Új hozzászólás Aktív témák

  • IEF

    lelkes újonc

    Őszintén sajnállak Téged, kedves olvasó, aki a jövőben idelátogatsz annak reményében, hogy segítséget kérj az online játékokban történő, rohadtul idegesítő latency spike miatt, ahogy én is nagy reményekkel tettem...Bizonyára az évek során nem használtál fehér dobozt, de valamilyen okból most az van beüzelmve és azt vetted észre, hogy az online élmény közel sem olyan jó, mint előtte volt.
    ...
    Nagy nehezen sikerült elérni hogy kicseréljék a modemet miután náluk is megmutatkozott a magas ping érték. Az új modem ugyanolyan szar, sőt! A technikust bajba sodorhatom ezért nem akarok kitálalni, de legyen annyi elég, hogy olyan dolgokat hallottam amit még technicolour cikkjében SEM. Elegem van ebből a mocskos, sunyi, férges bandából már!!!!! Spórold meg az időd és energiád... ne próbálj meg vírusírtózni, BIOS-t és hálózati adapter frissíteni, csillapítók koax stb. cserét végezni. Hiú remény. Ha Te is hasonlóan UPC által monopolizált övezetben élsz (lásd: nincs Diginet), akkor nem tudok mit mondani csak együttérezni. Telenor mobilnet, szerintem még az is stabilabb lenne.

Új hozzászólás Aktív témák