Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    Na szóval az elmúlt 2 nap röviden:

    Win7 telepítve, vírusirtó, minden frissítés fel, VGA, SP1 is The Crew bemásol, ellenőrzés, indítás az ucsó fájlnál ( Windows6.1-KB2670838-x64.msu) csak pörög nem indul.

    Újból:
    Partíció formázás, Win7 prof. fel, vírusirtó, frissítsek 2x, VGA, újabb frissítés + SP1, Crew bemásol, ellenőrzés, megint nem indul!

    Az SP1 előtt próbáltam feltenni Windows6.1-KB2670838-x64.msu, de nem engedte, mert nem volt még fent a NET keretrendszer, ekkor feldobott egy linket NET Framework 4.6.1 ami nem tudom segített e, de a NET kell a VGA-hoz, mert különben az sem megy fel.
    Ha kiírja Windows6.1-KB2670838-x64.cab nem telepíthető, az azért van mert előtte fel kell tenni az SP1-et.
    Előjöhet egy olyan hiba, hogy a frissítés nem akar felmenni ekkor nvspcap64.dll kell leszedni a jobb oldali tömörített (előtte csomagold ki) és be kell tenni a windows → system 32 mappába (van hozzá leírás).
    Ha valami hiba van ez (WinThruster) kijavítja, vírust ír ki a telepítéskor, de nem az, azért nem árt utána egy Revo Uninstaller-al legyalulni. Ha még bármi hiba van a frissítések körül ekkor a MicrosoftFixit50362-et kell lefuttatni.
    Ha esetleg felment az SP1 (kiírja a vezérlőpult rendszernél) kell csinálni egy rendszer visszaállítást az az előtti időpontra és kézzel kell feltenni a Windows6.1-KB947821-v34-x64.msu-t (ez az SP1), utána mehet fel a Windows6.1-KB2670838-x64.msu és indul a játék. Nekem már a fájl ellenőrzés és a launcher 6/6 fájl is fent volt és úgy is indult, ha itt csak pörög és nem úgy csináltad mint ahogy lent le van írva feladatkezelőben lődd ki az InsSevice exe-t.
    Nem kell vírusirtón (ESET), tűzfalon átengedni, mert magától beteszi.

    Tehát a helyes sorrend:
    Partíció formázás
    Win7 prof. fel
    Vírusirtó
    Frissítsek 2x
    NET Framework 4.6.1 fel
    VGA fel
    SP1 kézzel fel nem Win update-el
    Windows6.1-KB2670838-x64.msu kézzel fel
    (Utána van még pár frissítés, de az nem fontos, mert fent van a NET Framework 4.6.1 persze fel kell tenni, de a játék már így is indul.)
    Crew bemásol/letölt
    Meglévő és bemásolt Ubisoft Game Launcher-nél uPlay letöltés és telepítés ebbe a mappába (a benne lévővel nem fog működni)!
    Fájlok ellenőrzése (letöltés után nem kell)
    Játék indítás
    Enjoy!! :D :C

    [ Módosította: CoolMan ]

Új hozzászólás Aktív témák