Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    válasz Intruder2k5 #8229 üzenetére

    2 óra Pesten? Istenem ember, viccelsz?bolondozol?!:D

    1 hónapja minden másnap hívom őket hogy nincs folyamatosan netem (7% körüli loss).

    Szombaton jön ki szerelő negyedjére, 2 modem csere volt eddig, méricskélés, tökéletes szerintük. Mielőtt kifordulna mondom egy tesztet toljunk már kb 5 perc. Speedtest.net oldal be sem jön néha, ha bejön akkor olyan csúcsokat mutat mint az Everest és környéke. Válasz ááhhh speedtestet annyian használják hogy inkább nézzünk weboldalakat (mi van, kit hülyítesz ember?)

    Szerelő - nyissunk meg az index.hu-t
    index.hu -------------------- megjelenik, onnan egy hírt megnyitni ------------------------------------------------------------------------------------------------------, hát akkor juj mérés megint, telefon a központba, válasz a modemet lehet pingelni és megfelelőek az értékek. Kérdem a szerelőt wtf? Fejvakarás, hát lejelenti másik csoportnak ő ilyet még nem látott. :W :W :W :W

    Szóval most már gyakorlatilag minden nap bejelentem, semmi nem történik.
    Kérdem tőlük hogy adott hálózatban két végpontot megpingelek és az értékek jók akkor pontosan mit is állapítunk meg? Hogy a két eszköz adott hálózat csomópontjai között hozzák az értékeket,ebből mért derül ki hogy egy másik hálózatot milyen értékekkel érek el? (pinget mi echonak használjuk csak de ebbe nem akartam már belemenni mert sokkot kapna) - nincs válasz

    Kérdem: nem lehetne azt hogy a modemem keresztül elkezdtek pingelni valamit (ez a pingelés nagy kedvencük)? Sajnos ezt a modemek nem teszik lehetővé :DDD

    ui.: jelzem most is fos a netem :P már winmtr nevű fantörpikus progi is gépen fut

    Van itthon 3 gép, 2 teló, tablet, volt router csere mert a Cisco routerek szarok (MIVAAAAAAAAAN, ember te vágod hogy a Cisco routerek miatt van UPC ungariséba????) hoztam helyette másikat (D-Link), közvetve közvetlenül gépre kötve net és LÓHARCIKUKI

    türelmes vagyok nem? ;]

    zuzu000 : -> üdv a klubban :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák