Új hozzászólás Aktív témák

  • tomp

    félisten

    1hetes használat után a OnePlus Buds Z tapasztalatok:
    Féltem, hogy egy LDAC-s füles után nem lesz valami jó de igazából teljesen élvezhető!
    Hangzása eléggé kettős! Normál üzemben a mély előnyt élvez a magassal szemben. Ez csak akkor tűnik fel ha a ProStereo H2 után váltok a Buds Z-re.
    A hivatalos marketing szerint:
    Elevate your sound with Dynamic 3D stereo with Dolby Atmos technology.
    Nos a kettős hangzást erre értettem! Ha Atmost indítok el akkor teljesen megváltozik a hangzás világa! Hiába csak AAC-t tud a füles de szebben szól az Atmos vele mint az LDAC-s fülessel!
    Buds Z-nél a telefon Atmos beállítása is átkapcsol "Dinamikus" módra azaz a forrás alapján állítja be, hogy Zene vagy Film. LDAC-s fülesnél "Nincs" opcióra áll be.
    Mivel OnePlus termékről van szó így igazából csak OnePlus-al működik teljes körűen. Csak ezen a telefonon írja ki külön az akksi töltöttséget. Bal, Jobb, tok. Csak OnePlus telefonnal áll meg a zene ha kivesszük a fülünkből a fülest. Van érintő felület is a fülesen és ez is csak OnePlus telefonnal működik. Töltésnél nem kell óvatosnak lenni. Erős mágnes rántja magához a fülest a tokban. A töltés indítást a tok elején lévő LED jelzi.

    Eddig nem bántam meg a vásárlást. :)

Új hozzászólás Aktív témák