Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    A nyuszika sétál az erdőben, majd egy tisztáshoz ér, ahol talál egy ötujjas kesztyűt. Felveszi és továbbmegy. A következő tisztáson legelésző tehenekkel találkozik, és a kesztyűt lobogtatva odakiált nekik:
    - Hé csajok! Melyikőtök vesztette el a melltartóját?

    Az oroszlán békésen sétál az erdőben. Egyszer csak szembe jön vele a nyuszika. Az oroszlán eléurgik és így szól:
    - Ki a legerősebb az erdőben?
    - Hát te! - válaszolja megszeppenve a nyuszika.
    Az oroszlán kihúzza magát és elégedetten megy tovább. Pár perc múlva szembe jön vele az őzike.
    - Ki a legerősebb állat az erdőben?
    - Természetesen te! - válaszolja az őzike halálsápadtan.
    Az oroszlán örül, hogy mindenki fél tőle. Félóra múlva találkozik az elefánttal.
    - Ki a legerősebb állat az erdőben?
    Az elefánt szó nélkül megragadja az oroszlánt, és egy fához csapja. Az oroszlán nyögve tápászkodik fel, miközben így szól:
    - Micsoda világ, már nem is kérdezhet az ember.

    A nyuszika talál egy puskát a bokor alatt. Nagyon megörül neki, mivel most már móresre taníthat bárkit. Elso útja Róka Rudi lyukához vezet.
    - Rudi gyere ki! - kiált be neki.
    - Nem megyek! - válaszolja a róka.
    - De Rudi gyere ki mert agyonlőlek!
    A róka kimászik és megijed, látva hogy tényleg agyon lesz lőve.
    - Rudi szarj ide! - mondja a nyuszika.
    - Nyuszika én szívesen de tudod az nem úgy megy. - szabadkozik a róka.
    - Rudi szarj ide mert agyonlőlek! - fenyegetőzik a nyuszika.
    A róka nagy nehezen termel egy adagot a földre.
    - Rudi, edd meg!
    - Nyuszika! Ha te most agyonlősz én akkor sem fogom ezt megtenni! - mondja a róka.
    - Na jó! - szól a nyuszika és elsüti a puskát de az csütörtököt mond.
    Óvatosan leteszi a földre és a rókára sandítva megkérdi:
    - Rudolf kérlek, elfogyasszam?

    A róka meg a nyuszika bandukolnak az erdőben, amikor meglátnak egy tündért az ágak közé gabalyodva. Kiszabadítják, mire a tündér felajálja nekik, hogy három kívánságukat teljesíti.
    - Én egy zöld szemű, szőke rókakislányt szeretnék! - szól a róka.
    A következő pillanatban máris ott termett a kívánt rókalány.
    - Én egy szuper motort szeretnék! -szól a nyuszika, és máris ott termett egy gyönyörű Harley Davidson.
    - Most egy barna rókalányt akarok! -szólt a róka.
    - Én pedig azt szeretném, hogy soha ne fogyjon ki a benzin a motorból, és ne kelljen javíttatni! -így a nyuszika.
    - Végül egy vörös rókalányt akarok! -szól a róka.
    Mikor ezt is megkapta, már neki is készülődött, hogy magáévá teszi a három rókalányt. A nyuszika nem szól semmit, csak felül a motorjára, bepöccenti, egy kicsit túráztatja, egyesbe kapcsol, majd megszólal:
    - Utoljára azt kívánom, hogy legyen a róka impotens!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák