Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisBundi

    őstag

    válasz Dub1988 #331 üzenetére

    Nekem Genius SW-5.1 Surround Home Theatre van és szerintem nagyon megéri. Nagyon szépen szól (ha kell iszonyatosan hangos is tud lenni :DDD,és a szomszédot már kikészítettem vele pedig kertes házban lakom vidéken). Szerintem ez jobban megéri. Szebb és a fadobozos kivitel miatt szerintem jobb is a hangzása (ha jól láttam a Logitech-nél műanyagdobozosak a szatellitek, bár még nem hallotam szólni). Bár a Logitech THX minősítést kapott de a Genius-t viszont iszonyúan sokan dícsérik és én is csak enyit tudok mondani. :)

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz Dub1988 #331 üzenetére

    Nagy szerencséd van, mert nekem mind a kettő van. Csak az egyik otthon, a másik meg a géphez.
    Nekem a tapasztalatom eddig: Genius közel 1.5 éve, Logitech, meg 3/4 éve van meg:
    Mind a kettőt számítógéphez használtam kezdetben, de mivel a Geniusnak több bemenete van, ezért rákerült egy DVD-lejátszó is, amit eredetileg nem terveztem, de aztán mégis jött az ötlet. A Geniusnak érdekessége, hogy sima AC97-es hangkártya nem igazán frankó alá (szerintem, eddig úgy tapasztaltam), de van egy Genius hangkártyám is (Sound Maker Live 5.1) és azzal igazán jól szól.
    A hátsó hangfalak megdöbbentően tisztán szólnak méretükhöz képest, persze az első és a Center is, nem is beszélve a mélyről. Nagyon nagy előnye a Logitech-kel szemben, hogy fából van. Ez érezhető a hangzásban. És persze távirányítható (ráadásul van benne kis motor i s, ami külön tetszik, mert forgatja a hangerőszabályzót :)) )
    Igazából a Logitech is szépen adja a hangokat addig, amíg nem kell hangosan szólnia. Ott aztán kijön a műanyag 2 hangszóró elképesztően durva hangokat ad hirtelen. De a mélyre nincs panasz. Az tényleg izéééééé..... Még nem nem sikerült torzításra bírni, s annyira telt, hogy elképesztő. De szerintem ez csak játékhoz az igazi :(, de ahhoz nagyon.
    Úgyhogy én a Genius DHT-510-est javaslom neked.
    De ha tényleg kicsi a hely és nem akarod nagyon hangosan hallgatni, akkor jó a Z-2300 is.
    Igazából nekem a Genius tetszik. Egyik haverom eljött, hogy megnézze, mi is ez, aztán jövő héten megvette. A center TV tetején van, egy kis teszt után a fele már lelógott a TV-ről, tehát elmozgott, kb 20cm-t :DDD

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Új hozzászólás Aktív témák