Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p87

    senior tag

    válasz DJ. Ru$y #62597 üzenetére

    Na megtörtént a váltás, egyből utána kb. 10 perc alatt, de nem ment zökkenőmentesen...

    Most telekom oldalán alap telefon valami 320Ft, beléptem mytelekomba és nem tudom hogy tényleg 4730Ft lett a Netmánia XL csomagom havidíja és így tényleg 5050Ft-ot fogok fizetni csak. Mindenre 2 év hűséget vállaltam.
    Itt nálunk semmi normális konkurencia, se UPC, se Digi, csak valami sajo ktv, meg borsodweb nevetséges árakon.

    Na a gond az volt, hogy láttam a router lecsatakozott, ekkor raktak át, de vissza már nem akart menni, újraindítás nem segített, lereseteltem, megnéztem a vonalat, minden stimmelt, beírtam a felhasználónevet, jelszót , de továbbra sem akart csatlakozni, újra és újra beírogattam, reseteltem, más jelszót próbáltam de nem lett jó. Felhívtam a T-t, bediktáltam a jelszót és nem stimmelt a több éves internet hozzáféréshez kapott jelszavam, beállította ugyan azt, újra begépeltem a routerbe és láss csodát egyből jó is lett.
    Érdekes, azt mondta valami rendszerhiba lehetett, hogy elváltozott a jelszavam.

    Vonalam:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák