Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soma01

    veterán

    válasz whiskeys #1359 üzenetére

    Régen jártam már itt, de úgy látom még mindig jó helyen vagyok és jól választottam mikor a jelenlegi szolgáltatóhoz mentem. Tudom, hogy már szinte elcsépelt dolog dicsérni az onlinetorrentet de nekem nagyon bejön és mások is jókat írnak róla. Van saját belső fórum, segítenek egyből ha gond van, mailben is...Van ajánlói jutalék (partnerprogram) is, de nem túl drága amúgy sem. Ötleteket elfogadnak a szerver jobbá tételéhez és amennyiben lehetséges, meg is oldják a módosítást, fejlesztést.

    Szóval amiket írtatok annak az elvárásnak pontosan megfelel ez a csomag: Bithunter 130 kredit(Ft)/nap, 100 GB tár, korlátlan slot, akár 50+ Mbit/s, 1-2 fő/HDD Link az oldalhoz...

    Én már hónapok óta ott vagyok és első sorban a korlátlan slot és a nagy tárhely miatt mentem oda. De a sebességgel is elégedett vagyok, de eleinte az nem számított nálam.

    Amúgy kíváncsi vagyok, hogy van e akinek NEM jött be ez az oldal valami miatt, mert szerintem nem sok negatívuma lehet, legalábbis nem vettem észre eddig. Ár - érték aránya nagyon jó szerintem! (A sebességben lehet van jobb szerver, de annak megvan az ára is) Lehet tényleg van jobb, de én még nem találtam meg, mert ami jobbnak tűnt az kamu volt, meg lehúzás, de szerencsére nem lettem áldozat.

Új hozzászólás Aktív témák