Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz .LnB #5894 üzenetére

    Te az átlagnál jobban vezetsz (ami el is várható a szimulátoros múlt miatt), de ez majd változni fog, ha feljebb lépsz a bronz medálon ezüst 1-2-3 – ban már dobhat arany, ill. platina medálost is és ott a „HC királyok” (piros kormánykerék) nagyon keményen tolják és a legjobb 1299-re felhúzott kocsikat már nem könnyű megfogni.

    A jump skill azért jó, mert 1 perc alatt lefut. Én annak idején ½ – 1 órát toltam, ha jól dobálta kicsit többet, igaz WR előtt jobban szórta az alkatrészeket. A legnehezebb a D és az R fejlesztése, mert azt kevesebbet is hívják PvP-ben és jump-on kis lvl szinten csak kevés helyen ugrik platinába.
    Amit megpróbálhatsz D és R feljavítására Black Hills alatt 16-os jump, New York alatt is van 2 rövid (23, 24), mellette a 2 bányában (19, 20), és ami a legkönnyebb Fresnotól balra (39). R-el kicsit hátrább kell tolatni. S, P, C szinte mindenhol megugorja a platinát.

    (#5898) RichieTri
    Az R34 a végsebessége miatt ütőkepés D-ben, így hosszú egyenes szakaszokra jó a kanyargósabban 370z vagy 3400K (utóbbi az egyik legstabilabb járgány R-ben) nagyon kanyargóson meg Mini. Mondjuk én a Focus-t szeretem és általában csak azzal megyek még ha nem is leszek első.

    Át kell néznem mi hogy megy és írok egy listát szerintem mi a legjobb 1-1 spec.-re a P, R, C az megvan a másik kettő meg tesztelés előtt.

    (#5900) csaba951
    Azért ad rendesen (5-ből 3×) tegnap próbáltam 749-es 370z-vel nem olyan mint WR előtt, de ki lehet fogni, ezért kell váltogatni én a drift-es RX7-et is így húztam fel, mert akkor még nem volt drift-es gyakorlópálya ahol lehetett volna farmolni.

  • tixem

    addikt

    válasz .LnB #5894 üzenetére

    Egy tipp, nekem bejött (innen lestem én is)

    Street, Perf és Circuit kitekre elsőrangú skill a speed skill 114, lent a határnál. Dirt-re és Raid-re pedig a Race line skill 75, Vegas-tól nyugat-északnyugatra.

    Mindegyikkel bő 2 órába telt egy-egy kit kimaxolása, rá kell szánni egyszer az időt, de utána már csak a pénzt kell keresni, mert specenként elég egy kocsit kimaxolni, a többit meg meg tudod venni a tuner-től.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák