Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Nézegettem az oldalt, és egy hirdetésnél rányomtam az "értékeld" gombra. Úgy gondoltam hogy rákérdez, vagy visszacsinálható a dolog ha véletlenül rányom valaki, de nem, hanem azonnal küldött a ph valószínűleg az eladónak egy levelet hogy megvenném a motyót, mert szegény srác írt nekem.
    Ezen nem lehet változtatni hogy ne azonnal indítson el valamit a gombnyomás, hanem előbb még rákérdezzen?

    (viszont ha így működik akkor megkérdőjelezem az értékelés funkciót is. Értékelek valakit, majd később felrakja újból a bezárt terméket - így lehet gyűjteni sok-sok pirosat.
    Mivel -még- nincs jutalék az eladás után - remélem- így ennek nincs visszatartó ereje. Én speciel az értékelés dolgot sem tartom arra jónak hogy a csalókat kiszorítsák, mert a vaterán még bankszámla és cím is kell mégis sok a csaló. (Aki hagyja magát átverni, és balf@asz azt úgyis átverik, nekik mindegy mit találnak ki az oldalak üzemeltetői. Tájékoztatásnak meg elég volt a pötty is, hogy mégis lehessen látni hogy az eladó régóta üzemel és megbízhatóan. Ennek ellenére az sem jelent sokat)

    Ja, közben nézem hogy mail megy az eladónak. A privi nem jobb?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák