Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mano66

    senior tag

    válasz snyper990 #150421 üzenetére

    Amit lehetett már tegnap meg változtattam. IP cím, port, tűzfal bekapcsolva. Újra raktam mindent.

    Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

  • MrCsiT

    addikt

    válasz snyper990 #150421 üzenetére

    "többen írták, hogy már nem hajlandó wifi-hálózatra csatlakozni a box, akkor kipróbáltam, a nálam lévőn sem ment" - ez elég fura, aligha logikus olyan frissítés (jött esetleg a boxra frissítés??) ami kinyírná a Wifi csatlakozási képességét? :F Nálam egész vállalható mostanában a működése - attól eltekintve persze, hogy
    - a főmenüből eltűnt még korábban a "most műsoron" vagy hasonló nevű választási lehetőség (telefonon hívott a Tkom TV részlegétől valaki a témában, és megerősítette, hogy valóban változtattak a főmenün);
    - legörgetve a műsorokhoz a "Most műsoron" menüben oldalra mozogva vannak csatornák kis képekkel és azokon az aktuális műsorokkal. Hiába áll rajta láthatóan a kijelölés valamelyiken, a távirányító OK gombjára nem vált át a hulladék box arra a csatornára. Ki kell választani az összes csatornát a "Most műsoron" opciónál, és ott már - ahol kvázi teletext szerűen láthatóak a műsorok - na ott már a távon OK-t nyomva, átvált a box a várt csatornára.

    Valójában, az a box - mint szolgáltatás - egy marha rossz vicc, még a hibái sem következetesek, de legalább random össze-visszák. :D :(((

    De, ha türelmes vagy, és "majd egyszer jó lesz" elven elfogadod, hogy szar kissé problémás, akkor nincs itt semmi látnivaló.

    unicumnext: (ha valóban KOAX terület, akkor lentieknek a 2x PPPOE része talán nem lesz Rád igaz. :F ) Ha optikán jön a TV-d is, akkor lesz igaz, hogy: ha tud IPTV-t kezelni a routered, akkor igen, működhet bridge-ben a HGW. Az én tavaly ősztől kezdődő tapasztalatom Tkom net+TV ügyben, hogy az én szerződésemnél azt - ami korábban működő gyakorlat volt a témában - hogy a saját router(internet miatt) és a HGW(aminek kell a TV adás miatt) is felépítse külön-külön a PPPOE kapcsolatot, azt már nem lehet beállítani.
    Számomra a legdurvább az volt Digi után, hogy az M4 Sportot nem lehet rögzíteni a Telekom TV szolgáltatásával (még külön fizetve érte sem.)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák