Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    Szóval, a nagy helyzet ez, hogy elég sz@r a szerver jelenlegi állapota. Nálam pl. az utóbbi 2-3-napban nem müködött, ill. de, csak kb 2-3 perc mulva kapcsolatmegszakadás és elsötétülö kép, majd ujraconnectinget adott. Persze, a nyavajás meg -nyilván- nem volt képes fölvenni ujra a kapcsolatot, hanem csak connecting és connecting... Sem alt-f4, sem ctrlaltdel nem segitett, ígyhát maradt jóbarátunk a reset.
    Ezt olyan 3-4-x eljátszottam, mire végleg feladtam a dolgot, de egy utolsó probát mégis ejtettem, hátha most-alapon. Be is jött, házból ki, elindul, és lefagy, csontra. Reset, ujra, ujbol lefagy, menet közben, de most birt kb 4 percet is!
    Türelmem kezdett elfogyni, és hagytam a fenébe, úgy éreztem, a játék nem akarja hogy éjjel fél 4-kor még játszak kicsit.
    Tegnap este ujbol ez volt, ezért töröltem pár cache file-t, remélve hogy megoldja, és sikerült. Most este tök jó volt, hatalmas enzo-ride-ot rendezett jbsoundjb-haver a haverjaival és velem..

    Kezdem azonban már ezt eléggé unni. Most raktam fel uj xp-re a gamét, és máris gond van: vagy nem jo a server, vagy a játék sérül meg.
    És a legrosszabb, hogy az első okozatja a másodiknak.

Új hozzászólás Aktív témák