Új hozzászólás Aktív témák

  • szabz

    tag

    válasz Kantorpe #1707 üzenetére

    ha az os = operating system

    akkor még nemtom win7 nekem jó lenne, mindig is win es környezet volt körülöttem előttem....

    olvasgattam ez ügyben vmi freenas nevű dologról, linux is meg fordult a fejemben, de mivel van 1 flash elt xbox360 am és szeretném néha neten lanba kötni pár haverral ezért 1enlőre a win a nyerő, de mivel olyan ritkán játszanék lehet tartanék vmi vacak gépet erre a célra v. arra az időre akár leállatinamám a seedelést nemtom majd ahogy igényli a gépet a netes lan /olyasmi mint a hamachi állítólag, még semmi konkrét infom nincs csak1 haver tudja a mikéntjét./

    celeron 300A volt az első procim vhogy mindig sikerült megoldanom a problémákat sok olvasással......, raidet nem csináltam még soha xal lehet h lessz pár hc pillanatom :D de ha semmi izgalom akkor minek él az ember :S

    ha nem lessze külön vinyo akkor is gondoltam 1 külön partcióra az os nak, azt már vagy 10 év csak úgy használom mondjuk a raides ismereteim közelítik a 0 alulról xal még semmi nem biztos :B

    A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

Új hozzászólás Aktív témák