Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko

    senior tag

    Sziasztok!

    Néha megjelenek itt a topicban, főleg mikor gondom akad. Routerem egy WDR3600-os Suste féle fw van rajta, nem tudom melyik verzió (nem otthon vagyok), de biztos hogy nagyon régi, 4-5 éves biztos van, vagy több.
    A problémám a következő: lóg rajta két darab usb-s hdd, egyik tölt le és folymatosan oszt vissza, a másikon csak tárolok. A le és feltöltés sebessége max 1,5MByte/s mivel még réz hálózaton vagyok messze a központtól, ennyit ad a telekom. Eddig minden probléma nélkül tudtam visszaosztani, letölteni és láttam a hdd-k tartalmát. Mostanában viszont amint berakok a sorba egy torrentet, tölt pár percig, Luci-ban látom hogy fogy a memória (eddig nem tudom hogy volt, nem nézegettem), majd elérhetetlenné válik teljesen, a net is megszűnik. Újraindítva addig megy szépen míg el nem indítok egy letöltést. Mit csináljak hogy megint minden jól működjön? Cseréljek fw-t? Luciban kellene állítanom valamit? A HDD-k csatolása nem jó? Már arra is gondoltam, hogy veszek egy másik routert. A TP-Link Archer C5 AC1200 Router-re lehet Suste fw-t felrakni?

    Köszi előre a segítséget!

    http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

Új hozzászólás Aktív témák