Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz regener #7998 üzenetére

    Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges :DDD

    Végig reseteltem a motort, működött. Itt meg beleáll a semmibe és sehova tovább. Vége előtt :W

    És akkor még a végén ki is fagy, nem is lenne teljes enélkül az örömöm.

    Egyébként, hogy valami értelmeset (vagy valami olyasmit) kihozzak belőle: amellett, hogy az elején azon az egy fix helyen elfogy a pálya rendszerint, akkor jön elő amikor épp átmegy az ember egy másik pályrészbe.

    Például Montain states-ből The Shouth-ba, vagy Midwest-ből Montain States-be, South-ból East Coast-ba stb.
    Folyamatosan azokon a helyeken állt meg a játék, ahol környezetet vált a térkép.

    A fenti kép is a havas rész előtt készült, ott vált a két pályarészlet. Valamiért az adott "világot" nem képes betölteni, vagy nem tudom. Gondoltam rá, hogy küldök az ubinak egy reportot róla, de se crash report semmit nem tudok kiszedni és nem is tudom honnan kellene. Meg egyébként is olyanok ezek, mintha egy kockacukornak beszélne az ember, tojnak rá magasról.

    Még nem néztem meg a Feeing the coutry-t, de látatlanban nagy összeget mernék rá tenni, hogy ott is ez lenne ráadásul ugyanott ahol nálad is.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák