Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Cifu #74217 üzenetére

    Azt tudom, hogy új bekötéshez jár HGW, mostmár csak CB formájában(mikor voltam személyesen érdeklődni még lehetett kérni cisco-t DIY csomagban, de mostmár elfogytak a készletek és mint írtam nem mostanra kellene), nekem nincs szükségem a CB semmilyen extra szolgáltatására, csak modemként kellene, miki lesz utánakötve + cap ac-val, így a biztonsági kérdés max DoS-ra korlátozódik, de lesz load balance mobilnetről, szóval pipa ez is.

    A kérdésem alapból bekötés utáni CB lecserélésre vonatkozott(mivel modem módban is jelentkezhetnek tüskék), lehet ezt nem írtam le konkrétan, de erre gondoltam.

    Tudtam eddig is, hogy valamikor voda átvétel lesz + a fritzboxok milyenségéről is, ezért szeretnék megbízható, lag tüske mentes modemet szerezni, amíg még van, de ha nem sikerül, akkor maradni fog a korlátlan mobilnet 50/30-as sebességgel(B3-on) valamit valamiért alapon(kisebb sebesség tüskék nélkül). Mielőtt valaki írná, hogy leölöm a cellát, havi pár száz GB szokott elmenni torrent nélkül.

    Tehát akkor pontosan milyen HGW típusokban nincs puma, ami még beszerezhető?

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák