Keresés

Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    Az értékelések eltűnése nekem sem tetszik, de mindegy, ebben úgy látom nem értünk egyet a vezetőséggel. Gondolom nem érzitek át a mezei tagok évekig tartó piros-pont gyűjtésének lényegét. Olvastam, hogy az eddigi pontozási rendszer nem volt megbízható, ezért nem ültettétek át a megszerzett pontokat. Mint régi vaterás felhasználó mondhatom, hogy az a rendszer sem megbízható, sok fals értékelés van fent, pl. negatív pozitívnak álcázva, stb. Az itteni pozitívokat sosem éreztem hamisnak, ha olvastam a piros pont topicot. A sok kintről betévedő látogató és leendő tagtárs nem fogja tudni, hol keresse és hogy egyáltalán keresse a régi értékeléseket, csak azt látja, hogy 0 visszajelzésű embertől fog vásárolni, ami nem növeli a bizalmát. Kár érte..

    Bocs ha ezredszer feljövő téma, de ebből látszik, mennyire fontos.

    Az apróval kacsolatos javaslatom, hogy legyenek a hirdetések mellett a képek a listázásnál is, mint eddig. Sokkal áttekinthetőbb úgy a lista, ha ott vannak a kis képek.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Parci #674 üzenetére

    Benéztem, bocs. A hirdető tag képével kevertem össze...

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz olbaidhun #756 üzenetére

    Teljes mértékben, 100%-ig egyetértek veled. Hasonló erőltetett arculatváltási próbálkozások más oldalakon is voltak/vannak (apród, jófogás, expressz, stb.). Én mérni szoktam az érdeklődések és a sikeres üzletek számát hirdetési felületenként (nyilván ezt teszem mint kereskedő). A PH eleinte nagyon jó volt évekig, az utóbbi években visszaesett (legalábbis az én termékeim tekintetében). Más új, feltörekvő oldalak, pl. az Apród és a Jófogás, amilyen vicces próbálkozásnak indultak, annál jobban kezdenek befutni (mondjuk vannak tv és rádió reklámjaik is, ez sokat jelent).

    Ezzel nem is lenne baj. A baj az, hogy az új PH felülete kísértetiesen hasonlít - legalábbis a működés elvében, de már a megszólításban is :) - ezekre. Nekem nagyon vatera üzeti érdekeltség gyanús a dolog, hiszen terjeszkednek, felvásárolnak, sajnos külföldi, idegen érdekeltségből (asszem lengyel), de ez csak megérzés, lehet hogy semi köze hozzá. Nem jártam utána.

    Itt is globalizáció van, előbb-utóbb mindegyik nagyjából egyforma lesz, ha egy érdekeltség lesz a tulajdonos. A PH azért volt jó eddig, amiért jó volt, ezt mindannyian tudjuk. Azt is tudjuk, hogy nem könnyű manapság a marha nagy leépülés fellendülés közben életben maradni, ne adj' Isten fejlődni. Az új felület, színvilág, hello-kitty, stb. dolgok a komolyság rovására fognak menni szerintem. És mindegy, hogy megszokjuk majd, meg ilyenek, mert biztos így lesz, de sajnos beálltak a sorba ők is...vagy elkelt... remélem nincs igazam. De ahogy itt mentek eddig a dolgok a saját évek óta jól bevált és megszokott módjukon, ebből nem az jön le, hogy hirtelen a menedzsmentnek az jutott eszébe, hogy jól át kéne gyúrni az egészet egy olyanná, ami nem tetszik azoknak, akik évek óta komolyan és hűséggel vannak itt jelen.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz canniball #759 üzenetére

    Na de minek volt? Nem tudom elhinni, hogy olyan pozitív volt a visszajelzés, hogy ezt kellett megtartani.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz canniball #766 üzenetére

    Nem az a baj, hogy ott vannak, ezt mi is tudjuk, mert kismilliószor le lett írva.

    A baj az, hogy a rendszer most azt írja, hogy NULLA! Ezt látja mindenki, értsd már meg végre.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz sing1ep1ayer #783 üzenetére

    Na most azért meg kell hogy védjem a PH-t :)

    allegroup - igen, tényleg profi a feladás, jól is működik. Ami ezekből az oldalakból hiányzik, az az ügyfélközpontúság. De az 100%-osan hiányzik. Próbálj csak a vaterán az ügyfélszolgálattal vagy akárkivel a fórumon egyezségre jutni, ha nem egyezik a véleményetek. Abszolút impotens csapat (Üdvözlettel: a Vater Csapata - volt évekig az aláírás a leveleik alján) dolgozik, gyakolratilag biorobotok, az ügyfélkezeléssel. Most már kicsit jobb, mert a kisasszony/fiatalember odaírja a nevét a levél aljára, gondolom volt egy kis balhéjuk bizonyos hivatalokkal :) De több nem változott, töketlenek, értetlenek, arra jók, hogy megnyomják az 1-estől a 10-esig terjedő automatikus válasz gombot a levelező szoftverben.

    Ellentétben velük, a PH nagyágyúi igenis élő emberek, és úgy is állnak hozzá. Emberségesek, rugalmasak, megértőek voltak mindig, amikor problémám vagy kérésem volt. Segítettek a hardverapródok és a házigazdák vagy moderátorok is. Remélem ez megmarad a régi arculatból :)

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz canniball #856 üzenetére

    Nem tudom mit nem lehet két adatbázison összefélsülni, ráadásul nem olyan bonyolult adatbázison :)

    A nulla nem egyenlő azzal, amikor nem volt kint az infó, mert akkor rá kellett keresni, és megtudtad. Így meg senki nem fog rákeresni, mivel ott van az orrod előtt, hogy nulla-egy-kettő-három. Főleg, ha nem is tudja (és tuti nem fogja pár hónap múlva tudni), hogy mit és hol is keressen, merugye ott van, kiírták, hát ez a hiteles.

    Nagy negatívum ez, time will tell. Ilyen világban élünk sajnos, a nagyon egyszerűen vett átlagembernek nem a lényeg számít, hanem a látszat. Fogyasztók vagyunk, majd megesszük... vagy váltunk. Kockázat ez bizony.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz #92942848 #890 üzenetére

    bárki bármit megtehet következmények nélkül az online forgalmaddal

    Meg bizony, de attól még nem lesz törvényes, főleg nem etikus. Nagyon egyoldalú az értelmezés, ez a bíróságon szerintem nem fog megállni, alapvető jogokat sért. Más az, ha a rendőrség nézet bele egy moderátorral szükség esetén, és más, ha azt mondják, a moderátornak joga van belenézni. NINCS joga. Kíváncsi leszek az első perre, ami majd ezzel foglalkozik, talán megírja valamelyik online média.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Kalandor #896 üzenetére

    ok :R

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Rivaul #907 üzenetére

    Ő 1 ember, és mi rajta kívül baromi sokan vagyunk...

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Kiki18 #916 üzenetére

    Hihetetlen, milyen rövid az emberek agya - ez így igaz, eltaláltad. Nem kell leírnod 25-ödször amit már sokan leírtak, és pontosan ért mindenki. A lényeget olvasd el, miért lázadunk ez ellen, és ha megérted, meg fogod érteni. :W

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Parci #935 üzenetére

    Nem lehetsz könnyű helyzetben...

    Nem tudom mire számítottál, de egy ilyen komoly portál komoly megváltoztatásakor ez szerintem várható volt. Nagy üzlet van a kezetekben, rengeteg felhasználóval, akik véleményt mondanak jóról-rosszról a változással kapcsolatban. Nem olyan nagy baj ez :)

    Szeretjük a PH-t. Én azt szoktam mondani a fiaimnak, hogy arra tudunk a legjobban haragudni, akit a legjobban szeretünk :B

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz essexboy #1010 üzenetére

    - napi 5 up ingyenes. ez 2-3 hirdetésnél ugyanaz, mint eddig (illetve nem teljesen, mert lehet egy hirdetést is 5-ször upolni, ennyivel több). akinek 10 hirdetése van, az bizony nem tud mindent ész nélkül upolni. szerintünk ugyanis 10 hirdetés nem tipikus, nem alkalmi hirdetéses tempó, hanem nepperkedés. mindegy, hogy üzletszerűen vagy egyszerűen csak egy csencselős emberről van szó, de az. nem volna jó irány, ha ezt az 5-ös limitet felemelnénk 10-15-re, mert ezzel azoknak kedveznénk, akik seftelnek ezerrel.

    Válaszom van rá, nem akarok hangulatot kelteni, de önmagában ellentmondásos az egész. Az új apró oldal PONT azért lett ilyen, hogy végre levehessétek a sápot azoktól, akik üzletelnek itt. Nem vagyunk nepperek, ezt kikérem magamnak, sok más eladóval egyetemben. Menjetek le az ecserire, stb. ott vannak a nepperek, de minket NE keverjetek össze velük. Mi rendes kereskedők vagyunk, és ti is azok vagytok, akik PÉNZÉRT áruljátok a terméketeket, az új APRÓT és az extra szolgáltatásait, mert a korábbi üzletszerű hirdetőknek nyújtott szolgáltatások nem működtek, és nem hoztak nektek pénzt. Részt akartok a hasznunkból. Lehet itt már fizetni, ami nem is baj, ha kapunk érte valamit, és hamarabb vagy többet adunk el.

    DE könyörgöm, ezt a nepperes dumát nem kellene nyomni, mert vérlázító, és saját magatokról mutattok véleményt vele.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Parci #1275 üzenetére

    Nem, valóban nem fontos technikailag. A szemlélet miatt lehet fontos. Én szívesen fizetek olyan lehetőségért, amivel én is előnyhöz jutok, ez nektek is és nekem is jó. A nepperezés erős volt, mert most ti is a pénz miatt (vagy miatta is, gondolom) csináljátok ezeket a változtatásokat. Olyan volt, mintha bort innál és vizet prédikálnál :)

    De hagyjuk, peace :R

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz SimonYana #1387 üzenetére

    Alapvető gond az értékelési rendszerrel az is, hogy nem hiteles, mert olyan felhasználók véleményén alapul, akik nincsenek hitelesítve.

    A PH-ra bárki regisztráhat, sok dupla/triplareg is van, stb. Nincs ellenőrzés, se telefonszám, se bankkártya, se név és cím tekintetében, mint a vaterán. Bármikor regisztráhat bárki hamis adatokkal, vagy adatok nélkül.

    Sok olyan eladó van itt, akik évek alatt építették ki az üzletkörüket, és gyűjtötték be a pozitív visszajelzéseket. Ez nagyon fontos. Én pl. a vaterán nem vásárolok olyantól vagy nem adok el olyannak, akinek 2-3 negatívja van, illetve ekkor már fenntartásokkal kezelem az üzletet.

    Ha egy PH-s vesz valamit, akár csak bosszúból, poénból, stb., beadhat egy negatívot. Úgysem lehet megtalálni, nem lesz következménye, mert holnap csinál egy másik reget, a régit kidobja.

    Ilyenkor mi van, mit lehet majd tenni? Illetve hogyan lehet ezt megakadályozni?

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz SimonYana #1389 üzenetére

    Nem beszélek el melletted, csak egy másik problémát vetettem fel. A tiéd egy, az enyém egy másik.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Mercutio_ #1393 üzenetére

    Nem feltétlenül, mert beállíthatom, hogy nulla értékeléssel ne vásárolhassanak a regisztráltak sem. Egy mobilszámos reg már hidd el, sok amatőrt visszatart a kicsapongásoktól :) mert ezek az emberek általában nem az okosak közül kerülnek ki :D

    Az a rendszer is sz*r, mert pl. egy pozitívba belebújtathatsz egy negatív értékelést, és ennyi. Ritka eset, hogy a vaterás "ügyfélszolgálat" biorobotjai elgondolkodnak valamin, és ha szólsz nekik, akkor törlik a hamis értékelést. Nekem 1x volt egy ilyen esetem, akkor - legnagyobb csodálkozásomra - törölték. :)

    Kíváncsi leszek, itt mennyire működik majd a rendszer. Abban biztos vagyok, hogy a problémákat sokkal rugalmasabban fogják kezelni a modik, mint eddig is. Ez nagyon jó a PH-ban.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    Nem tudom kérdezték-e már, ha igen, akkor bocs.

    Van pl. 50 féle notebookom. Itt a PH-n csak 15 hirdetési lehetőség volt, ezért össze kellett vonni a típusokat egy hirdetésbe, ami jó is meg nem is. Máshol mindenhol külön vannak hirdetve a gépek. A vaterán is, de nagyon-nagyon bízok benne, hogy nem lesz a HA-ból vatera, mert akkor csak egy lesz a sok között...

    Most már van lehetőségem, hogy meghirdessem külön mindegyiket, vagy marad a max. 15 hirdetés? Értékelésnél is bonyolítja a helyzetet a többgépes hirdetés.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    Tegnap átvert egy vevő innen a HA-ról. Megrendelt egy gépet ahogy kell írásban (2x is megerősítve), de átvétel előtt közvetlenül szólt, hogy mégsem kell. Anyagi kár nem ért, de az ilyen "vevőkkel" vigyázni kell, könnyen okozhatott volna kárt is. Van rá mód, hogy a tagot negatívan értékeljem, attól függetlenül, hogy nem vette meg a notebookomat? Illetve pont azért :)

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Peterhappy #1951 üzenetére

    A saját hirdetésednél nincs olyan, hogy jelentem. (Vagy vicc volt? :))

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Peterhappy #1954 üzenetére

    Tényleg jó lenne egy jelentem gomb a privátoknál is, volt már rá példa, hogy használtam volna. Jó visszatartó ereje lenne a névtelenség mögé bújó "bátor" felhasználók ellen, akik így üzennek csúnya fenyegetéseket, sértéseket, stb. Persze 99,99%-uk kamu, de az embert zavarja. :)

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Zoli133 #1966 üzenetére

    Eleve ki lett jelentve már korábban, hogy a privát nem privát többé, olvasd el az ide tartozó részt a PH-n. A felhasználás feltételeit meg lehet úgy szabni, hogy a privát is ellenőrizhető legyen, és a trágárság, stb. miatt szankcionálni lehessen.

    Ez nem azt jelenti, hogy a modik mindenkinek elolvassák a levelezését, hanem pont a gázos esetek miatt - a normális tagok védelme érdekében - törölni, tiltani lehessen azokat, akik ilyeneket írnak.

    Amúgy mondanom sem kell, hogy a fent említett delikvens nyilvánosan is sértegetett, tehát itt a kígyó a farkába harap valamilyen szinten.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Zoli133 #1968 üzenetére

    OK, értem és egyetértek vele én is. A privátok moderálását akkor tartanám jónak, ha olyanok hangzanak el benne, mint az én esetemben.

    Tehát, ha valaki anyáz, akkor szólhatok egy moderátornak (jelentem gomb) akinek leírom a panaszomat, és felahatalmazom a probléma kezelésére. Nem vagyunk rendőrség, de az ilyenek már kimerítenek bizonyos BTK §-at is, simán fel lehet jelenteni azt, aki ilyen rágalmazást és nyílt fenyegetést ír, és meg is áll ellene a dolog. Nem tudom a vatera milyen jogszabályok szerint jár el, de ott minden privát üzenetet figyelnek a robotok, és ha pl. telszámot írsz, azonnal törlik.

    Itt is lehetne az ilyen kirívó esetek kezelése miatt egy pontot betenni a szabályzatba, ami alapján a moderáció lehetővé válik, de csak indokolt esetben. Pl. ha valaki megnyomja a jelentem gombot és megindokolja, miért szeretné a másik felet moderálni/kitiltani, milyen sérelem érte, megfenyegették, stb. Csak ilyen esetben válna lehetővé a moderátoroknak a privát megnézése, gyakorlatilag az egyik fél kifejezett kérésére. Enélkül nem.

    A felhasználó letiltása persze adott, de azzal még nincs megoldva a helyzet, mert máshol, mással ugyanígy megcsinálhatja.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Zoli133 #1973 üzenetére

    Pont a tartalom miatt nincs esélye vérpistikének, mert ha nincs tartalom, nincs miért jelenteni, nem is kell foglalkozni vele. A lényeg az, hogy meglegyen a lehetősége a rosszak jelentésének. Ez már önmagában visszatartó erő, nem is kicsit. Gondolj csak a hírekben bejelentett rendőrségi razzia-hétvégékre, amikor ennek ellenére szombat vasárnap egy rendőrt sem látsz az utakon. Próbáld megérteni :) ezt a jelentem gombbal is. Az ilyen piti hülyék ellen szerinetm 100%-os módszer lehet :)

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    A hirdetésfeladásnál jó lenne, ha a képek feltöltésekor nem kellene külön megnyomni a KÉP HOZZÁADÁSA gombot. Teljesen felesleges, a képnek a tallózás után automatikusan fel kellene töltődnie. Más helyeken így van, szerintem kényelmesebb.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    Született már arra megoldás, mit lehet tenni eladóként azzal a vevőel, aki átver és a végén mégsem veszi meg a cuccot, mert pl. eltűnik és nem jön el a megbeszélt találkozóra? Jelenteni valahol, bevarrni neki egy negatívot, stb?

    Ő nem fog értékelést kezdeményezni, az tuti :)

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Winner_hun #2072 üzenetére

    Én pont a másik oldalt kérdezem. Eladóként nincs "jelentem" gomb a kamu vásárlókkal szemben. Józan paraszti ésszel gondolkodva sincs, és nincs lehetőség a csaló vásárlók (mert ilyen is van) ellen lépni, mint pl. a vaterán. Így sajnos egyoldalú a rendszer. Ha Béla nem veszi meg, de megrendeli, elhozatja veled, kiküldeti futárral, stb., akkor ez az eladónak bukta. Ezt kellene értékelni, nem a vakvilágba összevissza.

    Van rá évek óta bevált módszer, a fent nevezett oldalon pl.

    Regisztrálva van, ha egy vevő vásárol egy eladótól, ezek után már lehet a vevőt is negatívval értékelni, ha kamuzik.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Parci #2097 üzenetére

    Kezdem érteni, miért választottátok ezt a világos színvilágot :DD :DD :DD

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Parci #2105 üzenetére

    Ezzel maximálisan egyetértek. Ez nem aukciós oldal, ha el akarsz adni valamit, találd ki mennyiért. Herótom volt a - majd a kereslet eldönti, mekkora az orrom és mennyit kérjek érte - hirdetésektől. Végezzünk már egy kis piackutatást, és találjuk ki, mennyit is ér a cuccunk.

    Eleve gusztustalan, és csak félreértésre adhat okot az ilyen hirdetés.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz molvany #2110 üzenetére

    A neten keresztüli chat, fórumozás, stb hasonló dolgok miatt sokan hajlamosak kiírtani magukból nem felépíteni és megtanulni az alapvető emberi kommunikációhoz szükséges intelligenciát. Most éljük a 2nd lépcsőt (vagy tudom is én hanyadikat) a zokos-telefonok idejét. Ez még agyamentebb kommunikációt eredményez, és lejjebb viszi a szintet... :O ki képes egy telefon képernyő-billentyűzetén normális mondatokat írni...

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz tomab04a #2114 üzenetére

    Olvasd el a Bibliában :) bocs, nem tudtam kihagyni :)

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz szab.tam #2135 üzenetére

    Maximálisan egyetértek veled. Megy minden magyarországi hirdető oldal egy tulajdonosi kör felé sajnos, évek óta tart a folyamat. Persze az a reakció, hogy ez csak urban legend :) A vége az lesz, hogy egyformán sz*r lesz mindegyik, és eltűnnek az olyan jó oldalak, amilyen a régi Hardverapró volt. Ez az új felület ugyanabba az irányba megy, mint ahol a többi tart.

    A értékelési rendszer teljesen félresikerült. Két értékelt eladás után 10 pozitívam van... ez olyan, mintha a vaterás értékelési rendszer túlbonyolított verziója lenne, ami még nem is hiteles. Eleve nem lehet az egy olyan oldalon ahol névtelenül, bármilyen ellenőrzés nélkül lehet regisztrálnia bárkinek bárhányszor...

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Parci #2141 üzenetére

    Nem szarom le, én is akkor írtam a hsz-emet amikor te a sajátodat, és közben nem láttam, hogy már válaszoltál.

    Az iq-mat ne kérdőjelezd meg, mert ezzel csak magadat minősíted. Ha ideges vagy megértem, de ezért nem kell másokat sértegetni. Nem ezt vártam tőled.

    A kritikát tudom nehéz elviselni, de ha valaki okosan tudja értelmezni, akkor profitálhat belőle. Ez a topic itt pont ezért van, ha jól gondolom azzal az értelmi képességgel, amivel meg vagyok áldva szerinted.

    Az értékelési rendszer nem sikerült, ezt majd idővel te is belátod, vagy azok akik döntenek.

    Végszónak annyi, hogy PONT ez a gondolkodás az, ami a legjobban árt az új HA-nak. Olyan lesz, mint amilyen lett a többi hirdetési oldal is. Hirdetünk majd persze, mert kell az a forgalom is ami innen jön, és meg fogjuk szokni akármit is csináltok vele. De a közösségnek nagyon nem tesz jót, és egy olyan jó oldal megy gallyra vele, amilyen az előző HA volt. Leírtam már korábban is - sok más fórumtársammal együtt - ami nem tetszik, stb. A mostani válaszod ébresztett rá arra, hogy fölöslegesen tépjük itt a szánkat. Te már csak számokat és profitot látsz, nem érdekelnek az egyéni vélemények, sőt nagyobb csoportoké sem, vagy már úgy belefáradtál, hogy ez jön ki belőled egy rosszabb napon. Részemről befejeztem ezt a fórumot, majd csak lesz valahogy. Time will Tell.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz fricz19 #2850 üzenetére

    Jaja, teljesen igazad van.

    Most sem lehet csak paypal-al fizetni, holott már régen megígérte az üzemeltető csapat, hogy hamarosan lesz más fizetési mód. Már több hete be kellett volna vezetniük, a saját ígéretük szerint. Nem értem, miért nem lehet fizetni normális fizetési móddal, ha már egyszer kötelező. Nem fogok paypal fiókot csinálni a hardverapró kedvéért. Azzal, hogy nem tudnak sms és utalásos fizetést biztosítani, és nem is foglalkoznak vele, a saját pénzük ellenségei. Ha nekem fizetni akar egy ügyfelem, lehetővé teszem neki, olyan módon ahogy az emberek fizetni szoktak és szeretnek. Itt is már a kezdet kezdetén meg kellett volna oldani a kártyás és utalásos fizetést, de ez a mai napig nem történt meg, és szerintem nem is fog. Dübörög a szezon, most kellene nyomni gyerekek, nem februárban!

    Itt valami nagyon nincs rendben...

    Figyeltétek, hogy pont akkor áll le vagy lassul be a hardverapró szervere, amikor a vateráé? Utóbbi időben többször előfordult, egyszerre lassult be mindkettő. A többi hirdetési oldal viszont nem. Majd kapjuk a választ, hogy ez csak urban legend, de biztos vagyok benne, hogy a háttérben más dolgok zajlanak, amiket titkol a csapat, és azért ez a sok bénázás, meg a félig működő oldal, mert az üzemeltetőjükkel nem kerek minden.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Winner_hun #2854 üzenetére

    Kösz a linket, remélem így is lesz.

    Az meg majd kiderül hosszú távon, hogy sikeres lesz-e ez a rendszer, főleg ezekkel az árakkal. Nagyon komoly konkurenciái vannak a hardveraprónak, ahonnan komolyabb forgalom jön. Velük szemben pont a régi oldal milyensége volt a fegyvertény. Ez mára elveszett, ahogy az előttem szólók is mondták.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Parci #6116 üzenetére

    Vannak termékeim, amik nem kelnek el 1 hónap alatt, sőt 2 alatt sem, de a 3. vagy 4.-ben igen. A termék itt van raktáron, de mivel pl. kuriózum, nem biztos, hogy hamar elviszik. Ettől még a hirdetés semmivel nem rosszabb, mint egy olyan, ami 3 hete van fent csak. Hova rohanunk, hogy 1 hónapon belül el kell adjunk mindent? Aki kereskedő, az tudja, hogy mindig van/lesz olyan terméke, ami tovább van raktáron, nincs ezzel semmi baj.

    Ezért nekem nem stimmel ez a magyarázat, hogy friss hirdetések legyenek fent. Nyilván arról van szó, hogy pénz legyen belőle nektek mint szolgáltatónak, gond még ezzel sem lenne. DE: itt a szponzorált hirdetések is jelen vannak, azaz a bannerek, stb, amikből a többi hirdetési oldal (és ti is) pénzt csinál magának. Tehát két forrásból jön a bevétel ;] ez a tuti üzlet.

    Amúgy mivel kis országban élünk, nézzük meg, mi a helyzet vaterán és jófogáson, nagyon más nincs is, ami érdemben említhető lenne.

    Vatera: 9.-Ft termékfeltöltési díj minden termék után, plusz elég komoly jutalék az eladott termék után, DE csak akkor, ha sikeres üzletet közvetítettek az eladónak

    Jófogás: ingyenes, korlátlan számú hirdetés adható fel, nincs jutalék eladás után sem

    Hardverapró: 250.- Ft / hirdetés, 8 ingyenes van, de nagyon lekorlátozott lehetőségekkel, aki tényleg szeretne eladni, annak ki kell fizetnie a 250.-Ft-ot

    Ez a helyzet most sajnos. A HA lett a legdrágább hirdetési oldal.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Aktív témák