Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoOne1976

    őstag

    válasz pjen #118592 üzenetére

    Nekem úgy tűnik, hogy az irány látható. Mindent megszüntettek, ami számukra pénzbe került (infrastruktúrát igényelt) és a felhasználó ingyen kapta (pl. wi-free, e-mail). Ez a költségcsökkentés a profitmaximalizálás egyik megoldása. (Ha bevételi oldalt nem tudod javítani, akkor faragj a költségeken.)
    Mióta átvették a Upct, mit kaptunk, miben fejlődtek? Még a számlázást se voltak képesek integrálni, arról nem is beszélve, hogy egy távközlési cégnek gondot jelent 2022-ben egy mobil app és azon keresztüli bankkártyás befizetés? Vagy ott van a beharangozott sd/hd párhuzamosság megszüntetése. Ja igen, azoknál a csatornáknál, amik eleve benne voltak a csomagban. Hogy azután újabb párhuzamosságot generáljanak újabb hd adókkal, mert az új csomagért plusz penzt lehet kérni.

    Más. Kinek mi a tapasztalata az utóbbi időben az alkudozással kapcsolatban? Mennyire működik még a korábbi upcs gyakorlat?

    [ Szerkesztve ]

  • woodworm

    veterán

    válasz pjen #118592 üzenetére

    Kicsit unalmas már a lassan egy hete tartó picsogás. Én értem, hogy fájdalmas lehet néhány előfizetőnek az analóg csatornák megszüntetése, de saját bevallásod szerint nem vagy érintett, mert van párhuzamos digi előfizetésed.

    A hiányzó fejlesztések hiányáról pedig annyit, ha már várod a sült galambot és nem vagy hajlandó tájékozódni, hogy a jelen szálat indító egyik értesítés az 1-es terület néhány települését érinti. Minő véletlen, ugyanehhez a fejállomáshoz tartozó budapesti kerületekben pedig hálózatátépítési munkálatok folynak a hónap folyamán.

Új hozzászólás Aktív témák