Új hozzászólás Aktív témák

  • twi452

    senior tag

    válasz Mr.Franczy #20522 üzenetére

    Tegnap én is beugrottam random matchmaking-el az olajtankeres küldetésbe, talán challenging volt a nehézségi fok ha jól emlékszem.
    Ott is szépen megjelentek 5-en amikor bent kellett a hajóban platformokon körbe mászkálni. Mi fentről indultunk ők meg lent rohangáltak és egy kötéllel lehetett le fel mászkálni egyedül.
    2 random társ szerintem nem figyeltek, hogy rugók jönnek és lerohantak alapból aztán pillanatok alatt ugye kicsinálták őket...😅

    Kb 5 perc után ki is léptek mindketten úgyhogy ott maradtunk fent kettesben 5 rohadékkal.
    Úgy 20 percig dobáltam lefelé a seekert/ stinger hive kombót folyamatosan a hardwired sett miatt 😄
    Néha feljött egy-egy rugó de szerencsére mindig egyedül, kapott az arcába a hive-ból és visszacsúszott😅
    Plusz egy striker drone jött fel mindig és egyszer egyszer sticky bomb de az elől könnyű meglépni olyan sokáig tart mire robban, legalábbis a piros kört mindig láttuk, azt nem tudom hogy tudták onnan lentről ide felcsavarni de ez mellékes 😄
    A többi skilljük nem volt veszélyes mert utility volt vagy nem jutottak ide fel hozzánk velük.

    A végelszámolásnál több mint 1500m dmg-et írt a nevem mellett 😄

    Arra jó volt, hogy rászoktak az ujjaim erre az új build-re 🙂

Új hozzászólás Aktív témák