Új hozzászólás Aktív témák

  • billy

    csendes tag

    Nekem is ilyen routerem van. Előtte egy SMCWBR14-G2 -vel szenvedtem. Ahhoz képest ez a tp-link egy álom. Mondjuk ezt is sikerült már kiakasztani egy alapos össze vissza konfigolgatás és próbálgatás közben.

    Az volt a gondom, hogy a uTorrent nem akart felfele tölteni. Raktam neki port forwarding-ot, nem nagyon volt elég neki. Aztán UPnP-t is engedtem és így már ment egy darabig. Aztán kicsit kapcsolgattam a MAC szűrést, mert nem tudtam eldönteni, hogy legyen-e ilyen sokmindennel terhelve egyszerre. Aztán az UPnP-t is kikapcsoltam. Így egyszercsak kiakadt :) Jelenleg se UPnP, se Mac szűrés, csak wpa van bekapcsolva. Ja és a port forward-hoz adress reservation-t is raktam magamnak, hogy mindenki azért ne torrentezzen egyszerre.

    Mostanság azt csinálja, hogyha én wifin tolom a torrentet és közben vki kábelen bekapcsolja a gépet, megszakad egy pillanatra a net. Nemtom, hogy ez hiba-e, vagy vmit lehet-e még állítani rajta, de annyira nem zavaró. Lehet fw frissítés kéne neki. Firmware Version: 2.11.2 Build 060524 Rel.67292n

    Illés

Új hozzászólás Aktív témák