Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz bazso29 #7515 üzenetére

    Ezt a liszensz baromságot se értem eleve. Nem hogy örülnének a gyártók, hogy ingyen reklámozzák őket, még pénzt szednek érte. Szánalmas...

  • Fel

    addikt

    válasz bazso29 #7515 üzenetére

    Ez az állítólag dolog szerintem humbuk... Annó emlékszem, hogy valamelyik nfs résznél volt egy olyan felhívás, hogy várják bizonyos autók (itt volt egy felsorolás) tulajdonosainak a jelentkezését, hogy a későbbi játékhoz hangmintákat vehessenek fel. (Talán a Pro Street előtt..) Szóval szerintem ez mese, ill. kifogás, ámítás...
    Igen, azt akartam én is az előbb mondani, hogy az autógyárakat sem érdekli a dolog. Egy kis plusz bevétel a jogdíjból és le van ejtve a dolog a későbbiekben. Aki PC játékot vesz az úgysem vesz Ferrarit, hisz az gyerekjáték... Pedig azért van némi marketing és presztízs értéke is a dolognak (bár biztosan nem ugaranának meg egy adott típus eladásai, mert pl.: a TDU-ban jól megy).

    Miután leszedtem a DLC-t, egyik első dolgom volt, hogy ráugrottam a ZR1-es Timed Convoy-ra, és hát a start után kicsit ledöbbentem... Egy "Mi a frász ez?!" felkiáltással... szánalmas. Az biztos, hogy semmi köze egy valódi Corvette hangjához. Ha legközelebb belépek, akkor majd meghallgatom az alapjárati hangját, hogy az milyen lehet.. Nem szállítottam le. Kiléptem a küldiből, igaz így csak a végén fog majd újra előkerülni.

    hunfatal: A gyártók úgy vannak vele, hogy aki használja a nevüket, modelljeiket egy PC/konzol játékban, annak a játék bevételt fog majd generálni, ezért szeretnének ők is aratni belőle egy kicsit... Kapzsitalizmus rulez...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák