Új hozzászólás Aktív témák

  • Petiapó

    tag

    válasz Vasinger! #6023 üzenetére

    akkor a memória elvileg bírja...
    orthos próbáltad procira? (sztem elég a small FFT, 9es prioval)

    nálam látszólag minden rendben volt: egyszerre futattam két legjobb módú tömörítést 2 avi-n (ami amúgy is "sűrű"), simán ment 100% kihasználtságon 15 percig, ez meg is volt, azután jött egy kis Carbon, és HL2 - EP1 teszt, egyik sem mutatott semmit, erre leszedtem az orthost, amivel 2 percig sem jutottam el...
    Két megközelítés:
    Negatív: ha jó a gépem minek szedtem le az orthost, mert így ráment egy napom mire olyan lett, hogy fut rajta 3 órát is az amit amúgy se használok 24/7 :D (többet nem hagytam mert untam, hogy nem tudok még böngészni se rendesen :D)
    Pozitív: csak egy nap ráfordítással stabil tuning született, ami a jövőben várható "komoly" megterheléseket is hiba nélkül viszi majd mint a huzat :D

    Ha kiakad, akkor próbálj meg egy kis plussz feszt adni a CPUnak. A legkisebb egység amit tudsz emelni megteszi. Ha az sem akkor még egy lépés...stb. Nem kell egyből +0.5V adni :) A hőfokot nézd közben, ne nagyon menjen 70 főlé (a biosban pedig állítds be a hőfokvédelmet biztos ami biztos, én 90 fokra raktam)

    ...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

Új hozzászólás Aktív témák