Új hozzászólás Aktív témák

  • #34576640

    törölt tag

    válasz drtimot #171756 üzenetére

    Az exceles táblázat jó ötlet.
    Igazából arról van szó amit szerintem te is látsz.
    Csinálok egy rizikósabb szelvényt min 5. meccsel, az első két meccset úgy választom ki, hogy legalább 1,5-es odds legyen rajta és számításaim (foci tudásom szerint) elég valószínű, hogy nyerj.
    Nyilván lehetne kronológiailag a 3. 4. a sorban de pszichésen rosszabb azokat kihagyni.

    Ma délelőtt kiszámolom, kíváncsi vagyok, hogy mi fog kijönni nekem.
    Mekkora összeget kell befektetnem az utolsó 7. meccsen ahhoz, hogy ne bukjak.
    Nem is a nyeremény lenne a cél, hanem az, hogy a kezdő 300at ne vagy minimálisan bukjam csak el hosszútávon.
    Ugye az első két meccset kihagyom a levédésből (nyilván a fogadóírodák olyan oddsokat adnak amik hosszútávon bukóak) de bízva a foci tudásomba meg a szerencsébe, azok kihagyásával a többi meccset talán a szorzók miatt már megtudom olyan összegből játszani, hogy a legvégén is rosszabb esetben 0. legyek.
    Kipróbálom ezt a stratégiát.
    Biztos nem járható hosszútávon de most nagyon jó lenne egy kis zsebpénz, mennék franciába, németbe, angliába.

    Más levédéssel, tehát azzal, hogy minden esetleges kimenetelt megfogadok ránézésre mondom, hogy értelmetlen, de talán ez annyira nem. :D
    Ezt a tippmixet talán rövidtávon meglehet verni ha szerencsés az ember, csak a kilengéseket kéne valahogy csökkenteni.

    Szerintetek érdemes profitipsterekhez befizetni, tényleg tudnak valamit amit az átlag ember nem?

Új hozzászólás Aktív témák