Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz knbs #5416 üzenetére

    Hát ja, nem volna hülyeség valami logózás / egységes színezés.:D

    A többiektől bocs, hogy csak így szó nélkül ki kellett ugranom, csak kaptam egy nem maszkolható megszakítást (Barátnő). Meg amúgy sem voltam formában, bár a kilépés előtt épp az élre törtem, de azzal a lendülettel el is szálltam az ugratón. Mentségemre legyen szólva két adag ukrán vodka, meg a tény, hogy épp csökkenteni próbáltam az IRQ prioritását, amikor kiderült, hogy ez NMI, és fél kilenckor beütött a timer... (Még jó, hogy nem a Barátnőm, hehe.:D) Na mindegy, majd legközelebb.:R Talán majd éjfél körül.:F

    Ja és a duda néha véletlen, mert vehemensebb kormánymozdulatoknál néha megnyomódik az irányítókar.:B Igaz, hogy ez általában akkor következik be, amikor vki miatt hirtelen kell korrigálni, de közel sem biztos, hogy az adott helyzetben dudálni akarok, vagy az egyáltalán jogos, vagy bármi. Bár ha éppen az, akkor meg jól jön, szóval így döntse el az ember, hogy bug, vagy feature.:DDD

  • bazso29

    aktív tag

    válasz knbs #5416 üzenetére

    Már találkoztam CvsC versenyen egyforma festésekkel. Jól mutattak a tükörben.. :)
    Szerintem elég egy valakinek festeni az autót, majd az x.sti fájlt átadja a klubtagnak és akkor nála is olyan festés lesz az adott autón. De elképzelhető, hogy a random név miatt mindenkinek meg kell csinálnia, még nem próbáltuk ki.

    szabod: Visszaestünk a 80. helyre.

    [ Szerkesztve ]

    - A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

Új hozzászólás Aktív témák