Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz patomi #1335 üzenetére

    Jajj, nem hasonlítom én egyiket sem az Audio Technica M-sorozathoz, azok stúdióba szánt fejhallgatók. Csak párhuzamnak hoztam arra, hogy még ezeket is le szokták egyesek szarozni a basszus hiányára hivatkozva, pedig szerintem még itt is túl van egy kicsit tolva (pl: M50x-nél jobban bejön a Shure 840, ha élhetek további párhuzammal). Szóval csak példa volt arra, hogy amikor annyi van leírva valamiről egy tesztoldalon, hogy szegényes a basszus benne és ezzel kifújt a jellemzés, akkor az nekem értelmezhetetlen.

    (#1334) -NoVa-: Bennem egy percig sem merült fel, hogy ezek bármilyen szinten is egy lapon lennének említhetők az audiofil igényekkel, csak ugye leírtam én is azt, hogy nem találni korrekt teszteket, hogy értelmezni tudjam mit értenek kevés basszus alatt egyesek (de ezt a linket most elteszem a könyvjelzőim közé, noha a TWS 200 nincs fent az oldalon). Találkoztam fülessel (earbud), ami ugyan hallhatóvá tudta tenni a mélytartomány részleteit (a maga szintjén), de tényleg olyan szinten hiányzott az erő és akarat a mélyekből, hogy már én is azt mondtam rá, hogy teljesen unalmas rajta zenét hallgatni.

Új hozzászólás Aktív témák