Új hozzászólás Aktív témák

  • Kekmen

    senior tag

    válasz hajas16 #1520 üzenetére

    Nem mostanában voltam errefelé, de néhány mondatban reagálnék erre (ezekre) a hozzászólásokra, csak jótanácsképpen.
    1. Sehol, semmilyen formában ne add meg a neved, ha ezzel szeretnél foglalkozni. Én pl. 1 perc alatt megtaláltalak iwiw-en. ( A rózsaszín nyakkendős képed nagyon vadító, csak a jólneveltségemen múlt, hogy nem linkeltem ;] )
    2. Ha már belefogtál, csináld tisztességesen. Mi az, hogy max. 5 ember van 100Mbit-re leosztva? És ha 5 ember kér "Mikró" csomagot? 5X1500=7500Ft, még a havidíjnak a fele sincs meg nagyjából?! Hülyeséget ne irkálj, inkább akkor ne írj semmit.
    3. Szakmai felkészültség? Számtech alapok általánosban vagy valami hasonló szak szakközépben?! Linux esetleg vagy a terminálkiszolgálókat bűvölöd (persze ezt sem hivatalosan)? :)
    4. Sok kezdőt "leosztottam" már, (lásd a honlapunkon, hogy miért), te korrektnek tűntél, csak nem jól fogtál hozzá. Tanulj meg helyesen írni.
    5. Ha a nagy haszon reményében csinálod, akkor azt javaslom, hogy most hagyd abba, mert ez így nem fog működni. Ha nem, akkor akár még segítek is pár dologban. (persze csak ha jókedvem lesz :P )

    Egyelőre ennyi tőlem, mint "régi motoros".

    "Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

Új hozzászólás Aktív témák