Új hozzászólás Aktív témák

  • #99546112

    törölt tag

    Na voltam bent ezeknél a majmoknál, mert már nemtudom mit mondani rájuk
    Anyum szokta fizetni a számlákat sose szoktam megnézni, mert mit nézzek rajta, ő meg annyira nem is ért hozzá mi micsoda.
    Tegnap volt a fejemben hogy mi a fenéért fizetünk mi annyit amennyit.
    Bronze: 3190-
    120-as net: 4309-
    Alap telefon: 500-
    Dvr hd box, felvétel opcióval + HD CSOMAG: 2190-
    DTV Plussz tv-n: 1056-
    HD plussz tv-n (hd media card): 1550-
    Ez így összesen:
    Az alap csomag amit tavaly választottunk 7999-
    Plussz cuccokkal minden cakkumpakk: 12.795HUF.
    A számla pedig: 14.795HUF.

    Előzo csekkeket megéztem, ugye most lett media card, azt levontam belőle, lennie kellett volna: 10.900Ft-nak, ehelyett 8 hónapja fizetünk 12.900Ft-ot. De volt 13.000Ft is, pici eltéréssel, mondom biztos.
    Megnéztem a számlarészletezőt ma hogy wtf.
    DTV Gold csatornák: 2000Ft. Amit én tavaly novemberben lemondtam mert 3 hónapig volt ajándék, de lemondtam, látta a hölgyemény is, hogy vajon ez miért számlázódik hónapok óta, mert látja hogy le lett mondva. Mondom semmilyen módositás nem volt, ezt látja is,mmert lenne nyoma is, sót lefényképeztem neki a tv-n is hogy nincs előfizetés a csatornákra amik a Goldban vannak. Sose volt amugymeg, csak az ajándék 3 hónap.
    Ráadásul ha ott a bronze, mi a frászért számlázódna ha a gold tartalmazza a bronze csatornákat is? :C Meglátásom szerint alapból ott bukik el a dolog. Szóval leadta reklamációba, de mondta hogy ha igazam van akkor korrekció lesz. Mondtam anyumnak befejeztük a csekkezést, elektronikusra váltunk, innenstől kezdve én kezelem, mert ott verik át az embert ahol nem szégyelik, ja és gondoljatok bele, akik nem veszik ezt észre! Pl kisbyugdíjasok vagy akár fiatalabbak is. Márpedig miért ne lenne igazam? Hiszen ő is látja hogy le lett mondva, marhára nem volt semmilyen módosítás csak a media kártya 1 hónapja, de nem 8-9 hónappal ezelőtt... Hibabejelentés volt, azt nezheti,mde dögivel :U

    Vélemény? Egyébként 30 nap az átfutás...remélem látják hogy ők a hülyék, aztán egy hónapot legalább ők fizetnek jóváírásként, meg mivel atváltottam elektronikusra így egyszeri 1000ft +500 ft ePack kedvezmény így kb 12.300 lesz a számla, nem pedig 14.800. Azért ez ég és föld ráadásul fizettünk 13k-t ami amúgy 11 lett volna mindennel eggyütt, most meg lesz 12.800 -500=12.300 kb.
    Még mielőtt valaki megkérdezné, nem, soha nem volt a 3. ajándék hónap után aktív a gold. De ezeket ő látja is.

Új hozzászólás Aktív témák