiknak!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Budapestről Szegedre utazik a rendőrtiszti főiskola és a műegyetem egy-egy csoportja. A pesti állomáson a rendőrtiszti főiskolások - becsületes emberek révén - mind váltanak jegyet, a műegyetemisták viszont csak egyetlen egyet. Elindul a vonat, jön a kalauz. A műegyetemisták abban a pillanatban beslisszolnak a WC-be. Amikor a kalauz odaér, látja, hogy foglalt a retyó. Bekopog, mire résnyire nyílik az ajtó, kijön a jegy. Kalauz kezel, majd továbbáll. Tetszik a trükk a rendőrtiszti főiskolásoknak. Hazafelé Szegeden már csak egyetlen jegyet váltanak, a műegyetemisták viszont egyet sem. Indul a vonat, a kalauz megint jön. Rendőrtisztisek be a retyóba. Ekkor feláll az egyik műegyetemista, odaballag a WC-hez és bekopog, mire kijön a jegy...

    Távoli sziget mellett halad el az álomhajó. A szigeten egy szakadt, rongyos férfi ugrálni kezd, mindkét kezével integet. A luxushajó egyik utasa megkérdezi a kapitánytól:
    - Azzal az emberrel Ott mi van?
    - Nem tudom - feleli a kapitány -, de mindig így örül, amikor erre járunk.

    Süllyed a hajó. Azt mondja a kapitány az utasoknak:
    - Van olyan önök között, aki bízik Isten segítségében?
    - Én - jelentkezik egy utas.
    - Ennek nagyon örülök - feleli a kapitány -, mert egy hellyel kevesebb van a mentőcsónakban.

    - Mondj egy olyan szót, amiben benne van a Titanic!
    - Óceán.

    Két barát találkozik az utcán.
    - Képzeld, megnősültem! -mondja az egyik.
    - Tényleg, és kit vettél el?
    - Jézus Máriát!
    - Ne hülyéskedj már!
    - De komolyan. Itt a fényképe!
    - Jézus Mária!!!

    Nászéjszakán a férj anyaszült meztelenül odaáll a felesége elé:
    - Ez az, amit nyújtani tudok!
    Mire a feleség:
    - Rendben Béla, akkor kezdd el nyújtani.

    Nászúton van az ifjú pár. A férj egy szerelmes éjszaka után odafordul az ifjú arához:
    - Tudom, hogy buta kérdés, de elárulnád, hány férfi volt az életedben rajtam kívül?
    A feleség szabadkozik, de férje addig kérleli, amíg végül kötélnek áll, és elkezd számolni:
    - Egy... ketto... három... négy... öt... hat... aztán voltál te... nyolc... kilenc... tíz... tizenegy...

    Az esküvő estéjén a mennyasszony kérdezi az anyját:
    - Anyám, tudnál segíteni nekem, hogyan tudnék a férjem kedvére tenni?...
    Az anyja kissé elvörösödve:
    - Nézd kislányom, mikor két ember szereti egymást, akkor a szeretkezés közöttük a világ legcsodálatosabb dolga, és...
    - Anyám, azt már tudom hogyan kell b@szni, most speciel a főzés érdekelne...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Kisgyerek rohan ujjongva az anyjához:
    - Anyúúúú! Rájöttem, hogy mi volt a foglalkozása nagyapának a világháborúban!
    - Na és? Mi volt?
    - Villanyszerelő! Megtaláltam a sisakját és két villám volt rajta!

    - Apu! Miért ugrál a nagymama össze-vissza az udvaron?
    - Pistike ne a szádat jártasd, hanem adogasd a töltényeket!

    Ariel Sharon felhívja George Busht szeptember 11-én.
    - Kedves George! Kérlek fogadd őszinte részvétünket, ilyen nem történhet meg többször! Izrael népe egyként áll ki melletetek, bármiben készek vagyunk támogatni benneteket. Ami történt, az számunkra is tragédia...
    - De hát mi a fenéről beszélsz Ari!?
    Ari levágja a kagylót!
    - Basszus, az időzóna-eltolódás!

    2042-ben, apa és fia sétálnak Manhattan utcáin. Ahhoz a területhez közelednek, ahol annak idején a World Trade Center állt a XX. század végén. A papa felsóhajt és azt mondja halkan:
    - Ha belegondolok, hogy valamikor pontosan itt előttünk magasodtak az ikertornyok...
    - Mik azok az ikertornyok? - tudakolja a fia.
    - Tudod az két hatalmas torony, amit az arabok leromboltak - válaszol a papa.
    Mire a fiú:
    - Kik azok az arabok?

    A vadász az erdőben megbotlik egy kiálló gyökérben, és véletlenül tökönlövi magát. Viszik a kórházba, úgy-ahogy összefoltozzák. Műtét után az orvos azt mondja:
    - Itt egy barátom címe, délután keresse fel!
    - Ő is orvos?
    - Nem, furulyaművész, és megmutatja magának hogy hogyan rakja az ujjait, hogy ne pisálja szembe magát.

    Mari néni elmegy a dokihoz.
    - Doktor úr, olyan rosszul érzem magam, vizsgáljon meg!
    Hosszas vizsgálat után:
    - Mari néni, Ön rákos. Pár héten belül meg fog halni.
    - De doktor úr, mondjon valami bíztatót is!
    - HAJRÁ MARI NÉNI!!!

    Meghal a farmer egyetlen tehene. Nem tudja, hogy mit csináljon, ezért felakasztja magát. Arra megy a felsége és látja, hogy a tehén és a férje is meghalt. Beledől a vasvillába. Arra megy a legidősebb gyerek, látja a nagy vérfürdőt, és elhatározza, hogy megy az erdőbe meghalni. Az erdő szélén találkozik egy tündérrel.
    - Ha ötször magadévá teszel, felélesztek mindenkit.
    A fiú neki is lát, de a harmadik menet után holtan gurul le a tündérről.
    A középső fiú is látja, hogy mi történt, és ő is elindul az erdőbe meghalni. Szintén találkozik a tündérrel.
    - Ha tizenötször magadévá teszel, akkor felélesztek mindenkit.
    A fiú neki is lát, de a tizedik menet után ő is meghal.
    A legkisebb gyerek is látja hogy mindenki meghalt, és ő is megy az erdőbe meghalni. A tündér megint ott van.
    - Ha huszonötször megadévá teszel, felélesztek mindenkit - mondja a tündér.
    - Nem lehetne harmincszor? - kérdezi a fiú.
    - De.
    - Vagy esetleg negyvenszer?
    - De lehet - mondja a tündér.
    - És bírni fogod? - kérdezi a fiú.
    - Igen, kibírom.
    Mire erre a fiú:
    - Szegény tehén is ezt mondta!!!

    Két labdarúgó játékvezető találkozik egy éjszakai bárban. Záróra után megbeszélik, hogy felmennek egyikükhöz egy italt meginni. Csöngetnek, de az asszony ordibálva kidobja őket. Mire a másik felajánlja, igyák meg az italt náluk. Csöngetnek, a feleség ajtót nyit, lesegíti a kabátjukat, s bevezeti őket a szobába.
    - Mit hozhatok drágám? Sört, bort vagy valami röviditalt? Éhesek nem vagytok? Gyújtsatok rá nyugodtan, majd szellőztetek. Kimegy az aszszony a konyhába, mire a vendég megkérdezi a házigazdát:
    - Hogyan érted el, hogy a nejed hajnali 2 órakor ilyen kedvesen fogad minket?
    - Hát az úgy volt, hogy vett egy kutyát és betanította, hogy harapjon meg, ha részeg vagyok. Na, jövök éjszaka haza egy kissé dülöngélve, a kutya pedig belémharap. Adtam neki egy sárgalapot. Másnap megint este későn érek haza, a piaszagra újra belém mar a kutya. Felmutattam neki ismét egy sárgalapot, majd amikor harmadszor is ugyanez megismétlődött, levittem a pincébe a kutyát és levágtam.
    - Jó, jó, de hogy jön ez a történet most ide?
    - Hát csak úgy, hogy a feleségemnek is két sárgája van.

    A parasztnak gyereke születik. Bemegy a kórházba megnézni a csecsemőt.
    - Fiú?
    - Nem.
    - Hát akkor meg mi a f@szom?

    Cseng a telefon a bordélyházban. A madam veszi fel. Érces férfihang a vonal túlvégéről:
    - Küldjenek kérem egy nőt, Rue de Paris 48-as szám.
    A madam felháborodik:
    - De uram! Ez nem call-girl szolgálat! Jöjjön ide, ha akar valamit!
    - Odamennék én, asszonyom, de a háborúban elvesztettem a lábam.
    - Sajnálom, uram, nem akartam megbántani - enyhül meg a madam - így persze egész más a helyzet. Küldjük a hölgyet. Milyen legyen? Dús keblű, vagy kicsit lankásabb?
    - Asszonyom, nekem az mindegy, én a kezemet is elvesztettem a háborúban.
    - Jó, akkor szőke legyen barna, vörös, vagy fekete?
    - Az is mindegy, repesz vitte ki a szememet.
    - Na de uram, mégis... se keze, se lába, se szeme. Mit akar kezdeni egy nővel?
    - Asszonyom, mit gondol, mivel tárcsáztam?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz poffsoft #2308 üzenetére

    Ha már kannibálok:

    A kis kannibál kérleli a papát:
    - Papa, kérek egy szem bonbont!
    A papa bemegy a házba, és hoz neki egyet. Kis idő múlva a kis kannibál megint kérleli a papáját:
    - Papa, kérek még egy szem bonbont.
    A papa megint ad neki. A kis kannibál rövid idő múlva megint rimánkodik a papának, de az dühösen ráförmed:
    - Hát mit gondolsz, te, kisfiam, hány szeme van anyádnak??

    Eltéved egy ember a sivatagban, már nagyon rosszul van, de talál egy teljesen kiszáradt fát és leül a tövébe. Már szörnyen éhes és ki is van tikkadva, mire elkezd könyörögni az istennek:
    - Könyörgöm, istenem, dobj le nekem egy szelet nyers húst!
    Csoda vagy nem csoda, az égből 1 perc múlva leesik egy darab hús. A férfi felszedi és behabzsolja.
    - Könyörgöm, istenem, dobj le nekem még egy szelet húst!
    Az égből leesik még egy darab hús. Az ember ezt is azonnal megeszi, mire lemászik a fáról egy leprás és elkiáltja magát:
    - De jót vakaróztam!

    - Miért áll az etióp gyerek széttárt karokkal a zuhany alatt?
    - Hogy nehogy lemenjen a lefolyón.

    - Mire használják az etiópok a reluxát?
    - Emeletes ágynak.

    Miután a férj meghal, a temetkezési vállalat képviselője felkeresi az özvegyet:
    - Asszonyom, mit írjunk a gyászjelentésbe?
    - Azt, hogy ''Szabó meghalt''.
    - Ez így túl rövid, legalább öt szó kellene.
    - Akkor legyen az, hogy ''Szabó meghalt, ugyanitt Skoda eladó.''

    Alkalmi pár a hotelszobában meghitten szeretkezik, amikor a csaj megszólal:
    - Van egy kis gond. AIDS-es vagyok.
    - Én is. - mondja a srác.
    - De én csak vicceltem.
    - Többet nem fogsz!

    - Mibe halt bele Hitler?
    - Meglátta a gázszámlát.

    Villanyszerelő bekiabál az intenzív osztályra:
    - Nagy levegő emberek, biztosítékcsere lesz!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Egy kórteremben az intenzív osztályon haldokolnak a betegek. Egyszercsak az egyikük egy hatalmasat fingik. Mire felsóhajt az egyik buzi:
    - Ugyan testvér, ki beszél itt már szerelemről?

    - Mi volt az utolsó mondat ami elhangzott a Challenger fedélzetén a katasztrófát megelőzően?
    - Hadd vezessen egy kicsit a nő is!

    Két kannibál találkozik az utcán. Az egyik egy csontvázat cipel. Kérdi tőle a másik:
    - Hová viszed azt a csontvázat?
    - Megyek visszaváltani.

    - Hogy születik meg a kannibál kisfiú?
    - Lerágják róla az anyukáját.
    - És a kannibál kislány?
    - Egy harapással több.

    Elmegy a csaj a nőgyógyászhoz.
    - Doktor úr, segítsen, holnap lesz az esküvőm, a vőlegényem megöl, ha megtudja, hogy nem vagyok szűz.
    - Jó, feküdjön fel a vizsgálóasztalra.
    A csaj távozik. Harmadnap jön vissza, nagy csokor virággal.
    - Köszönöm, doki, rengeteg vér volt a lepedőn.
    - Akkor jó, feküdjön fel, kivesszük a pengét.

    - Jaj, doktor úr, meddig lesz a férjem még lélegeztetőgépen?
    - Az első áramszünetig.

    Hófehérke, Hüvelyk Matyi és Quasimodo azon versenyeznek, hogy ki miben a legjobb, és hogy akkor bekerülhessenek a Guinnes Rekordok Könyvébe. El is mennek a hivatalba. Elsőként Hófehérke megy be.
    Fél óra múlva kijön és ujjongva azt kiáltja:
    - Hurrá, én vagyok a legszebb a világon, bekerültem a Rekordok Könyvébe!
    Utána bemegy Hüvelyk Matyi is. Fél óra múlva ő is kijön:
    - Hurrá, én vagyok a legkisebb a világon, bekerültem a Rekordok Könyvébe!
    Utoljára bemegy Quasimodo is. Eltelik fél óra... semmi. Eltelik egy óra... semmi. Eltelik másfél óra... semmi. Végre kijön két óra múlva mérgesen, feldühödve, földhöz bassza a sapkáját és kiabálva mondja:
    - Csak tudnám, hogy ki a fene az a Zámbó Jimmy!!!

    - Nagymama! Játszhatok a ciciddel?
    - Igen, de ne vidd messzire...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Egy idős férfi meghal. A család a ravatalozóban áll, a pap nagyon szép beszédet mond az elhunytról. Felsorolja, milyen jó apa volt, milyen hűséges férj, becsületes ember. Az özvegy odasúgja a kis unokájának:
    - Drágám, menj már közelebb a koporsóhoz, és nézd meg, tényleg a nagyapád van-e benne!

    - Nagypapa, mikor mégy el a kovácshoz? - kérdezi Pistike.
    - Miért mennék én kovácshoz?
    - Mert ott adnak patkót.
    - Minek nekem a patkó?
    - Mert apu azt mondta, hogy akkor lesz majd pénzünk egy új biciklire, ha a papa elpatkol.

    Két roma beszélget:
    - Mikó' vótá' legutóbb könyvtárba?
    - Két éve.
    - Oszt' mit hoztá' ki?
    - A fénymásolót meg a videjót!

    Építkezésen a cigány tolja az üres talicskát a téglakupactól a házig és onnan vissza. A főnök egyszer odalép hozzá és kérdőre vonja:
    - Hallod-e, minek tologatod azt a talicskát, nincs is benne semmi!
    - Háde há... főnök, annyi a meló, hogy bepakolni sincs időm!

    Így szól Gazsi otthon az asszonyhoz, mikor az ötödik gyerek megszületett:
    - Te asszony, ez a pulya nagyon hasonlít a vajdára!
    - Hát, mit csodálkozol rajta, mikor te kérted meg tavaly, hogy legyen a segítségedre!

    Dorothy, a Bádogember, a Madárijesztő, és az Oroszlán sétálnak a sárgaköves úton, egyszercsak megjelenik a gonosz Északi boszorkány:
    - Mindnyájan az enyémek vagytok!
    Ezt meghallva odagurul két roma egy platóskocsival:
    - Hát akkó' mongya má' meg naccsád, hogy az alucsávót hogyé' aggya?

    - Hogy hívják a cigány jövendőmondót?
    - ???
    - Oláh Kurum.

    A cigányasszony elmegy a községházára és bejelenti, hogy meghalt az ura.
    - A halál oka? - kérdezik.
    - Valamilyen nyavalya.
    - De hát ki kezelte?
    - Ki más? Hát én!
    - És orvosi segítséget nem is vettek igénybe?
    - Minek? Meghótt az egyedül is.

    A Danubius rádiót felhívja a cigány:
    - Jó nápot kivánok. Lákátos Áládár vágyok. Tegnap a Váci utcábán táláltám egy pénztácát. Volt benne 82 ezer forint, 510 német márká, 600 UZSA dollár, 500ezer olász lirá, és 280 svájci fránk. Volt benne egy személyi igazsolvány is, aszongya: Kiss Páter Richárd, Budapest, Dobo ucca,
    Nnnnaa, neki küldeném a következő számot...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Új oroszlán érkezik a Colosseumba. A ketrecrácson át épp látja, hogy a többi oroszlán gladiátorokkal viaskodik, keresztényeket üldöz a pokoli erővel tűző napfényben. Amikor az oroszlánokat visszaterelik ketreceikbe, az újonc megszólal:
    - Hát fiúk, mindig azt hittem, ez azért sokkal könnyebb meló!
    - Na ja, a munka tényleg kemény egy kicsit, viszont hol kapsz ilyen változatos és bőséges kaját?

    A kisoroszlán elindul világot látni. Egyszer csak találkozik a szarvasbikával.
    - Csao, Én vagyok a kisoroszlán, és te ki vagy?
    - Én vagyok a szarvasbika.
    - És miért vagy te szarvasbika?
    - Mert az anyukám szarvas volt, az apukám meg bika.
    A kisoroszlán megy tovább, mígnem találkozik a farkaskutyával.
    - Csao, én vagyok a kisoroszlán, hát te ki vagy?
    - Én vagyok a farkaskutya.
    - És miért vagy te farkaskutya?
    - Mert a mamám farkas volt, a papám pedig kutya.
    Megint csak megy tovább, és találkozik a lótetűvel.
    - Csao, én vagyok a kisoroszlán, és te ki vagy?
    - Én vagyok a lótetű.
    - ...na tudod mit, szórakozz azzal a jó...

    A farkas találkozik egy kislánnyal ,és megszólítja:
    - Hová mész te hülye picsa?
    - Én PIROSKA vagyok!!!
    - De akkor hol van a kosarad?
    - Hű, de hülye picsa vagyok, otthonfelejtettem!

    John és a felesége amatőr búvárkodást végeznek egy gyönyörű öbölben. Közben a nő valahogy lemarad és nyoma vész. John hiába keresi, így hát szól a rendőrségnek, hazamegy és vár, miközben azt sem tudja hova legyen az aggodalomtól. Másnap csengetnek az ajtaján mire ő rohan megnézni, hogy ki az. Hát két rendőr áll a küszöbön.
    - Mr. John, - kezdi az egyikük - Van egy nagyon rossz, egy kevésbé rossz és egy nagyon jó hírünk az Ön számára. Melyiket mondjam először?
    - A legrosszabbat!
    - Megtaláltuk a felesége holttestét kinn az öbölben.
    - Jaj Istenem! Mi a kevésbé rossz hír ?
    - Mikor felhúztuk, rajta csüngött egy tucat tarisznyarák, két homár és egy hatalmas languszta.
    - És a nagyon jó hír?
    - Holnap ismét felhúzzuk.

    Ket óvodás beszélget:
    - Az Én apukámnak két kukija van.
    - Nem is igaz.
    - De igaz ... a kisebbikkel pisil, a nagyobbikkal anyu mossa a fogát.

    Örömmel értesítjük ügyfeleinket új szolgáltatásunkról: az autóból kezelhető bankjegyautomata hálózatról. Mától fogva automatáinknál anélkül vehetnek fel pénzt, hogy kiszállnának az autóból. Hogy ennek előnyét élvezhessék, kérjük a kezelési utasítás figyelmes elolvasását.
    Férfi ügyfeleknek:
    1. Hajtson az automatához és tekerje le az ablakot.
    2. Helyezze be az automatába a hitelkártyáját és adja meg a PIN-kódot.
    3. Billentyűzze be a kívánt összeget.
    4. Vegye el a pénzt, majd a hitelkártyát és a bizonylatot.
    5. Jó utat!

    Női ügyfeleknek:
    1. Hajtson az automata elülső oldalához.
    2. Indítsa újból a lefulladt motort.
    3. Menjen hátrafelé, amíg az automata a bal vállával szembe nem kerül.
    4. Tekerje le az ablakot.
    5. Vegye elő a táskáját és ürítse ki az utasülésre.
    6. Keresse meg a hitelkártyáját.
    7. A visszapillantó tükörben igazítsa meg a sminkjét.
    8. Próbálja meg a hitelkártyáját behelyezni az ATM-be.
    9. Szálljon ki,hogy elérje.
    10. Helyezze be a hitelkártyát.
    11. Vegye ki és helyezze vissza fordított irányba.
    12. Menjen vissza a kocsihoz és keresse meg a noteszét, amibe felírta a PIN-kódot.
    13. Billentyűzze be az adott számokat.
    14. Nyomja meg a ''Törlés'' gombot és TAJ-száma helyett adja meg a mellette lévő négyjegyű számot.
    15. Most üsse be a felvenni kívánt összeget.
    16. Vegye el a pénzt.
    17. Szálljon vissza a kocsiba és keresse meg a pénztárcáját,majd tegye el a pénzét. Közben ellenőrizze a sminkjét.
    18. Ha elindult volna, tolasson vissza az automatához, szálljon ki és vegye ki a hitelkártyáját és a bizonylatot.
    19.Tegye el a kártyát.
    20. Ha sminkje még mindig rendben van, indítsa újból a lefulladt motorját és induljon el.
    21. Vezessen 3-4 kilométert és ha gyorsabban szeretne menni,engedje ki a kéziféket.
    22. Jó utat!

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Kovács panaszkodik a főnökének:
    - A Szabó mindig seggfejnek nevez!
    - Szabó, jöjjön ide! Ha még egyszer seggfejnek nevezi Kovácsot, kirúgom.
    Másnap Kovács megint a fönöknél van.
    - Na mi van? Megint leseggfejezte?
    - Nem. De ahogy ittam a reggeli kávémat, rámszólt: Mi van kolléga, beöntés?

    Két béka beszélget:
    - Tök jó, hogy az összes csaj megvolt a faluban.
    - Ja, de a varázsló lányát kihagyhattuk volna...

    Apuka és anyuka bemennek a gyerekük szobájába, és egy szado-mazo újságot találnak az ágyán. Pár másodpercig döbbenten állnak, majd az apa megszólal:
    - Szerintem ne verjük meg...

    Két kannibál beszélget kirándulás előtt:
    - Te meg hova hozod azt az eszkimót?
    - Nem azt mondták, hogy hozzunk magunkal hideg élelmet?

    Orvos sétál a temetőben. A sírásó odaszól neki:
    - Leltározunk, dokikám?

    - Hogy hívták Hirosimát az atomrobbanás előtt?
    - ???
    - Hirodimbdomb.

    Nagypapa dicsekszik az unokájának a vadászsikereiről. A gyerek lát egy nagy oroszlánbőrt a falon.
    - Nagypapa, hogy ejtetted el ezt az oroszlánt?
    - Az úgy volt, hogy megláttam lapulni a bokorban. Mögéosontam, rávetettem magam, és agyonszúrtam. Mindezt egy szál késsel!
    - És a feje miért nincs a falon?
    - Ja, mert az már hiányzott.

    Az öreg székely bemegy a városi bordélyházba és mondja:
    - Nőt akarok!
    Mire a Madam:
    - Papa mostanság már nem nővel szokták hanem csirkével!
    - Akkor kérek egy csirkét! Megkapja, felmegy a szobára és jól elhancúrozik vele.
    Másnap megy megint:
    - Kérek egy csirkét!
    - Ma már nem a csirke hanem a pipshow a menő!
    - Akkor legyen az. Beül a fülkébe és látja hogy egy nő öt palival szexel. Nézi nézi és átszól a szomszédnak:
    - Nem semmi a műsor!
    - Ez semmi, látta volna tegnap az öreget a csirkével!

    Egy autós az országúton haladva megpillant egy autót, ami nekiszaladt egy fának, és az egyik barátját, aki az út mellett sírva ül a földön. Megáll és odamegy a barátjához:
    - Öregem, mi történt?
    Az rámutat a roncsra:
    - Nézd!
    - Ugyan már, ne sajnáld azt az autót, veszel majd egy másikat, a fő hogy élsz!
    - Nem, nézz a kocsiba!
    - Ugyan már, tényleg nagyon sajnálom haver, de találsz majd egy másik szőkét is! A barát egyre jobban sír:
    - Nézz a szájába!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Egy férfi ül a bárpultnál órákig. Nagyon el van keseredve, csak mered maga elé, időnként megerednek a könnyei. Az egyik vicces vendég odalép hozzá, és megissza az italt ami előtte van. Erre az kétségbeesetten ránéz és végképpen sírvafakad. A másik megszeppen:
    - Ne haragudj komám, mindjárt rendelek neked egy másikat!
    - Nem az ital zavar. - mondja sírós hangon a másik - Ez életem legszörnyűbb napja. Reggel elkéstem a munkából, mire a főnököm kirúgott. Mikor megyek az épületből kifelé, észreveszem, hogy ellopták az autómat. A rendőrség azt mondja, nem tud semmit tenni. Beülök egy taxiba hogy hazamenjek, mikor kiszállok belőle, észreveszem hogy a pénztárcám bennhagytam, a sofőr meg lelépett a pénzzel. Megyek haza, ott találom a feleségem az ágyban egy másik férfivel. És amikor már nem bírom tovább, és véget akarok vetni az életemnek, akkor jössz te, és megiszod előlem a mérgezett italomat.

    A tanárnő a tizenhat éves diákját faggatja:
    - És van már fiúd?
    - Nincs, csak egy lányom.

    Az orvos megkérdi a vizit után Pista bácsitól:
    - Pista bácsi maga tette ezt a tízezrest a zsebembe?
    - Én nem!
    - És miért nem?

    Az öreg barát dicsekszik a többieknek:
    - Képzeljétek! Eddig olyan feledékeny voltam, hogy a saját nevemre sem emlékeztem, de találtam egy jó pszichiátert.l Jártam hozzá, és meggyógyultam.
    - Hát ez csodálatos! Én is elmennék hozzá! Hogy hívják?
    - Na... várjál csak. Na. Itt van a nyelvemen. Te, hogy is hívják azt a növényt, ami lila és tavasszal nyílik?
    - Ibolya?
    - Igen! - vágja rá az öreg, majd hátraszól a feleségének:
    - Te, Ibolya, hogy is hívják a pszichiátert?

    Mondja a cigány a bíróságon:
    - Bíró úr, ártatlan vagyok! Esküszöm a jó anyám életére, hogy nem csináltam semmit!
    - Igen!? - mondja a bíró - Vádolták már meg máskor is?
    - Hova gondol, bíró úr? Esküszöm az életemre, hogy ez volt az első lopásom.

    - Mi az? 2 roma behajt a szakadékba egy Zsigulival?
    - ???
    - Pazarlás. A Zsiguli öt személyes.

    Egy cigányasszony 12 kölkével masírozik végig a városban, valami kegyetlen hangerővel. Megszólítja őket egy rendőr:
    - Csókolom, de zajosaknak teccenek lenni. Kié ez a sok gyerek?
    - Há' kérem, ez mind a enyimé.
    - Csak úgy kíváncsiságból: ki csinálta ezeket a gyerekeket?
    - Há' a nagyját az apja, az apraját meg a nagyja.

    Egy férfi bemegy a gazdaboltba. Kérdi az eladótól:
    - Rengeteg az egér a házamban. Mit tud ellenük ajánlani?
    - Van egy új találmány, rendkívül hatásos. - feleli a boltos, majd hoz egy faegeret.
    - Biztos használ?
    - Ez tökéletes lesz, próbálja csak ki.
    A férfi hazaviszi a faegeret, kirakja a szoba közepére és ledől az ágyra. Kicsit elszúnyókál. Mikor felébred látja ám, hogy a faegér körül vagy tiz döglött egér fekszik. Azonnal rohan vissza a boltba.
    - Hát ez fantasztikus. - mondja. - Tessék mondani, facigányt nem tartanak?

    - Tudsz sötétebb virágot mondani a fekete rózsánál?
    - ???
    - Lakatos Ibolya.

    - Miért nem jó széttörni a cigány bicaját?
    - ???
    - Mert lehet, hogy a tied!

    Egy Skinhead megsérül egy vadászat alkalmával.
    Halálos a seb, de 50-év múlva már lesz gyógymód arra hogy túl élje, ezért le hibernálják.
    Eltelik az 50-év. Kijön a frigóból, meggyógyítják.
    Megy a vadász szaküzletbe...
    - Egy engedélyt kérek vaddisznóra!
    - Azok 20-éve kihaltak!
    - Akkor le szeretném tenni...szarvasra.
    - Az 10-éve kihalt.
    - Akkor mire lehet?
    - Cigányra!
    Rendben...leteszi az engedélyt cigány vadászatra.
    Megy az utcán... egy cigány pár a kocsma előtt csókolózik.
    Püff! Püff! agyonlövi mindkettőt....
    Jön a rendőrség:
    - Hogy képzeli ezt? Mit lövöldözik?
    - Itt az engedélyem. Cigányra vadászhatok?
    - Hogyan? Párzási időszakban? A Vájúnál???

    - Megy a Pedofil egy kislánnyal az erdőbe megszólal a kislány:
    - Bácsi , Bácsi én félek!
    Mire a pedofil:
    -Te félsz??? Nekem egyedül kell visszajönnöm!

    Egy riporter faggatja paraszt embert, hogy mondjon valami érdekeset ami bekerülhet a hírekbe.
    Paraszt: - Egyszer eltévedt egy bárányom. Összehívtam a többieket, aztán elmentünk a kocsmába, megittunk egy felest, megkerestük a bárányt és jól megdugtuk.
    Riporter: - Ezt nem adhatjuk le a TV-ben, mondjon valami mást.
    Paraszt: - Eltévedt egy tehenem. Összehívtam a többieket, elmentünk a kocsmába, megittunk egy felest, megkerestük a tehenet és jól megdugtuk.
    Riporter: - Mondtam már, hogy ilyet nem adhatunk le!
    Mondjon valamit, ami magával történt!
    Paraszt: - Hát amikor egyszer eltévedtem...

    Ivánt elviszik katonának Csecsenföldre. Menetelés közben előveszi a nemiszervét és elkezdni lóbálni. Meg is kérdezi egyik katonatársa:
    - Mit csinálsz Iván?
    - A f@szom akart idejönni, hát most nézelődjön!

    1848 március 16-án Petőfi Sándor leül a Pilvax kávéházban egy asztalhoz. A pincér odamegy és megkérdezi:
    - Petőfi úr! A szokásos unicumot hozhatom?
    - A fenét! Tegnap is milyen balhé lett belőle!

    Székely tanítja a fiát medvére vadászni:
    - Visszük a Bodrit a kötelet, meg a puskát. Amikor én főmászok a fára, és lerázom a medvét, a Bodri odarohan, leharapja a farkát, a medve görcsbe rándul, te pedig gyorsan megkötözöd. -oktatja a székely a fiát.
    - Rendben idősapám, no de akkó' minek a puska?
    - Ha netán a medve engem rázna le a fárúl te azonnal lelövöd a Bodrit!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    - Miért nem volt szék a Challenger-en?
    - ???
    - Azt a másfél percet állva is ki lehet bírni.

    Háziállatok versenyeznek, hogy melyikük a legfélelmetesebb.
    Azt mondja a disznó:
    - Belehempergek a sárba, visítva rohangálok körbe, az összes baromfi megijed tőlem.
    Mondja a bika:
    - Felszegem a fejem, fújtatok egy kicsit, rohangálok a réten, az összes tehén, birka szerteszéjjel fut.
    Mondja a csirke:
    - Úgy teszek, mintha döglött lennék, a fél ország befosik a félelemtől.

    Érdekesség:
    1981:
    1. Károly herceg megnősül.
    2. Liverpool EK-győztes.
    3. A pápa meghal.
    2005:
    1. Károly herceg megnősül.
    2. Liverpool EK-győztes.
    3. A pápa meghal.
    Ha Károly még egyszer megnősül és Liverpool újra EK győztes lesz, talán nem ártana értesíteni a pápát...

    Egy férfi Ádámnak akar öltözni a farsangon. Bemegy a jelmezkölcsönzőbe, és mondja az eladónak:
    - Kérnék szépen egy fügefalevelet!
    Odaadja neki az eladó, a férfi bemegy a próbafülkébe, felpróbálja és kikiált:
    - Ez kicsi!
    Az eladó bead egy nagyobbat, a férfi felpróbálja, és kikiált hogy ez is kicsi. Az eladó mérgesen bead még egyet. A férfi megint kikiált, hogy ez még mindig kicsi. Az eladó dühösen bekiált a férfinek:
    - Inkább ne legyen Ádám a farsangon, hanem tegye a fülébe a f@szát, és legyen benzinkút.

    - Doktor úr! - mondja a beteg a műtőasztalon - drága lesz az operációm?
    - Ne is törődjön vele, bízza ezt a dolgot az örökösökre!

    Móricka óvodája:
    - Képzeld, van egy kiskutyám! - kezdi Petra.
    - Az semmi, nekem kettő macskám van! - mondja Ferike.
    - Micsoda? - háborodik fel Móricka. - A tesóm egy majom, apám egy barom, anyám egy tehén és képzeljétek, a mamámnak meg igazi rákja van!

    Az én dédnagymamám olyan öreg volt, hogy amikor azt mondtam neki, hogy viselkedjen a korához méltóan, meghalt...

    Hitler megszólal a koncetrációs táborban:
    - Van egy jó meg egy rossz hírem. Melyikkel kezdjem?
    - A jóval!
    - Ebéd után mindenkit hazaengedünk.
    - És mi a rossz?
    - Az, hogy nem lesz ebéd!!!

    Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:
    - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A McLaren istálló Magyarországon állított össze egy új teamet, mivel észrevették, hogy a roma fiatalok hihetetlen rövid idő alatt képesek leszerelni az autók kerekeit.
    Mivel a versenyeket manapság már nem a versenypályákon nyerik, hanem a boxokban, egy pillanat alatt kirúgták a sokat próbált teamüket, és romákból összeállított csapattal vágtak neki a versenyeknek.
    Eleinte minden a legnagyobb rendben zajlott. A romák fantasztikus három másodperc alatt le- és felszerelték a versenyautó kerekeit.A probléma a következő tíz másodpercben keletkezett, amikor a romák átfestették az autót, átütötték a gyártási számát, és eladták az egész gépet a pilótával együtt a Ferrarinak.

    Gazsi hívja a sógorát mobiltelefonon:
    - Dezső mit csinálsz?
    - Ganét hányok!
    - Há mi a sz@rt ettél?

    A cigány elmegy az orvoshoz:
    - Doktor úr, nagy baj van, kékül a bal lábam!
    - Hát, ezt bizony le kell amputálni!
    Két nap múlva visszamegy a cigány:
    - Doktor úr, nagyon nagy baj van! Kékül a jobb lábam!
    - Hát, cigány bizony ezt is le kell amputálni!
    Két nap múlva beviszik a cigányt az orvoshoz:
    - Doktor úr, hatalmas nagy baj van! Kékül a seggem!
    Az orvos gondolkodik egy darabig, majd megszólal:
    - Te cigány, nem fog a farmerod?

    A tanítónéni a szünet után kérdezi az elsős kisiskolásokat:
    - Na Józsika, mit csináltál a szünetben?
    - Egész nap játszottam a homokozóban, várat építettem!
    - Jól van! Betűzd szépen: épít.
    - É, pé, í, té.
    - Ügyes vagy, ötöst kapsz! Hát te, Pistike?
    - Én segítettem Józsinak várat építeni!
    - Jól van! Betűzd szépen: segít.
    - Es, e, gé, í, té.
    - Ügyes vagy! Te is ötöst kapsz! Hát te, Gazsika?
    - Én nem csináltam semmit, mert a Józsi meg a Pisti nem akart velem játszani, mert cigány vagyok!
    - Ejnye, ejnye, Józsi, Pisti! Ez nem szép dolog. Tudjátok mi ez? Faji diszkriminació. Gazsika, betűzd szépen: faji diszkrimináció!

    A cigánygyerek először megy diszkóba. Megkérdezi az apját, hogy mit csináljon, hogy bukjanak rá a rányik.
    - Hát fiam, először itasd le, aztán fitogtasd férias erődet.
    Meg is lát egy kedvére való menyecskét, megszólítja:
    - Iszol egy ásványvizet?
    - Igen.
    - Aztán pofánvágjalak?

    Kérdezik a cigányt:
    - Mond Gazsi, szoktál te utazni kocsival?
    - Igen néha szoktam, csak ilyenkor bedugul a fülem a szirénától!

    - Hogy nevet az internetező cigány?
    - Há'de LOL!

    Vonatbaleset történt. A szerelvény kisiklott és egy parasztházban kötött ki. A riporterek megkérdezik Józsi bá'-t (szemtanú), hogy mi történt.
    A válasz:
    - Le a sínről, át a szántáson, bé a tanyába.
    Megkérdezik Pista bá-t is, ő is ezt meséli:
    - Le a sínről, át a szántáson, bé a tanyába.
    Végül megkérdezik a masinisztát:
    - Mi történt?
    - Ott feküdt a síneken egy cigány.
    - És hogy-hogy nem ütötte el?
    - Én ütöttem volna, de az le a sínről, át a szántáson, be a tanyába...

    - Mit csinál a cigány, ha befejezi az egyetemet?
    - ???
    - Elmegy egy másik építkezésre.

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A család megy a strandra. A nagymama felveszi legújabb bikinijét. Leszalad a lépcsőn, és el akarja kápráztatni férjét, de nem vele, hanem a vejével találkozik össze.
    - Anyuka! - kiált rá a veje.
    - Mi van, fiam?
    - A mama csak tán nem ebben a rottyant bőrszerkóban akar strandolni?

    Nővérke az egyik beteghez:
    - Józsi, jó hírem van! A főorvos úr üzeni, hogy az anyósa túl van az életveszélyen! Isten nyugosztalja!

    Új foglyot vezetnek be a zárkába. Cellatársa rögtön megkérdi:
    - Mennyi?
    - Tizenöt év.
    - Miért?
    - Egy tyúkért.
    - Egy tyúkért tizenöt év?
    - Igen, mert az a lökött tyúk addig kapirgált a kertben, míg kikaparta az anyósomat...

    Két rab beszélget a börtönben:
    - Te, komám, miért ülsz?
    - Mert anyósomba belecsapott a villám!
    - A villám? Hát már ez is bűn?
    - Igen, mert az én kezemben volt a nyele.

    - Mi az abszolút szemtelenség?
    - Az anyósodat lelökni a lépcsőn és utána megkérdezni:hová siet annyira, mama?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz qdak #2423 üzenetére

    Az esküvős-adagolós király! :C

    Okos gyerek:
    - Játszunk olyat hogy kérdezek valamit és ha nem tudsz válaszolni adsz egy százast. Aztán te is kérdezel és ha esetleg nem tudom a választ én adok egy ezrest neked. Jó?
    Buta gyerek:
    - Jó.
    O.gy.: - Mi az, 4 lába van ülünk rajta?
    B.gy.: - Nemtom, itt egy százas.
    O.gy.: - Hát a szék! Akkor mi az, 4 lába van és eszünk róla?
    B.gy.: - Nemtom, itt egy százas.
    O.gy.: - Hát az asztal! Na jó most kérdezz te!
    B.gy.: - Mi az, 7745326721 lába van és 6654543234 szeme?
    O.gy.: - Ezt tényleg nem tudom, itt az ezresed. Egyébként mi az?
    B.gy.: - Nemtom, itt egy százas.

    - Móricka, ti mit szoktatok enni otthon?
    - Lámpát!
    - Ez képtelenség!!!
    - Nem. Anyu este mindig azt mondja apunak: ''Oltsd el a lámpát és tedd a számba!''

    - Halló, kupleráj? Tessék mondani, elmúlt már a Sz*pós Maca szájzára? Ha igen tessék Neki megmondani, hogy holnap úgy öt körül beugrok a farkamért.

    A fiatal lány bemegy a templomba gyónni.
    - Vétkeztem, atyám! Tegnap nem tudtam ellenállni a barátom kérésének, és hétszer paráználkodtunk.
    - Lányom, menj haza, csavarj ki hét citromot és a levét idd meg egy húzásra!
    - Akkor feloldoz a bűneim alól?
    - Nem, de legalább a vigyor lehervad az arcodról!

    - Mi a különbség férfiak és nők között?
    - A nő egyetlen férfit akar, aki teljesíti összes kívánságát. A férfi az összes nőt akarja, akik teljesítik egyetlen kívánságát...

    Józsi bácsi elmegy a doktornőhöz, hogy nem megy neki. A doktornő felír neki mindenféle gyógyszereket, de Józsi bácsi folyton visszajön, hogy még mindig nem tud. Végül a doktornő megunja a gyógyszerezést, felfekszik a vizsgalóasztalra:
    - Na, jöjjön Józsi bácsi!
    Józsi bácsi megy is, és úgy megkeféli a doktornőt, hogy csak úgy recseg bele az asztal.
    - Na, de Józsi bácsi! Magának megy ez!
    - Na igen, ha van kivel...

    Cigányasszony mondja az urának:
    - Úgy érzem, terhes vagyok!
    - Honnan?
    - Onnan, hogy amikor reggel megmostam a pin@m, már el is lopta a szappant a kezemből...

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Egy teljesen sötét parkban markolássza a fiú a lányt.
    - Olyan jó, hogy eljöttél! - suttogja a lány.
    Mire a fiú szenvedélyesen:
    - Látni akartalak...!

    - Barbie babát szeretnék venni.
    - Milyet parancsol? Van görkoris Barbie 19,99 dollárért, strandra menő Barbie 19,99-ért, fodrász Barbie 19,99-ért, és van elvált Barbie 260-ért.
    - Ez miért ilyen drága?
    - Azért, mert az elvált Barbie-hoz jár Ken háza, Ken kocsija, Ken hajója és Ken bútorai!

    Locsolóvers:
    Piros tojás fehér nyuszi,
    De ez mind csak maszlag,
    Gyere kislány meglocsollak,
    Oszt utána jól meg... látjuk!

    Ilyen egy ügyetlen italbolt-rabló: [link] :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák