Új hozzászólás Aktív témák

  • valakky

    aktív tag

    Az vajon miért és mitől lehet, hogy nekem pl. az Ozone Tv, Viasat History eltűnt a csatornaállítás óta?
    Megcsináltam az újrahangolást is, 3x, 3 különfélével, automatikus csatornafrissítés, kihagyás, ilyesmik.
    128-on ott a Life tv, aztán a következő 133-on a Spektrum. Hiányzik még így pár csatornahely:
    Fem3 sincs, ugyanígy egyszerűen a csatornahely sincs, rögtön a Paramount után jön az Axn. Ez mondjuk nem érdekel.
    Meg Vasat History se, 119 után egyből a 122 jönne, ha lenne CI modul. Ezt mondjuk szeretném tovább is nézni, mint ahogy az Ozone-t is.
    Lehet, hiányzik még így pár csatorna, de tovább nem volt kedvem nézegetni, mert ha hiányozna se érdekelne.
    Extra csomag, elvileg benne vannak.
    LG webos-es tévé, van egy régebbi és egy újabb is még ezen az előfizetésen, igaz, azokban van CI kártya, plusz csatornákkal. Az egyik át lett rakva ebbe a tévébe, jöttek vele a fizetős csatornák is, de a programhelyek ugyanígy hiányoztak.
    Megcsináltuk USB-vel a csatornamásolást is, pendrive-ról, kiosztásban már ott volt, de nincs szolgálatást írt ki rá. Kézileg is átállítottam az adott frekvenciára (megnéztük a másik tévén, hogy hol van az Ozone), de ugyanez, nem lát ott adást.
    Gondolom az ügyfélszolgálat elhajtana, hogy a hiba a készülékemben. Viszont ötletem sincs, miért nem találja nálam ezeket a csatornákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák