Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Shuki #3830 üzenetére

    Amúgy ha elegem van vissza vihetem a játékot?

    A bolt nem vállal felelősséget azért, hogy a játék a végfelhasználó gépén működik. Max felteszik a játékot egy helyi erőműre és futtatják, hogy működik-e, vagy végigtolnak egy hibakeresőt a lemezen. A többi az számukra User Error, arról meg a játék tech support-ja hívatott gondoskodni.

    Skizz: Hát ez van. Veyronba nincs hely hova csukni motorikusan a tetőt.

    szabod: Már péntek óta megvan. Ha úgyis csinálni akarsz, ajánlom figyelmedbe ezt:

    Nem találtam több képet róla, de még azt se találtam meg, miféle Mustang ez... A TT-ről viszont sok referenciafotó volt, így könnyebb volt lemodellezni. Tudom, de a farán levő feliratnak kevés hely volt, így oda nem került, és ha oda nem, hülyén nézett volna ki, ha a többi helyre kerül.Ráadásul a való életben nem fehér, hanem szürke, a betük meg nem döntöttek, hanem egyenesek. Ezeket az esztétikai változtatásokat én eszközöltem. A lényeg így is átmegy, és elég részletgazdag. Azért 3 óra és 60k dínár után már nagy volt az ingerencia, hogy abba hagyjam. Minden csík és betű egyesével.. A hátsó hosszú csíkok (amik nem látszanak) 3-4 kisebből vannak...

    Majd összehozzuk. Anno a "nyerj x ranked meccset" is úgy hozták össze páran, hogy mindig hagytak valakit nyerni.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák