Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pr3s

    aktív tag

    válasz Tin #35925 üzenetére

    Szia!

    Látom vargalex beelőzött, de az 1.1.5 mehet fel egyből csak a factoryt kell ráraknod, és a linksysből a tplink veheti a jelet wifin, és szórhat wifin erre is jó az openwrt, nézz utána itt a fórumon elég sok ember megcsinált már hasonlót!
    Remélem te is megleszel a routereddel elégedve, vagyis a szüleid is!

  • suste

    veterán

    válasz Tin #35925 üzenetére

    Lehet sokan nem értenek velem egyet,de a 1043-at semmiképpen nem ajánlottam volna neked, mint atom stabil wifis router. Az igazi nagy előnye ennek a routernek, a sok szolgáltatás amit az USB-n keresztül tudsz használni. A wifi erőssége is jó, az eszközök sokkal jobb jelet mutatnak, mint Linksys wrt54gl-lel (nekem is ez volt elötte-meg van is). Viszont vannak eszközök amiket nem szeret, és ezek wifis használata közben eldobja a teljes wifit, szóval stabilnak nem mondható. Ilyet a Linksys sosem csinált ugyan azokkal az eszközökkel.
    Nálam nincsenek túl nagy távolságog, de mégis kénytelen voltam újra befogni a Linksys-t, mint repeater. Az érdekes az, hogy ha közelebb vagyok a linksys-hez,akkor is egyforma erős a jele mindkét routernek, viszont a linksysre csatlakozva sokkal gyorsabban jönnek be az oldalak, nem akadozik. Ez akkor is igaz, ha a linksystől már távol vagyok, alig van jele, a 1043-nak szinte full a jele, de a webezés mégis gyorsabb a linksysre csatlakozva. Kiborító, mert ugye a linksys is a 1043 wifijére csatlakozik, tehát elvileg nem lehetne gyorsabb, de valamit nagyon összeraktak abban a routerban, mert atom stabilan kapcsolódik a 1043-hoz -szemben egyik-másik eszközömmel:(.........

    Nálam így néz ki a szoftveres rész: 1043-vargalex openwrt, linksys-ddwrt.

Új hozzászólás Aktív témák