Új hozzászólás Aktív témák

  • Shuki

    tag

    Na látom, most, hogy titeket se enged be egyből kinyílt a csipátok :DD Én már vagy 3 napja pattogok itt, hogy szar az egész, addig biztos én voltam a "negatív" elégedetlenkedő usererror.... hehe fos az egész, rácsesztünk ez van. Lenyelem ezt a 9000et, de játékot többet pénzért tuti nem veszek.

    Nyilván ég az atari pofája, meg szar is lehet, hogy qva sok munka után kb nincs egy ember akinek ne bszná fel az idegeit a tákolmányuk, és ne gyűlölközne...De hát megérdemlik, pénz mindenek felett, szarunk rá, hogy még a bétnánál is jóval gyengébb ipari hulladékot adunk ki, follyon csak a cashe, no meg eleinte úgyis elég lesz majd 3 db 486 os szervernek, azt ha a nép pattog majd lehet átgondoljuk mit tehetünk...Max írogatunk fórumra, hogy keményen dolgozunk rajta...játékosok úgyse tehetnek semmit. Ha nem csinálják meg normálisan előbb utóbb, tuti nagy gáz lesz belőle, mert hosszú távon ennyi emberrel nem lehet kicseszni. Tuti rájuk száll valaki azt jól megszptja őket...
    Bár ne így lenne és holnaptól minden okésan működne..én inkább ezt a végkimenetelt választanám.

Új hozzászólás Aktív témák