Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • álmos

    csendes tag

    válasz gtasystem #1234 üzenetére

    Már megbocsáss, de ez most Tőled volt nagyon komolytalan...
    Pénzt küldeni másnak (ismeretleneknek) befektetés céljából, ráadásul a Forexen?! Azt hiszem, aki kicsit is ért hozzá, az sosem fog valós pénzt elküldeni senkinek account menedzseléshez (pláne még az utalási díjak is mi?). Csakis saját számlán kezeltetik az emberek. Ne haragudj, de ez most erős volt a szervezetemnek...
    Nézz körbe hány olyan lelécelős esetről lehet hallani, amikor emberek pénzt küldtek valakinek, és az illetőt nem látták viszont. Nyomoztak utána, de mint kiderült a neve is kitalált, és talán az országa is. Izgalmas krimiötleteket lehet meríteni a "scam" címszavas történetekből. Van elég.

    A másik, hogy ebben az EA-ban nincsen semmi mechanikus stratégia - ezért nem eladható. Akár fel is törheted, de semmit nem fogsz benne látni, csak a 70byte-os szignálfileok kezelésének eljárásait, meg hogy a login sessionhöz felhasználónév és jelszó párosul.
    Ez az EA csak arra való, hogy a szerverrel tartsa a kapcsolatot, és az onnan jövő utasításokat lekezelje. Tehát nem heikenashit, rsit, adxet meg macd-t használ 4 timeframen, aztán az alapján gondolkodik. Magát a fő rendszert, ami a szerveren fut, élőben felügyelik, és néha leállítják egy-egy időre a szignálgenerálást bizonyos párokon, amikor volatilis a piac. Egyébként a szerveren futó rendszert először EA-ban tervezték, de túl nagy lett már az elején is ahhoz, hogy EA-ként tudjon futni (túl sok számolás, egy EA-ként minden ticken végigfutni sok volt). Ezért lett belőle egy szoftver (nem EA), ami generálja a szignálokat txt-be, majd az EA leszedi a txt-ket a kliensek előzetes beállításai szerint.

    De annyi valóban igaz, hogy lefelejtettem az oldalról a real-time elérhetőségeket (ott a kontakt, eddig akiket érdekelt, azok írtak). Úgy tűnik, lustább vagyok, mint gondoltam. Délután feldobom.
    Valamint leginkább azért nem híres Mo-n, mert jómagam nem hirdetem meg mindaddig, amíg a fentebb felsorolt fejlesztéseket végbe nem visszük. (eddig összesen indexen dobtam egy linket róla áprilisban - én tiszta játékot akarok és a lehető legjobb teljesítményt adni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák