Keresés

Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Parci #4156 üzenetére

    Örülök, hogy rajta vagytok az aprón, és hogy vissza fog kerülni. Szerintem ennek itt mindenki örülni fog. Végre eljutottunk ide, és jó, hogy beszéltünk róla. Szerintem minden user meg fogja érteni (még én is :) ) és türelmesebben állunk hozzá a hibás működéshez is.

    Két hete vagyok kint Írben, pár nap és megyek vissza. Igazából rokonlátogatás volt, és persze az ország felfedezése is. Hihetetlen, milyen nyugi van itt, nincs az a rohanás, pörgés mint otthon. Az emberek nem állnak egymás elé, mindenki udvarias, nem tartanak be egyásnak. És így viszonyul az állam is a polgáraihoz. Már szinte unalmas :) Ez a hozzáállás tetszik, de nekünk magyaroknak nem tudom, sikerül-e valaha is eljutni idáig. Mondjuk itt egy bevándorló takarítónő is jóval többet keres bejelentve egy hónapban, mint 1000 euro (netto), és két év után már a szociális ellátásokra is jogosult. Mennyit kereshet egy IT-s szakember... csak ne lenne ilyen hideg.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Aktív témák