Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChromeX

    addikt

    válasz [HUN]Zolee #3161 üzenetére

    értem hát szerintem az earthnél nem túl érdemes a earth enchantment rakni mert ugyan ad 100% fire damg ot 12esen de hát az inkább egy mage karinak hasznos neked 32esen már keveset ér a passzívjai pedig szintén elég hurkák maxon is az a 21% phisical damg még jól jönne de a 98 burn damg over 3 sec az nagyon kevés, az utolsó a stone skin pedig 45 vagy mennyi armort ad hát szinte semmit, én ott inkábbb a core dwellert fejleszteném ki maxra meg a passzívjait az tűnik a legjobbnak egy harcos mellé sok hpja van ami magasabb szinteken sokat számit a többi skill felejtős, a warfarenél ki kéne maxolni mihamarabb a skill tree-t az sok strenghtet ad meg hpt a war wind maradhat jobb gomb de az onslaught-ot beraknám bal gombra és az elkerülésről meg leszedném a pontokat mert tulajdonképpen hasztalan az onslaught passzívjai is jók meg esetleg a zászlóra is rakhatsz a bossoknál segítene valami ilyesmi kéne [link]
    de ez csak az én véleményem a dual wield is csak epic közepéig, végéig jó aztán gyengébb a két fegyó mint az egy és egy jó kis pajzs

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

  • Flash Gordon

    senior tag

    válasz [HUN]Zolee #3161 üzenetére

    Így jobb lenne [link], ha nincs cuccod nem jó annyira a dual, különben is a battlemage nem jó meele kari, annál inkább klassz mage, de spéci cuccokkal (most már hiába, mert gondolom streng-dex re pakoltad a statokat), szvsz sokat fogsz szívni vele epic végefelé és legend közepétől... a stone form 3 slotra (ha nagyon szorongatnak) 4 re a battle standard, aminek mennie kell ha sok az ellen (lehetőleg mindig, 1-2 slot potik, jobb klikk onslaught, ball klikk war wind és a vége [link]

    "...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

Új hozzászólás Aktív témák