Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    Sziasztok!

    TCL 65C839 be és kikapcsolásnál kattan egyet. Ez természetes? Mi tud ekkorát kattanni? Nem fog tönkre menni ettől?

    Egész szép képe van, vannak praktikák, mik a jó beállítások játékhoz illetve filmekhez?

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz Mystery230 #14226 üzenetére

    Nem tudom, miért mondják ennyire jónak ezt a tv-t, én elsők közt vettem meg az Emagról és annyira örültem, hogy azt a különbözetet el tudom költeni másra, főleg, hogy sok mindent kellett vegyek a költözés során. De most nagyon vegyes a véleményem, igazából benne lettem volna, ha én csúszok le és Te megkapod, amit szerettél volna.

    Ez a tv maximum egy közepes. Focit nézni rajta valóságos kínzás, folyamatosan látom a kamera jobbra-balra mozgatásánál a függőleges sávokat, amit egy 4 éves Panasonic LED tv-n is láttam, csak az 240 ezer volt, ennek meg az új ára fél millió. A fekete egyébként nem rossz, illetve a beépített hangszóró teljesen jó egy lakásba, de ennyi a pozitívum. A rendszer nagyon gagyi, wifiről már 3szor ledobott az 1 hét során, úgy, hogy egyik laptop, telefon, tablet se dobott le az 1 hónap alatt, amióta itt lakom. Az egy dolog, hogy ledob, nem szólna, nem próbálna újra csatlakozni, ha kikapcsolom a wifi-t majd vissza, akkor csatlakozik újra. A képernyőkímélő képek mintha egy 10 éves telefonnal készültek volna, alacsony felbontásúak, rossz ránézni. A Youtube néha be-be akad, a régi lakásból volt egy Apple tv, amit gondoltam eladhatok, ha már nem kell okosítani a tv-t, hiszen 2022-es modellem van, Androiddal, de az marad, mert az nem dobál le a wifiről és nem akad vele semmi. A képernyő pedig elég sok helyen foltos, játék, film közben nem igen veszem észre, szerencsére, de ezt is jobbnak gondoltam volna. Amiért nem állok el a vásárlástól, 4.-en lakom, lift nélkül, annyira elegem lett a fel-le cipekedéstől, így maradni fog, megpróbálom kihozni belőle a maxot és úgy felfogni, hogy ekkora méretű tv kellett pontosan, 400-t még talán megért, de egy fillérrel se adnék érte többet, illetve mai fejjel inkább rááldoztam volna a többletet és LG C2, haveromnak az van, annyira más liga...

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz RVR400 #14474 üzenetére

    Igen, azért is szőttem bele a mondandómba, hogy ennyiért elfogadom, elnézem, 400-ért 65"-os tv közepes képminőséggel nem rossz, a hülyeségeit pont ki tudom védeni egy apple tv-vel (de ha nem lenne, ez is eléggé problémás lenne) és elfogadom, hogy a képe az Oled szintje alatt van. Amúgy azt nem tekintem elérhető árnak, ami csak 5 percig az, szóval ennek az ára 505 ezer, az LG-jé pedig 640, azaz 135 ezer a különbség az átlagos napokon. Nos, aki ilyen áron venne, javaslom, hogy a C2 felé menjen.

    Én csak azt sajnáltam ebből a storyból, hogy valaki nagyon ezt szerette volna, nekem meg összejött úgy, hogy most macerás tőle szabadulni, így lényegében egyikünk se járt túl jól. Persze ez legyen a legnagyobb gondom... :)

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz mrmft #14480 üzenetére

    Ezt így külön nem néztem a haveromnál, de ha nagyon zavaró lett volna, kiszúrtam volna. Nem volt sötétítve, igaz most felhős az idő. Neki egyébként sima fal meg kanapé van a Tv-vel szemben, ahogy nekem is, érzésre ugyanaz. Nekem még a sötétítő nem érkezett meg a nappaliba, a fehér függönyt azért látom én is. A mértékét sajnos nem tudom összehasonlítani, csak akkor ha visszaküldeném és azt vennék.

    Egyébként mai újabb furcsasága, bluetooth füles után visszaváltottam a tv hangszóróra és semmi hang nem jött belőle, csak recsegés. Kikapcsoltam, vissza és jó lett. Szóval ezt is a google TV-re írom.

    Tegnap még picit szöszöltem vele, most játékhoz elég jól be tudtam állítani, lehet jóban leszünk, de sok türelem kell hozzá + egy Apple TV.

Új hozzászólás Aktív témák