Új hozzászólás Aktív témák

  • szabod

    senior tag

    válasz Arpee78 #22873 üzenetére

    Igen elolvastam mindent, a bookmarkos részt én fejtettem ki, mert az is kérdéses dolog volt. :))

    A trades pénzhez pedig csak annyit szólnék hozzá, hogy anno én vagy 100x megcsináltam a 180 mph in heavy traffic versenyt. Ebből lett pár milkám, azután persze én is traden gazdagodtam meg. Lényeg az, hogy rengeteg emberen segítettem azzal, hogy milliókért megvettem a kocsijaikat. Ezután backup, és nekem is megmaradt a pénzem és másoknak is lett. Ez nem cheat, de rá lehetne fogni, hogy csalás. Igazából én utóbbinak sem mondanám. Ez egy kiskapu, amit az online játék során használni tudsz. És igen, javított a játékélményemem. Lett annyi pénzem, hogy megvehettem az összes házat, kocsit, motort (van amiből többet is). Én ezzel úgy érzem sikerült kimaxolnom a játékot a 100%-on túlra is. (és ez jó érzés :) ) Ha versenyzéssel akartam volna ennyi pénzt összekaparni, már az életemet is megúntam volna, mire sikerült volna összgyűjteni.

    Igazából annyit akarnék, hogy fejezzük be ezt a témát, mert már kezd unalmas lenni. Sajnos a fejlesztők nem sokat törődtek a játékkal a kezdetek óta, így orrba-szájba lehetett cheatelni, egyszer volt egy úgymond bevatkozás, az is annyi volt, hogy a rekordlistákat törölték, de nem bannoltak senkit sem. Egy héten belül ismételten 1 mp-n belüli időkkel lettek teli a listák :( Remélem a TDU2-ben szigorúbban fognak bánni a cheatelőkkel, és az ilyen elmélkedések helyett inkább a kocsikról, szigetről, talikról, versenyekről stb. fogunk csak beszélni :)

Új hozzászólás Aktív témák