Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SYTIX

    csendes tag

    A régebbi gépemmel Zonealarmot használtam, az tetszett, de a DC bizonyos verzióival nem fért össze. A zonealarm 5.x már nekem nem jött be, mert sok hálózati játékban 200 feletti ping-et csinált. Utána kerio volt, az is jó, csak sajna nincs benne web filtering, de azért tetszik nagyon, főleg hogy nagyon részletesen mutatja az élő kapcsoltatokat. Most vettem új gépet, nforce4 alaplap, letöltöttem hozzá az nvidia drivereit, mert szeretném a hardveres tűzfalát használni. Eddig minden sikerült, vmi progi ki akar lépni, akkor szól. Viszont az a problémám, hogy az én gépemről kéne kapnia netet az apám laptopjának. Megvan minden, tűzfal nélkül működik a dolog. Ha bekapcsolom a tűzfalat, akkor nincs net a laptopon. Megnéztem a tűzfal driverét, sehol nem találtam olyan, mint a zonealarmban vagy a kerioban, hogy internet átjáró beállítás vagy bármi hasonló. Tudja vki, hogy ezt hol lehet beállítni? Mert úgy néz ki, hogy akkor manuálisan kell portokat nyitnom, vagy nem tudom mit csináljak. Annyira nagyon nem értek hozzá, nem tudom milyen portokat kell nyitni. Ajánlották még nekem az Agnitum Outpost Firewall-t, hogy ez egy nagyon megbízható tűzfal, majd kipróbálom, de azért szeretném inkább a hardverest használni, ha lehet...

    MSI K8N Neo4 Platinum nForce4 | AMD Athlon64 3200+ | 2x1Gb Samsung DDR RAM 400Mhz | HIS Excalibur Radeon X800 256Mb | 2x200Gb Samsung SATA HDD 8Mb Cache | 19'' LG Flatron F920B Monitor | Microsoft IntelliMouse Explorer | Pioneer DVD-RW

Új hozzászólás Aktív témák