Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz jeffo #134150 üzenetére

    A következő videót úgy értettem, hogy adott sorozat nézése esetén automatikusan ugrik a következő epizódra

    De sokszor az EPG is hibás, tehát az se biztos, hogy a megfelelő rész következik vagy következne.

    ha pont egy rövid időn belül lejárót néztem, akkor bosszúságot okoz, ha nem tudom újra megnézni, mivel tovább ugrott a következőre.

    Ez visszatekert élő adásnál szívás, mert a vodkafon még mindig baszott kommunikálni, hogy mennyi a ráhagyás a műsor vége után, ha mondjuk 5 perccel a műsor vége előtt kezdem az aktuális műsort újra. A Telekom legalább megírta, asszem másfél vagy 2 órát írtak. Azzal legalább tudsz tervezni, a vodafone-nál nem, mert ha megállítod vagy visszatekergeted egyre messzebb kerülsz a véget érő műsortól és engem egy előretekeréskor simán kidobott az élő adásba. Mindegy, hogy mennyi volt még hátra a lejátszásból.

    a rendszer kis ideig az epizódok listájában, már nem lehet lejátszani, hibaüzenetet dob, ami meghaladta az 1 hetes visszanézési időt.

    Ja igen, ez a másik fele. Hogy az EPG olyan szar, hogy a kelleténél lassabban frissül és simán enged 1 hétnél korábbi időpontra is visszatérni, de értelemszerűen azt már nem tudod lejátszani. Csak konkrétan amikor elkezdtem visszafelé lapozni az EPG-ben, akkor a fene se számolta, hogy hanyadik napnál tartok, az volt a lényeg, hogy az adott műsor legkorábban elérhető epizódját lejátszhassam, erre kiderül, hogy azért nem megy a lejátszás, mert már rég túllépte az 1 hetet, csak baszott frissülni.
    És akkor összenéztem a boxos EPG-vel illetve keresőbe is beírtam és jéé a boxon már nem találja az adott műsor epizódját, csak a weben, de lejátszani már ott sem tudja.

    Szal. van bőven cirkusz a webes szarjukkal.

Új hozzászólás Aktív témák