Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz mlinus #2094 üzenetére

    Ezek jól hangzanak, köszi :)
    Kicsit meglepődtem, hogy nem olyan fontos az online versengés. Úgy volt anno beharangozva a játék, hogy egy autós MMO lesz. Bár ha maga az esély megvan a multira, és van elég játékos, akkor rendben van.

    Akkor játékélmény szempontjából mondjuk a Test Drive Unlimited 1-2-höz lehetne hasonlítani? Nekem nagyon-nagyon tetszett az a szép autókkal szép tájakon való örömautókázás, mint ott, volt egy hangulata. :)
    Szimulátorra nincs igényem, csak azt szeretném elkerülni, hogy jó NFS szokáshoz híven teljesen elfogadott legyen a falon való kanyarbevétel, ez azért sok lenne. Jó kormánykezelés külön pluszpont, a jó hardver adott hozzá :) .
    Ide tartozik, hogy földrajzilag hol játszódik a játék?

    A gépigénytől kicsit félek, úgy hallottam, nagyot harap a játék, bár most nézegettem, hogy az ajánlott megvan, plusz ha ti is azt mondjátok futna, akkor megnyugodtam :)

    A 20ezer tényleg túlzás, steamen néztem én is, de ha van dobozos verzió, akkor azt fogom választani, legalább amelett, hogy olcsóbb, be is lehet tenni a fa alá :D

    Jut eszembe, steamen aktiválható a dobozos példány, vagy csak Uplay van ez esetben?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák