Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz batai15 #902 üzenetére

    Nem érdekel a mikro tranzakció?

    Nem. Itt, ennél a játéknál nem, mert egyszerűen nem tudnak senkinek se előnyt adni pénzért.

    És ha teszem fel , lehet venni mondjuk olyan cuccot amivel az ellenfél gyorsabban megy?

    Milyen ellenfél? Ez nem GRID, itt a közös csapatáson van a hangsúly, nem tizedmásodpercek farigcsálásáról. A versenyek egytől egyik Co-Op-ok, botok ellen, a kihívásokat meg a leaderboard-okat meg már most is a cheater-ek uralják...

    Vagy tényleg olyan kocsit amivel sehogy sem tudsz felérni?

    Ha olyan kocsit adnak, ami kell, akkor megveszem, ha meg nem, akkor nem veszem meg, de ebben a játékban semmit nem jelent, hogy valami "jobb" vagy "rosszabb". Semmit.

    Akkor mit mondasz?

    Lásd fent.

    Én igenis tartok ettől.nem bánom ha nem tudok minden kocsit meg venni és azt sem hogy minden tuning cuccot sem. legalább az ember jobban fogja értékelni a kocsit nem úgy mint egy nfs-be.

    Dettó. A kocsik zöme meg se mozgat. Európai sportkocsik pártján állok, főleg 10 henger fölött. A játék az amerikai piacot célozza, tökig izomgépekkel. Veszem, ami tetszik a szememnek, a menettulajdonságai nem érdekelnek.

    Alkalmanként ezekre én is szánnék rá.De csak ilyenre. Szóval azt nem akarom hogy mindenért fizetni kelljen ha az ember haladni akar, mert erre is volt /van példa.

    Nem számít. Ha csapatjátok haverokkal, úgyis jön a pénz magától, a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat és ennyi. 1-2 kocsit kifarmolok, de már az alapverda is bőven elég szinte mindenre, ha rákerülnek a tuning-kitek meg az arany alkatrészek...

    na ha ilyen lesz akkor öröm és bódottág!
    Szvsz jobb is hogy nem egy sima single playerként menne a játék hogy 5 óra alatt végig viszed meg mindent meg szerzel.tervezem jó sokáig tolni a játékot és ez csak jó.

    Nem igazán lehet másmilyen, mert alapjaiban véve nem oylan a játék. Nincs igazán kompetitív része, és ha lenne is, akkor sem lenne értelme, mert nem ez húzza be a játékosokat. Akik egymással akarnak versengeni, azok mennek GRID-del, Project CARS-al, Assetto Corsa-val vagy bármi mással, mert a TDU-n kívül szinte minden autós játék arról szól.

    Amúgy a bétát nem láttam, lemaradtam sajna =/

    Az azért cumi, mert akkor olyan dolgokról vitatkozol, amiről nincsenek tapasztalataid.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák