Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bokrosolajos

    őstag

    Üdv!

    Elolvastam az első hsz-t.

    Pár napja telepítettek egy Sagemcom 5670-es készüléket.
    Internetelérés / wifi működik (igaz, hogy 2GB csomagnál Speedtest szerint 700 Mb/s a maximálisan elérhető letöltési sebesség...)

    De amit nem tudok mire vélni az az, hogy a készülékbe kábelen csatlakozott egyetlen készülék sem látja a másikat, mintha a local router funkció tiltva lenne

    (Előzőleg egy UPC-s Connectboxot használtunk, ott azonnal látta az összes eszköz a másikat)

    A router beállításainál találtam egy Static Route fület, de fogalmam sincs, hogy mit kellene a routing táblához adni, hogy egymást lássák belső hálózatról a készülékek (megosztott drive-ok).

    Eléggé hervasztó, hogy egyik gépről nem lehet másolni fájlokat ezzel a konfigurációval, vagy nem adnak semmi támogatást, hogy mit hogyan kellene beállítani :(

    Szóval, most eléggé szétvet az ideg. Remélem nem kell plusz költségen még egy routert vásárolnom

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz Essejó #122795 üzenetére

    Jó sokat segítettél. Igazán kedves tőled

    "máris mind látta a másik megosztását, mindenféle konfigurálás nélkül. Na ne, ez viccnek is gyenge"
    Ezt miből következtetted, te? Értelmes ember érti, hogy a mappa megosztás / hálózati meghajtók csatolása (usernév pwd) után, csak a hozzád hasonló, lekezelő stílusú nárcisztikus , fontoskodó emberek lötnek bele, akiknek egyedül a saját problémájuk fontos.

    El tudom képzelni, milyen lehet, amikor szavaiddal élve be szoktál segíteni "a család szolgáltatós ügyintézéseibe" :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák