Keresés

Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Kendek #20316 üzenetére

    Én ezt szoktam meg, nekem ez kényelmes, erre van ráállva az agyam 10+ év Windows után, 3-4x is rákattintok a fájlok nevére, mire leesik, hogy a Nautilus ezt nem tudja, hasonlóan jár további sokmillió MS vagy Apple rendszeren szocializálódott átlagfelhasználó is nap mint nap, miért gondolod úgy, hogy a Gnome fejlesztői keresztbe le****hatják őket még akkor is, amikor egy ilyen rém egyszerű dologról van szó? Miért gondolkodik így mindenki, aki archlinuxosnak érzi magát? Úgy jó ahogy van, nehogy másoknak is megfelelő legyen a rendszer, mert akkor az már nem Linux, hanem valami kommersz tucatizé.

    Nem szeretem a kétpaneles fájlkezelőket, mert sokszor egyszerre 3-4 mappa között mozgatok adatokat, hasonlítom össze a tartalmukat, 3-4 Explorer/Nautilus/stb. ablakot könnyen meg lehet nyitni és kezelni, egy kétpaneles fájlkezelőben meg állandóan ugrálnom kéne, ráadásnak a TC pl. amíg másol max. nézhetem, nem tudom más fájlkezelőknél hogy van, de mivel egyéb szempontoknak sem felelnek meg, nem is érdekel.

    Nem akarok flame-lni, úgyhogy a továbbiakban ne kérdezze meg senki, hogy de az meg az az alternatív megoldás miért nem jó, nem jó és kész, vitának értelme nincs, olyan mintha arról akarnál meggyőzni valakit, hogy miért a csoki fagyit szereti, amikor szerinted az eper sokkal finomabb és egyébként is egészségesebb, mert gyümölcs(aroma) van benne.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Aktív témák