Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zst

    tag

    válasz gab1ka #149932 üzenetére

    Nem fogja megoldani a factory reset. Ha v2-es Sagecom F@st 5670 ONT (admin felületen V3) akkor ez sajnos "bizonyos helyeken" ilyen. Nekem 2 is volt ebből, mindkettő ezeket a hibákat csinálta. Vagy 2 hónapon keresztül bírkóztam a telekommal, hogy cseréljék. Vettem szünetmentest, hátha az a baj. Persze nem az volt. Ki szerettem volna cseréltetni Technicolor-ra, de az nem volt. Aztán hoztak harmadjára egy Sagecom F@st 5670 V1-et (admin felületen V2.5) és megjavult minden.

    Pedig mi teszteltünk a technikussal mindent. Mondta azt is hogy ha kínai telefonok, eszközök (Xiaomi, Huawei stb) eszközök vannak a hálózatra felcsatlakozva, akkor az 5670 V2 egy idő után kardjába dől. Kiszedtem minden ilyen cuccot, de ezek nélkül is újraindult.

    Nem akarlak elkeseríteni, de nem valószínű, hogy a factory reset meg fogja oldani a problémádat.

    A megoldás ha sikerül jobb esetben egy Technicolorra (bármelyik verzió), vagy egy V1-es Sagecom F@st 5670-re lecserélni. Nincs nagy különbség a V1- és V2 között... A V1-nek talán kisebb a wifi sebessége. De stabilabb. Admin felületen is találtam pár eltérést a 2 verzió között, de szerintem azt egy frissítéssel már összehozták.

    Semmit nem kell, max a beállítások screened ki, aztán úgy is kijön a technikus és hozza az újat, viszi a régit. Aztán mehet az új ONT beállítása screenből.

Új hozzászólás Aktív témák