Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakab66[hun]

    senior tag

    válasz brd #11376 üzenetére

    Nekem ne mondd :) Megvan már egy ideje... csak arra voltam kíváncsi, hogy most mit kóstál..

    NAMOST!!!Ez hogy "szar" a HC-mod, meg hogy elvan "bszva" ezeket felejtsük el...
    Igenis jó a HC-mod... Sokkal élethűbb, mint az, hogy padlón nyomod a gázt, és nincs olyan kanyar, amit ne vehetnél be... HC-ben legalább fékez az ember...

    Kérdezzétek Enjoy véleményét ;)

    Enjoyyal ketten, jobb pillanatainkban, normál moduakat verünk oda, HC-ben, driftelve...
    Nincs is jobb, mint pl.: Farbound 2005 Supercharged Gt (vagy mi :) ) Driving Aid: Hypersport, Kanyarba lassan mész be, (annyira, hogy betudd venni) ráfordulsz, kövérgáz, ellenkormányzás, és végig drifteltél a kanyaron...
    Persze a gázzal is kell játszani, de az már jön magától :)

    Nameg ez a normal mod.. Behúzod a kéziféket, alászeded, és oldalazva csuszik tovább ugyanabba az irányba... Valóságban HC-re hasonlít... vagy borulsz, vagy megpördülsz...
    Nincs is annál jobb, amikor Enjoy meg én, megyünk mint állat, driftelünk át mindenen, és ott tötymörög elöttünk egy sétakocsikázó "turista", és mindketten 360 fokos fordulatot nyomatva ráelőzünk...
    "S" kanyar elött ugrató?? nemgáz... Úgymész rá, és átrepülsz felette, majd landolsz a kanyarok után, és mész mint ha nem is lett volna semmi...

    amit próbáljatok ki: Izomautó..pl.: Shelby Mustang GT500, Driving Aid: off... Na ott van orgazmus ;););)

    Ez meg az én véleményem, na lehet szidalmazni :)

    Gipsz Jakab

Új hozzászólás Aktív témák