Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz woodworm #120989 üzenetére

    Biztos, hogy nem oldódott meg. Ez 100%-ban modem/Voda hálózati probléma.
    Én mióta a 2.1 frissítés óta behalt ugyanazt tapasztalom, maximum egy kicsit eltolódnak az arányok, hogy épp mennyire megy/nem megy.
    Úgy, hogy végig saját router ment mögötte, azzal nem is volt soha semmi gond.
    Ill. vezetékes bekötésű gépen tapasztaltam az összes leírt problémát eddig is, nem wifin.

    Nálam továbbra is fennáll, hogy torrent terhelésre pár perces időközönként lehal az egész net és semmi sem elérhető (a letöltés megáll, pár kB/s-et mutat), az oldalak weben is nagyrészt elérhetetlenek ilyenkor.
    Ami változott:
    A lehalások után nem 5-10 perc míg magához tér hanem 1-2 percen belül visszatér akkor is ha nem bontom a kapcsolatokat a torrenten.
    A sebesség jobb, nem 10MB/s körüli hanem 20-30 átlag amíg épp a működő periódusban van pár percig.
    Amikor lehal akkor nem csak timeout és 404 van weben hanem a weboldalak egy része már elérhető. A torrentnél kiírt 10-100kB/s sebességgel elkezd tölteni. A mini képek, bannerek is másodpercekig töltődnek.

    Idáig sikerült eljutni mennyi idő? talán 1.5 hónap alatt?
    Még mindig siralmas. A grafikonra ránézve látszik mennyi egészséges a működés. És ez 100 engedélyezett kapcsolat, a korábbi 4-600 helyett:

    Ami még változott egy hét szabadság után az sem pozitív.
    Jelenleg a modem ezt írja:
    Internet (Provisioning állapota) Részleges szolgáltatás (csak feltöltés)
    A feltöltés 4 csatorna 4dBmV.
    Egy héttel ezelőtt (ill. előtte is, végig, egy restartot leszámítva) 5 csatorna volt és normális, 45-48 közötti jelszintek. :) Lehet, hogy berozsdásodott egy hét nem használat után? :D

    Fehér CB hw: 5.01, sw: 2-2.
    szerk: Az uptime 10 napos. Érdekes módon azzal nincs semmi gond nálam. Nem is volt.

    szerk2: Mi lett a felsorolásokkal itt a fórumon? Harmadszor írtam be, most már ömlesztve mert eltűnt az összes amit beírtam. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák