Aktív témák

  • imark1972

    csendes tag

    Nos én is vettem egy ilyen kicsikét, a negatív vélemények ellenére! Az Auchanban vettem 3990 forintért. Amit mindjárt az elején le kell szögezni: ezért az összegért senki se várjon csodát! Aki komoly telefont szeretne, annak minimum még egy nullát hozzá kell írnia ehhez a végösszeghez! A dobozban van a telefon adatkábel, töltőfej, headset ami mini usb végződésű és nem a legjobb minőségű, de a célnak megfelel. A telefon tényleg nagyon kicsi! Az is igaz, hogy a felhasznált anyagok között sok a fém, ami azért meglepő egy belépő szintű telefonnál!
    A lényeg, hogy a telefon tud telefonálni! Lehet SMS-t írni bármilyen csengőhang rátehető (nekem az mp3-at simán ette!) Az igaz, hogy szükséges a micro SD kártya hozzá, mert az alap memóriája 48 KB! Van benne Bluetooth, és FM rádió valamint zenelejátszó is. A kijelző nagyon kicsi olyan 1" körüli a felbontás és a betekintési szög sem acélos de a célnak megfelel. A menürendszere egyszerű és könnyen kezelhető. Meglepő módon van egy teljesen jól használható fájlkezelő is a telefonban! A telefonáláskor semmilyen problémával sem találkoztam. A csengetési hangerő brutál erősségű, le is vettem a 6-ból 3-as szintre! Persze nagy hangerőn már torzít de biztos meghallom! :) Azt elhiszem, hogy lehetnek összeszerelési problémák ilyen olcsó készüléknél, de nálam minden rendben - eddig! Ja és az akkumulátor! 400 mAh tehát pár napnál többet ne várjunk tőle!
    Konklúzió: Én azt kaptam amit vártam! Van egy fémházas nagyon kicsi telefon, amivel lehet telefonálni! Slussz - passz! Nem alkalmas interneten való böngészésre, videók lejátszására, fényképezésre, levelezésre stb. aki ilyet keres, vegyen érintőképernyős okos telefont!

Aktív témák