Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mAtThEw0319

    aktív tag

    válasz #79335424 #2502 üzenetére

    Igen-igen.. ősrégi, de én csak a Siyah-ról tudok ami normálisan megy MIUI alatt. Pl az Apolo kernel nem igazán vált be.. de lehet, hogy az zavart be, hogy nem csináltam előtte utána wipe-olást... meg a Siyah béta 5 előtt béta 4 volt.. ott se volt gond.. lehet, hogy akkor a Siyah béta 5-t is rosszul raktam fel.. pedig ott volt wipe-olás... nem tudom mi lehet a gond... próbálkozok még.. meg pl. a repülő üzemmódot se akarja kikapcsolni.. a bekapcsolás megy.. nem értem.. igaz ezt az előző kernelen ( béta 4-es Siyah-n) nem próbáltam.
    A Siyah béta 4 és béta 5-ben az STweaks-ben nem lehet állítani se WIFI se BT wake up-t...
    Amúgy már megy a profil, írtam is.. csak a bolondja nem veszi észre, hogy kapcsolódva van az ezközhöz és már fut is tovább a task ... aztán ma kipróbáltam.. most jó volt.. egszer jó, egyszer nem... WTF?? :F
    Lehet, hogy keresek egy másik ROM-t ami már KitKat alapú. Csak kellene valami MIUI launcher, mert már annyira megszoktam és megtetszett... ha lenne MIUI v6 nem is gondolkodnék mit raknék fel. :)

Új hozzászólás Aktív témák