Új hozzászólás Aktív témák

  • Hequila

    őstag

    válasz 7ER #298 üzenetére

    Ezek jó minőségű elkók (fekete szín) és évek múltával sem száradnak ki (ha tudod ez mit jelent). Nagyon ritka esetben hibásodnak meg és ekkor a nem véletlenül

    Akkor újat mondok neked; bizony, hogy azok mennek először tönkre. Képet hirtelen mutatni nem tudok, mert csak újrakondizott modemek vannak most nálam, de remélem, ezt kép nélkül is elhiszed nekem.
    Csak egy kulcsszót mondok, hogy miért mennek azok először tönkre; KAPCSOLÓÜZEM (ha tudod, ez mit jelent).

    Lehet, hogy nem voltam meg, mikor már rádióamatőr eszközöket építettél. Ezzel csak az a gond, hogy jelenlegi témánknak a rádióamatőr cuccokhoz semmi köze.
    Kétségem nincs afelől, hogy ahhoz sokkal jobban értesz nálam.
    Vannak sokan (kortól függetlenül), akik értenek valamihez, és ebből fakadóan azt gondolják, hogy annak rokon szakmájához is. A jelenlegi példa is mutatja, hogy ez mennyire nem így van.

    Egy modem teljes kondizásáért általában 2.500.- Ft-ot szoktam elkérni. És igen, valóban nincs 300.- Ft az anyagköltség. De elárulom, van benne fél óra munkám, és fél napnyi tesztelésem, mielőtt "javítottnak" minősítem és visszaadom a tulajnak az eszközt. Ha ez szerinted lehúzás, akkor rossz korban élsz.

    Szerk: ha értelmezni is tudnád azt, amit olvasol, egyből rájönnél, hogy szó sem esett arról, hogy a routerben lenne a kiszáradt kondenzátor. És meg sem említettem, hogy hozza hozzám a modemet javítani.

    [ Szerkesztve ]

    ''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Új hozzászólás Aktív témák