Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz .LnB #5883 üzenetére

    A merciket felesd el nem nagyon fordulnak, csúsznak csak kocsikázni jók.
    A 3400K sem a legjobb az is csúszkál csak C-ben jó, de ott is csak oválon, mert úgy már alig fordul.
    A Raptor csak D, R-re jó, de nagyon billegős és az a 2 típus megeszi reggelire, R-re a Buggy-t keresd meg és ingyen is van.
    A Ford GT az elég jó, de csak P, C van.
    Agera csak P-ben van, drága, jégen különösen, amúgy stabil.
    Maserati semmi különös, átlagos nem nagyon használtam nemrég volt summit-on elég jól ment, kicsit csúszkált.
    4C semmiképp csak CC-ért van (vagy SP) alig fordul nekem nincs meg, de az is volt summi-ton onnan tudom.
    8C az jó WR előtt a mindent verő C-s kocsi volt, most már kevésbé tapad és fordul, P-ben, átlagos.
    RX7 az brutál ahhoz képest, hogy csak 5 sebességes, jól tapad, fordul, gyorsul, de csak P van + drift ami téged nem érint.

    Ígérem többet nem javaslom azt a 2 típust, az hogy nem szereted az egy dolog, de azok olcsók és használhatok neked meg kp.-t kell gyűjteni a többi kocsihoz annak meg a legjobb módja a PvP, a többit leírtam. Max. később nem használod, különben meg ha meg lesz a WR úgy is meg kell venned, mert néha az a legjobb választás, mert ott nem az összes kocsi közül lehet válogatni, hanem csak párat kínál fel a játék vagy 1 típust az és azzal kell menned. A summit-os PvP mind az utóbbi.

    (#5884) Bandi821
    Lehet nincs gond a gépeddel tegnap volt valami gebasz a játékkal alig indult el a PvP, ha meg elindult lefagyott, többször is ALT+F4-eznem kellett valami karbantartás volt és valószínű a takarítónőt kérték fel erre. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák